Loe ametlikku kirjeldust

Ameerika ülikool Sharjah On sõltumatu, mittetulundusliku kooseksisteerimisasutus, mis põhineb teadvalt Ameerika kõrgkoolides. Ülikool on Pärsia lahe juhtiv terviklik ühisõppekõrgkool ning teenib selle piirkonna ja kogu maailma õpilasi. AUS eesmärk on olla piirkonna juhtiv kõrgharidus, mis on tuntud tipptaseme ja innovatsiooni õpetamise, õppimise, uurimise ja teenindamise valdkonnas.Ameerika ülikool Sharjah asub 16 km (10 miili kaugusel) Sharjahi keskusest ja umbes 25 km kaugusel Dubai naabruses asuvast emiraadist. Sharjah on ülemaailmne kaubanduskeskus, õppe- ja kunstipiirkond, nagu kinnitas selle UNESCO 1998. aasta nimetus Araabia maailma kultuuripealinnaks.

Põhjalikud põhjused AUS-is õppimiseks:

Student mitmekesisuse
Umbes 2016. aasta sügisest oli AUS-is osalenud 6 002 õpilast. Nende hulgas oli 429 lõpetaja ja 5402 bakalaureuseõppe üliõpilast. Õppijate suhe on 50,4 meest ja 49,6 meest. AUS-i osakaal rahvusvaheliste üliõpilaste osakaal on suurem kui mõni muu maailmatasemel asutus, vastavalt Times Higher Education andmete analüüsile. Umbes 84 protsenti ülikooli üliõpilastest koosneb rahvusvahelisest üliõpilast, kes esindavad enam kui 100 rahvust.

Teaduskonna liikmete kvaliteet ja mitmekesisus
Meie õppejõud on aastatepikkused õpetamis- ja teadustöö kogemused ning mõnede maailma prestiižikamate ülikoolide diplomite kvalifikatsioonid. Nende hulka kuuluvad Harvardi ülikool, Yale'i ülikool, Cambridge'i ülikool, Oxfordi ülikool, Stanfordi ülikool, Browni ülikool ja Princetoni ülikool. Umbes 92 protsenti täistööajaga õppejõud on lõpetanud kraadi, samal ajal kui 81 protsenti on doktorikraadiga.

Rahalised toetused ja stipendiumid ning lõpetajate assistendi võimalused

AUS rahaline toetus

AUS teeb kõik endast oleneva, et tagada, et rahalised vahendid ei takista kvalifitseeritud õpilastel saada parimat haridust, mida nad väärivad. Nii haridus- kui ka üliõpilastele pakutakse mitmesuguseid stipendiume, stipendiume ja tööõppe võimalusi, et aidata neil haridust rahastada. Pakutavad stipendiumid on järgmised:

  • Finantstoetus (5-50-protsendiline vähendamine õppemaksu, laboritasu ja ühismajutuse eest) täistööajaga üliõpilastele, kellel on tõendatud piiratud rahalised vahendid.
  • Esilekerkiv üliõpilaste stipendium (20-protsendiline vähendamine õppemaksu ja laboritasu eest) esmakordsele üliõpilastele, kes on saavutanud vahet, saavutades keskhariduse viimasel aastal minimaalse kumulatiivse keskmise hinne 95% või selle ekvivalendi.
  • Akadeemiline õpitulemuste stipendium (10 protsenti õppemaksu ja labori / tehnoloogia tasu) esmaklientidele, kes näitavad akadeemilist tipptaset, saavutades minimaalse kumulatiivse keskmise astme skoori 90,00 ja 94,99 protsendi võrra või selle samaväärse tasemega nende keskhariduse viimasel aastal.
  • Aktiivne üliõpilaste stipendium (kuni 50 protsenti retsessioon õppemaksu ja laboritasu eest) antakse andekatele üliõpilastele ülikooli toetuse žestina ja üliõpilaste saavutuste tunnustamisest väljaspool kooli.
  • Atleetlikud stipendiumid (kuni 50-protsendiline remissioon õppemaksu, laboritasu ja ühismajutuse eest) pakutakse andekatele üliõpilasportlastele, kellel on sportlik pädevus ja silmapaistvad spordiomadused.
  • Peresõidutoetus (25-protsendiline remissioon õppemaksu ja laboritasu eest) enam kui ühe tütre / pojaga peredele, kes osalesid AUS-is täiskoormusega üliõpilasena.
  • Muude stipendiumide ja toetuste hulka kuuluvad kantsleri teadlaste auhind, õppereiside toetus, akadeemiline õpitulemuste stipendium, kantselei nimekirja stipendium, dekaani nimekirja stipendium ja Sharakah kooli stipendium.
AUS Info

