Loe ametlikku kirjeldust

Stimuleeriv keskkond õppe- ja teadustöö Šveitsis

Ülikooli Neuchatel (unine) on rahvusvaheliselt tunnustatud institutsioon, samuti ülikooli inimese skaalal. Mis 4380 tudengit Šveits ja pärast (ligi 20% õpilastest välismaalt), see annab kõrge kvaliteediga õpetamine ja toetamine. Bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi on kooskõlas enamiku teiste Euroopa ülikoolide ja on kooskõlas ühiskonna ootustele erinevaid uuenduslikke ja tipptasemel valdkondades.

Poolel teel Genfi ja Zürich, keset Euroopas, unine on ideaalne koht neile, kes soovivad õppida või teha kõrgetasemelisi teadusuuringuid suurepärane keskkond, lähedal järv ja mäed. Neuchatel, üliõpilaste ja teadlaste tegevus toimub üle linna erinevates kuid lähedal kohtades. See tagab tihedas kontaktis ja vastastikust abi, eriti vahel algajatele ja edasijõudnutele.

Peamised faktid ja arvandmed

4380 üliõpilaste peaaegu 60% neist emane

552 doktorandid Üle 40% väljastpoolt Šveits

740 töötajat (täistööajale taandatud ekvivalent) kellest ligi 70% on õpetajad

935 kraadi antud 2011. aasta novembris

ajalugu

Akadeemia Neuchatel asutati 1838. aastal. See võlgneb oma sünni mitte ainult tugev poliitiline tahe pakkuda piirkonnas kvaliteetse õppeasutuse, vaid ka geoloog ja paleontoloog Louis Agassiz, kes on teinud märkimisväärseid teaduslikke edusamme ajal. Aastal 1866, Akadeemia koosnes Ülikooli Kunstide, teaduskonna ja õigusteaduskond, samuti mõned keskkooli tasemel institutsioonid. 1873. aastal usuteaduskonna lisati. Dekreediga Grand nõukogu 18. mai 1909. Akadeemia Neuchatel loodi ametlikult University of Neuchatel.

Lisaks institutsiooni ümbernimetamine, 1910 kõrghariduse seaduse loodud ärikool ja andis õpilastele võimaluse teha doktoriõppe kõigis teaduskondades. Alates selle loomisest unine eesmärk on alati olnud pakkuda haridust võimalikult kõrgel tasemel. Tema tagasihoidlik suurus sobib see dünaamikat ja paindlikkus on vajalik selle eesmärgi saavutamiseks.

Miks valida Ülikooli Neuchatel

Pühendumine inspireeritud ja inspireeriv õpetamine

Mis eristab Ülikooli Neuchatel ennekõike on kvaliteet õppejõudude. Kui rentides tagame, et iga õpetaja on arenenud oskused ja rahvusvahelise maine jooksul oma teadusvaldkonnas. Selle tulemusena meie professorid on väga kirglik, mida nad õpetavad - kuid see pole veel kõik. Õpetavad unine, nad peavad vastama ka kõrge pedagoogilise standarditele, nii et nad saavad jagada oma teadmisi inspireeriv viis oma õpilased.

Kiire tutvuma läbi meie ekspert "kes on kes" aitavad teil saada teada mõned meie professorid.

Meelepärane koht õppimiseks

Erinevalt suuremad ülikoolid, anonüümsust ei kamandama Ülikooli Neuchatel. Vastupidi, inimesed saavad üksteist tundma - nad arutavad ideed ja õpilased sageli joosta oma õpetajat klassi. On tunne, solidaarsuse ja toetuse õpilaste vahel, eriti vahel edasijõudnutele ja algajatele. See võimaldab teil luua sõprussuhteid, mis kestab teid kogu oma karjääri ja oma elu väljaspool seda.

Unikaalne õpetamismeetodeid

Ülikooli Neuchatel, õpilased osalevad aktiivselt tundides, kaasaaitamine mõistmine ja suurendada töö efektiivsust. Rühmatöö, seminare ja ekskursioone sageli organiseeritud erinevalt suuremates ülikoolides, kus need vormid õpetamine on sageli kättesaamatuks, kuna ülespoole sada õpilased võivad osaleda ühe kursuse.

