Loe ametlikku kirjeldust

MIKS CIT?

Pärast kaheteistkümne aasta uuring, õige otsus, mida teeks on saada soovivate oma ülikooliõpinguid Kanada Institute of Technology. Siit leiad kõrgeima akadeemilise taseme ja täiuslik õpikeskkond. Sa lähed on elukogemus, õppimine keskmes dünaamiline linn, nagu Tirana. Liitu meiega, et sa armastad CIT.

Õppimine Inglise

CIT õpetab ainult inglise keeles, mis annab täiendavaid soodustusi, ilma lisakulutusi, parandades oma inglise keele oskust, suurendades töövõimalusi riigi ja annab teile juurdepääsu rahvusvaheline karjäär.

Kanada Õppekavad

CIT pakub programme, mis põhinevad Kanada Õppekavad ja õppetöö on tarnitud põhineb heade tavade Kanada haridussüsteem, mis annab lõpetajale loominguline, julge, ettevõtlikkust, leidlik oskusi ja armastust teadmisi.

Heart of Tirana

CIT asub üks tähtsamaid tornid Tirana, on jalutuskäigu kaugusel peamistest City Square, kultuuri-, puhke- ja ajalooliste paikade ning keskvalitsuse institutsioonidega. See koht teeb sul on aeg oma elu, kui te valmistada ise põneva karjääri.

Õppeprogramme

CIT pakub bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi. Programmid on õpetanud põhineb Bologna süsteem.

Paindlik õpitee

CIT on pioneer paindliku õppe teel, võttes arvesse muutuvaid vajadusi hariduse. Sul on võimalik töötada ja õppida samal ajal koos võimalusega täiendada oma classwork igal kellaajal või õhtul. Samuti saab õppida osalise tööajaga või täistööajaga või vaheldumisi neid.

Võimalik õppida Kanadas või USAs

Lisaks kasutamist Kanada kõrgharidussüsteemi CIT töötab kehtestatakse Transfer või Full Partnerlus lepingu Kanada ülikoolid. Meie õpetamise süsteem on lihtne akrediteerimise oma kraadi USA-s ja Kanadas.

Rahvusvaheline ja Rahvusvaheliselt Haritud Akadeemiline personal

CIT töötab kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, ühendades välis- ja Albaania kodanikud rahvusvahelise hariduse taust ja töökogemus klassid nad õpetavad. CIT võtab personaalset lähenemist haridusele. Kell CIT üliõpilased ja õppejõud on rohkem kui meeskond nii saavutamiseks pidevalt ja arenenud teadmised. CIT eeliseks on tihe, hooliv väikese ülikooli atmosfääri koos põhjaliku akadeemilise suunitlusega uuringuid.

Visioon, missioon ja peamine eesmärk instituut

VISION: Kanada Institute of Technology on võtnud eesmärgiks töötada üliõpilaste hariduslikke ja kutse-eetika vaimu, kriitilise mõtlemise, analüüsi- ja probleemide lahendamise oskust, loovust, innovatsiooni ja juhtimist.

Missioon: Kanada Institute of Technology on üks vähestest ülikoolid Albaania õpetamine inglise, pühendunud valmistada oma lõpetajatele, kes suudavad arendada väärtusi, oskusi ja teadmisi, mida nad vajavad, et kujundada oma elu, karjääri ja ühiskonnas. Selle saavutamiseks Kanada Institute of Technology on pakkuda kvaliteetset bakalaureuse, magistri ja täiendõppe programmide ja edendada teadusuuringuid, mis aitavad kohalikke ja piirkondlikke vajadusi.

kohustused: Kanada Institute of Technology väljendab oma kohustusi oma ülesannet, et saavutada järgmised eesmärgid:

Et pakkuda kvaliteetset õppeprogrammid valitud valdkondades
Et meelitada kvalifitseeritud õppejõud ja personal ning pakkuda neile turvalises ja toetavas töökeskkonnas
Selleks, et toota lõpetajatele, kes on sõltumatu, enesekindel, füüsilisest isikust suunatud ja püsiv, et saavutada oma isiklikke eesmärke.
Valmistada karjäärile orienteeritud lõpetanud, kes on uuenduslikud, kriitilist mõtlemist ja pikaealine õppijad.
Et arendada sotsiaalselt vastutustundlik lõpetajate kes on vastuvõtlik muutustele kogukonna vajadustele ja lugupidav üllas kohaliku ja globaalse väärtusi.
Esitada piisavat toetust ja hoolitseda õpilastele.
Anda õpetamise-õppimise keskkond state-of-the-art haridusasutused.
 Et julgustada teadus- püüdlustest ning siduda need kogukonna ja ühiskonna vajadustele.