Ülikool annab ka mitmeid kraadiõppesid kvalifitseeritud kraadiõppuritele. Lõpetanud assistendid katavad õppemaksu (33-100 protsenti õppemaksu katkestamisest) ja igakuist stipendiumi regulaarsete poolaastate jooksul. Lõpetanud assistendid võivad olla Graduate Research Assistantship või Graduate Teaching Assistantship. Lõpetanud teadustöö assistendid pakuvad õpilastele võimalusi arendada teadustöö kogemusi, tehes koostööd teaduskonna liikmega teadusuuringutega seotud tegevustes. Läbi Graduate Teaching Assistantships, üliõpilased saavad õppetööga seotud kogemusi osalise tööajaga töökohti, nagu labori abilised. Mõlemad antakse välja konkurentsivõimelise semester-poolaasta kaupa.

Ülikoolilinnak rajatised

Üks AUS-i kõige olulisemaid ja tuntumaid tunnuseid on selle elav ja dünaamiline ülikoolilinnaku elu. Ülikool pakub üliõpilastele täispinda ühiselamu, spordikompleksi ja jõusaali. Muud mugavused on tervisekeskus, apteek, pank, postkontor, juuksur, naiste ilusalong, raamatupood, söögikohad ja kaks mugavust.

Eluruumide hallid annavad õpilastele võimaluse elada, lõõgastuda, harjutada ja õppida mugavalt. Ülikooli tervisekeskus pakub erinevaid teenuseid, sealhulgas ambulatoorne ravi, terviseõpetus, psühholoogiline nõustamine ja kiirabi / hädaabi teenused. AUS spordirajatised pakuvad mitmesuguseid harrastus- ja võistlustöid. Spordikompleksis on lisaks sisebasseinile 50 meetrile olümpiamängudele, squash väljakidele, spordikeskustele ja spordisaalidele siseruumides korvpall, võrkpall, käsipall, sulgpall, tenniseväljakud.

Välibasseinides on korvpalliväljakud, tenniseväljakud, jalgpalliväljak, kriketiväljak, pesapalliväljak ja 400-meetrine jooksurada.

Mittehariduslikud tegevused, üliõpilasklubid ja -organisatsioonid

AUS paneb suurt rõhku väliskoolitustegevusele, pidades neid üliõpilase terviklikuks arenguks oluliseks. Õpilasi julgustatakse osalema sporditegevuses, ühinema kultuuri- ja huvigruppidega ning vabatahtlikuna kogukonna teeninduskampaaniates. Ülikool pakub 81 kultuurilist ja huvi orienteeritud üliõpilasklubi, 25 spordivõistlust ja vabatahtliku kogukonna programmi. Üliõpilased saavad osaleda ka teatri- ja muusikaväljaannete kaudu ülikooli esituskunstide programmi kaudu. Kogu aasta jooksul toimub ülikoolilinnakus mitmeid kultuurielamuid.

Maailmatasemel teaduslikud uuringud ja väljaanded

AUS on pühendunud tippteadmiste ja innovatsiooni poolest tuntud piirkonna tippteaduste ülikoolile. Ülikool julgustab ja toetab teaduskonna ja üliõpilaste teadustööd, teaduslikke ja loomingulisi tegevusi. Lisaks on ülikoolis plaanid luua teadus- ja tehnoloogiapargi.

AUS-i teadustöö rahastamine sisaldab aastas 2,5 miljonit auhinda, mis on ette nähtud sisemise teaduskonna teadustoetuse saamiseks; AED 2,2 miljonit eraldatud aastas laabivad lehed; 10 miljonit AED (üliõpilaste toetuse saamiseks õppetööst vabastamise ja stipendiumid kraadiõppe ja õpetamise assistendite jaoks); Ja 2,1 miljonit AED aastas on tagatud välistele teadustoetustele.

AUS teaduskond ja üliõpilane toodavad ja avaldavad kvaliteetset tööd, mida regulaarselt tunnustatakse nii piirkondlikult kui ka rahvusvaheliselt. AUSi õppejõud omavad 67 patenti, paljud patenteerivad nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil. AUSi teaduskonna liikmetel on tugev teaduslike väljaannetega prestiižikates ajakirjades ja rahvusvahelistes konverentsides, kus tavaliselt kaasatakse kaasautoreid kraadiõppurid.