Õpilased üle kogu maailma

Ülikooli Neuchatel on rahvusvaheline maine: 21% üliõpilastest pärineb väljaspool Šveits (umbes 100 rahvusest). Selline kultuuriline mitmekesisus on suur väärtus, seda nii õppe- ja atmosfääri ülikooli.

Kaasamine õpilased teadus

Tänu suhteliselt väikest Ülikooli Neuchatel, õpilased saavad aktiivselt osaleda mitte ainult publik. Nad on algatatud arvesse teadmiste tootmisel väga varakult õppima. Lisaks bakalaureuseõppe üliõpilaste (mõnes valdkonnas) ja magistrante on võimalus osaleda projektides koos doktorantide ja teised teadlased. Kaasamine magistranti teadus avab atraktiivsed väljavaated professionaalset arengut. Tõepoolest, paljud instituudid Ülikooli Neuchatel loonud sidemed ettevõtted on riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Neuchâtel

Ühisprogrammis 3 ülikoolid annab õpilastele mitmesuguseid kursusi tipptasemel infotehnoloogia teadus- ja arendustegevus. Magistriõppesse Ülikooli Neuchâtel on osa Šveitsi ... [+]

Master of Science in Computer Science

Ühisprogrammis 3 ülikoolid annab õpilastele mitmesuguseid kursusi tipptasemel infotehnoloogia teadus- ja arendustegevus

Magistriõppesse Ülikooli Neuchâtel on osa Šveitsi Ühiskomitee Master of Science in Computer Science, õppekava pakutud ülikoolide Bern, Neuchâteli ja Fribourg.

See ainulaadne programm annab õpilastele mitmesuguseid kursusi esirinnas infotehnoloogia teadus- ja arendustegevus.

See on ideaalne programm arvuti teadlased, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja rikastada nende karjäärivõimaluste või valmistada ise doktoriõppe.

Meie uurimisrühmad ka teretulnud arvukalt doktorandid.

Registreeruda programmi, külastage sissepääs kontoris.... [-]

Šveits Neuchâtel
February 2020
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Magister

University of Neuchâtel

Avaliku arvamuse küsitlused ja uuringud sotsiaalse, poliitilise ja tarbijate käitumist on üha olulisemaks muutunud on viimastel aastatel. Samal ajal, andmete kogumise mee ... [+]

Master in Public Opinion ja Survey metoodika

Eesmärgid

Avaliku arvamuse küsitlused ja uuringud sotsiaalse, poliitilise ja tarbijate käitumist on üha olulisemaks muutunud on viimastel aastatel. Samal ajal, andmete kogumise meetodite samuti tehnikat ja tööriistu analüüsi ja tõlgendamisega andmed on arenenud ja muutunud keerulisemaks. Siiani pole ühtegi ülikooli kursused on pakutud, et võtta arvesse seda arengut laiemas mõttes. Nüüd on selge vajadus spetsialistid, kes suudavad ühendada tugeva teoreetilise, metoodilise ja tehnilisi teadmisi küsitlusuuring ja kes on lisaks teadlikud õiguslikud küsimused, mis on seotud andmete töötlemine.

omandatud oskused ... [-]
Šveits Neuchâtel
February 2020
Päevane õpe
3 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Neuchâtel

Rahvusvaheliselt tunnustatud ja akrediteeritud Šveitsi Konföderatsiooni, Center for Hüdrogeoloogia ja geothermics (CHYN) personal koosneb umbes 50 inimest ja on varustatu ... [+]

Master in Hüdrogeoloogia ja geothermics

Tipptasemel teadust ja kõrge kvaliteediga õpetamine

Rahvusvaheliselt tunnustatud ja akrediteeritud Šveitsi Konföderatsiooni, Center for Hüdrogeoloogia ja geothermics (CHYN) personal koosneb umbes 50 inimest ja on varustatud state-of-the-art vahendid tipptasemel teadust ja kõrge kvaliteediga õpetamine. CHYN uurimisteemade keskenduda maapõue ja energiavarud, pöörates erilist tähelepanu alus- ja rakendusuuringute aspektid tegevuse hüdrogeoloogia, hüdro- dünaamika, hüdrokeemia, geokeemia, geothermics, geostatistika ja matemaatiline modelleerimine.