Oluline eesmärk instituut:

Sild Kanada hariduses.
Sild teise rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolid.
Tõhus õppeasutuse arendamise osav ja asjatundlikud lõpetajate 
Tõhus RAK-keskne kõrgharidusasutuseks
Vastu pideva täiustamise strateegia
Rahvusvaheliselt tunnustatud Instituudi akadeemilise krediiti ülekantav Põhja-Ameerika akadeemiliste asutustega.
Making maailmatasemel haridus taskukohane
Pakkudes haridus ja läbiviimisel RDC kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolides
Pakkudes vastava programmi täitmiseks Albaania vajadustele.
Programm standardid ja eesmärgid põhinevad mõõdetavad programmi ja muidugi tulemusi.
Panustamine ja levitada teadmisi Albaanias ja kaugemale.
Pakkudes täienduskoolituse, sh Corporate Training, kogukonna juhtimine ja elukestvaks õppeks.
Töötamine täiendavus ja koostöö teiste ülikoolide, mitte ebatervet konkurentsi

Kanada Institute of Technology (CIT), tuntud ka kui "Instituut, Kanadez i Teknologjisë" (SHLUP "IKT"), kuulub ettevõtte CIT - Albaania, mis on haridus oma põhitegevusele Albaanias.

Stardiabi selles äris Albaania pärineb allkirjastatud vastastikuse mõistmise vahel ettevõtte ja Edu Nova Consortium, kogenud Kanada Consortium of Colleges pakkudes kesk- ja ülikooli tasandil. Tuginedes sellele, avatakse äri Albaanias oli valmis ja edasi mestimisalgatustele ja partnerluse vorme koostöös Kanada tegutsevate asutuste teadusuuringute, teaduse ja hariduse valdkondades on käimas. Oktoober 2012 põhjalik koostöö oli sõlmitud CIT ja Globe University, USA, mis tuleb teoks koos akadeemilise ja üliõpilasvahetuse samuti õpilase üleandmise ja vastastikuse tunnustamise programmid.

CIT pakub õppeprogrammid inglise keeles ja selle õppekava vastama nõuetele ja standarditele kõrghariduse USA ja Kanada. Õppetöö CIT tarnitakse mugav ruumide ja kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud. Viimane koosneb professoritest lõpetanud ja õpetamise kogemus välismaalt ja välismaa professorid ja insenerid, peamiselt USA ja Kanada, kellel on kogemusi arendamise ja rakendamise Business and Information Technology.

CIT ruumides on kell Zayed Center, mis asub keskmes Albaania pealinna Tirana. Keskuses on piisav ja mugav ruumide tudengitele ja õppejõududele. CIT on kokku pinda 2300 ruutmeetri, mis tähendab 11,9 m2 / õpilase.

CIT ajalugu

Kanada Institute of Technology asutati 2011. aasta novembris. Kanada Institute of Technology filosoofia on pakkuda ja õpetada õpilastele väga kvaliteetse hariduse ja oskuste Albaania ja USA / Kanada töökeskkond.

Õppekavad ainult inglise keeles tagab CIT kasutada kõige uuemat õppematerjalid, täites oma filosoofia suunas õpilasi nende jätkata teadmiste ja professionaalsust, mis on oluline töökeskkond vastavalt Albaania ja USA / Kanada.

Loetelu koostamisel Ülikooli pärineb allkirjastatud vastastikuse mõistmise vahel ettevõtte ja Edu Nova Consortium, kogenud Kanada Consortium of Colleges pakkudes kesk- ja ülikooli tasandil. Tuginedes sellele, avatakse Kanada Institute of Technology Albaanias oli valmis ja edasi mestimisalgatustele ja partnerluse vorme koostöös Kanada tegutsevate asutuste teadusuuringute, teaduse ja hariduse valdkondades on käimas.

Ülikool alustas tegevust juba esimese aastaga oma litsentsi ja programmid CIT pakuti bakalaureuse programmid all: School of Business

Ärindus ja haldus
Business Administration and Information Systems

School of Engineering

Tarkvaratehnika
tööstustehnoloogia

On oktoober 2012 Canadian Institute of Technology on litsentseeritud pakkuda professionaalseid ja teaduslikke Master programmid:

tööstustehnoloogia
Tarkvaratehnika
Ärindus ja haldus

Ka 2012. aasta oktoobrist põhjalik koostöö oli sõlmitud CIT ja Globe University, USA, mis tuleb teoks koos akadeemilise ja üliõpilasvahetuse samuti õpilase üleandmise ja vastastikuse tunnustamise programmid.