Ainulaadne võimalus praktika

Liikumine jätkusuutliku kasutamise maapõue ja energiavarud on suur väljakutse meie ühiskonna ja geoscientists eriti. See magistrikraadi, ainulaadne Šveits, pakub täielikku kasutuselevõttu olemasolevate teaduslike lähenemiste selle probleemi lahendamiseks. Kujundas CHYN pühendatud personal programmi pakub laiaulatuslikku hüdrogeoloogiliste koolituse, mis hõlmab asjaomase füüsikalised, keemilised, bioloogilised ja termilised protsessid, samuti võtmeväli uurimise meetodeid. Intense õpetamise ajal kolm semestrit annab õpilastele põhilisi teadmisi ja erioskusi hüdrogeoloogia ja geothermics. Neljas semester on pühendatud individuaalse uurimisprojekti viiakse läbi sisemiselt või koostöös välispartneritega.... [-]

Šveits Neuchâtel
February 2020
Päevane õpe
4 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Neuchâtel

Master of Science in Biology pakub programm, mis võimaldab õpilastel valida oma erialal ning omandada erinevaid ülekantavad oskused. ... [+]

Master in Biology

uuringud ülevaade

Master of Science in Biology pakub programm, mis võimaldab õpilastel valida oma erialal ning omandada erinevaid ülekantavad oskused. See Master algab tuum kursused, mis hõlmab peamisi teemasid bioloogia, pöörates erilist tähelepanu metoodilisi ja kvantitatiivsete aspektide. Master programm ulatub kursused seitse spetsialiseeritud valdkondades esindavad uurimisteemad, mille Bioloogia Instituut on unine on eriti tuntud. Õpilased valida kahe spetsialiseerumise, millest üks vastab teemat oma magistritöö.

Programmi ülesehitus

poolaasta Master programm koosneb ühisosa, mis keskendub põhilisi mõisteid ja meetodeid bioloogia. Erilist rõhku pannakse laboratoorsete meetoditega (molekulaarne, keemilised), kvantitatiivne tööriistad (statistika, modelleerimine, bioinformaatika), teaduslik kirjutamine ja eetilisi aspekte. Õpilased on ka võimalus osaleda valdkonnas ekskursioonid (Alpine, mere, Vahemere ja troopiliste ökosüsteemide) või läbida praktika, et saada töökogemus.... [-]

Šveits Neuchâtel
February 2020
Päevane õpe
4 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Neuchâtel

Omandades haridust ja koolitust töö ja organisatsiooni psühholoogia, et mõista ja tegeleda erinevate nähtuste nagu inimsuhtlemise töökohal, mõju tööga seotud tegurite mõj ... [+]

Psühholoogia magistriõpe

Master of Science in Psychology, Option Töö ja Organizational Psychology

Eesmärgid

Omandades haridust ja koolitust töö ja organisatsiooni psühholoogia, et mõista ja tegeleda erinevate nähtuste nagu inimsuhtlemise töökohal, mõju tööga seotud tegurite mõju töötajate hoiakuid ja käitumist üksikisikute suunas organisatsioon. Õppekava põhineb kriitilise mõtlemise ja meisterlikkust sobivaid analüüsimeetodeid.

Konkreetsed Assets Kõrge interaktiivsust ja kohaldamise kõige arenenum didaktiline kriteeriumid Töö väikestes gruppides ja personaalset juhendamine Kättesaadavus Professorid Hindamine individuaalse panuse Tugev seos teadusuuringute ja praktika Võimalusi osaleda rahvusvaheliste teaduskoostöös ... [-]
Šveits Neuchâtel
February 2020
Päevane õpe
4 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

University of Neuchâtel UniNE (presentation video)