CIT, kuidas täita oma filosoofia korraldanud erinevaid rahvusvahelisi konverentse:

November 2012 CIT korraldatud "Tehnoloogia Albaania sada aastapäeva Vabadussõjas"
On aprill 2013 CIT korraldatud "International säästva arengu konverentsi"
On mai 2013 CIT korraldatud "Nation, rahvus, rahvusriikluse: Mis on nimi"
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Canadian Institute of Technology

Magistrikraad Software Engineering (MSE) programm valmistab õpilasi saada Software Engineering juhid ja lahendada ülemaailmne vajadus spetsialistid, mis kehtivad infotehn ... [+]

Magistrikraad Software Engineering (MSE) programm valmistab õpilasi saada Software Engineering juhid ja lahendada ülemaailmne vajadus spetsialistid, mis kehtivad infotehnoloogia, inseneri ja matemaatiliste põhimõtete projekteerida, arendada ja test tarkvara. Tuum programm keskendub hoone vundament kriitilise mõtlemise oskusi, mis teha professionaalse kohtuotsuste.

See programm põhineb nende mõtlemise oskusi läbi kindel arusaam teoreetiliste meetodite, põhimõtete ja vahendite ja uurimine äärmiselt tarkvaraarenduse küsimusi ja protsessid. Teemad hõlmavad nõudeid projekteerimine, projektijuhtimine, kvaliteedi tagamise ja andmebaasi haldamise süsteemid. Teaduskonna nii akadeemilise ja tööstuse taustaga ka praktilisest küljest. Reaalse maailma probleemide ja võimaluste tarkvara intensiivne süsteemid on uurinud, ja meetodid, et hinnata, vastu ja ära uute tehnoloogiate õpitakse. Õpilased Master of Science in Software Engineering programmi ka tihedat mehe tarkvara spetsialistid, täites kohaldatav klassi sisesed võistkonda. Töösuhted arenenud on oluline ressurss kogu oma karjääri.... [-]

Albaania Tirana
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Canadian Institute of Technology

Industrial Engineering on tõhus segu põhilisi inseneri teadmisi, juhtimise tehnikaid, inimeste juhtimise oskusi ja infotehnoloogia integreeritud rakendusuuringute matemaa ... [+]

Industrial Engineering on tõhus segu põhilisi inseneri teadmisi, juhtimise tehnikaid, inimeste juhtimise oskusi ja infotehnoloogia integreeritud rakendusuuringute matemaatika ja statistika. Tööstusliku insener võib kavandada, rakendada, kontrolli ja juhtida keerukaid süsteeme optimaalseks.

Kanada Institute of Technology on pühendatud aidates õpilastel professionaalse arengu, ressursside, mis ei hõlma mitte ainult hariduse, vaid ka taastada ja kaaskirja kirjutamine, arendada kutse kaebuse ja intervjuu / võrgustike loomise oskusi.

Programmi eesmärkide ja sihtide

Industrial insenerid on koolitatud tootlikkuse ja kvaliteedi parandamisele spetsialistid. Nad töötavad inimesed ning seadmete ja veedavad suurema osa oma ajast töökeskkond arendada teaduslikku lähenemist probleemidele.... [-]

Albaania Tirana
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Canadian Institute of Technology

MBA eesmärk on valmistada õpilasi karjääri ärijuhtimise, finantsjuhtimise või infotehnoloogia. Programm kehtib üksikisikute plaanis töötada keskmiste ja suurte ettevõtete ... [+]

Master of Science in Business Administration (MSBA) programmi eesmärk on valmistada õpilasi eduka karjääri ärijuhtimise või alustada ja juhtida oma ettevõtteid.

Programm sisaldab kursusi ja komponente, mis annab õpilastele tugeva aluse üldise ärijuhtimise.

Programmis tunnistatakse, et töötab kaasaegne keskmise või suure äriorganisatsiooni nõuab erialaseid teadmisi ja tegevusalad. Seega programmi eesmärk on anda õpilastele paindlikkust saada üldine äri kraadi või keskenduda ühele järgmistest spetsialiseerumist:

Rahvusvahelise ärijuhtimise Finantsjuhtimine või Juhtimise infosüsteemid.

Iga eriala pakub kursusi ja juhtumiuuringuid, et tegeleda äri olukordades eriti olulised, et spetsialiseerumine.... [-]

Albaania Tirana
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Canadian Institute of Technology