  • Ajakirjade väljaannete arv aastatel 2014-2016: 1014
  • Esitluste ja menetluste arv aastatel 2014-2016: 131

Karjäärivõimalused ja kutsealase arengu võimalused

AUS paneb suurt rõhku vastastikku kasulike sidemete loomisele kogukonnaga. Kõik AUS kolledžid ja koolid püüavad rahuldada ettevõtete kogukonna vajadusi ja luua ühendusi, mis osutuvad kasulikuks nii AUS kui ka selle partneritele. Need sidemed aitavad ka ülikoolil läbi viia teadusuuringuid ning edendada teadustöö kultuuri, mis on kiiresti muutumas üheks ülikooli kõige imetlusväärsemaks tunnuseks.

AUS vilistlased töötavad paljudes rahvusvahelistes ettevõtetes, valitsusväliste organisatsioonide ja valitsusasutustes. Kuigi AUS-i üliõpilastel on võimalus interni juhtida kohalikke ja rahvusvahelisi firmasid. Ülikool korraldab ka iga-aastase karjäärifoorumi ning annab AUS-i vanuritele ja vilistlastele võimaluse kohtuda era- ja avaliku sektori esindajatega, kes on huvitatud AUSi üliõpilaste ja lõpetanute värbamiseks täistööajaga töötajana või praktikandina.

AUS pakub 26 magistrikraadi ja 45 alaealist bakalaureuse tasemel ja 14 magistrikraadi arhitektuuri-, kunsti- ja disainikolledži kaudu; Kunsti- ja teaduskolledž; Inseneriteaduskond; Ja ärijuhtimise kool.

header-events_1_

Ülikoolilinnakorterid ja rajatised

Ülikoolilinnakorter on õpilastele kõige mugavam koht ülikoolis õppides. Ülikoolilinnaku elamisparkides elab üle 2000 õpilase. Nad naudivad akadeemiliste hoonete, raamatukogu, toidupoegade ja spordikompleksi läheduses. AUS elamispinnad koosnevad kaheksast meestest ja viiest naiste ühiselamutest, mida juhendavad töötajad ööpäevaringselt. Õpilasel on võimalus era-, pool-era-, jagatud, ühe- või kahekohalised toad. Elukeskkond on mitmekultuurilise atmosfääri poolest väga rikkalik ja tasakaalustatud ühiskondlik ja akadeemiline tegevus. Eluruumide hallid annavad õpilastele võimaluse elada, lõõgastuda, harjutada ja õppida mugavalt.

Raamatukogu

Aus Raamatukogu, mis on selle piirkonna üks tähtsamaid raamatukogusid, pakub kogusid, teenuseid ja programme, et toetada ülikoolide õppekava ja teadustöö vajadusi. AUS Library pakub 140 arvuti tööjaama; Infopartuse ja teadustöö oskuste juhendamine; 141 000 raamatut / meediaruandeid ja ligipääsu 220 000 e-raamatule; Ja 50 + andmebaasid, millel on juurdepääs 26 000 + e-perioodikale. Lisaks on kõigil AUSi raamatukoguhoidjatel ja raamatukogu haldajatel Ameerika Raamatukoguühingu akrediteeritud või tunnustatud asutustel akrediteeritud raamatukogu- ja infoteaduste magistrandid.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

American University of Sharjah

Meie Master in Urban Planning (MUP) on täielikult akrediteeritud komisjoni Akadeemiline akrediteerimine haridusministeeriumi kõrghariduse asjade osakonna ja on õpetanud r ... [+]

Kuna esimene professionaalne programm omalaadne AÜE, meie Master in Urban Planning kraadi koostab kvalifitseeritud spetsialistide ja juhtide planeerimiseks ja haldamiseks linna arengut.

Meie ainulaadne programm on pühendunud loomisel, levitamisel ja rakendamisel multidistsiplinaarne teadmisi linnaplaneerimise. Meie programm pakub professionaalse meeste ja naiste silmapaistva, spetsialiseeritud kraadiõppe, mis võimaldab neil läbida juhirolli juhtimise linnade kasv, väljakirjutamisel linnastumine poliitika ja edendada sotsiaalset arengut. Me püüame anda õpilastele kõrgeid eetilisi standardeid kooskõlas väärtuste kohalike kultuuriliste, sotsiaalse õigluse põhimõtete ja mured keskkonnakaitse ja jätkusuutlikkuse.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

American University of Sharjah

Meie Master of Arts inglise / araabia / inglise tõlkekomitee (Mati) aste on tuntud kogu piirkonna oma hea maine. ... [+]

Meie Master of Arts inglise / araabia / inglise tõlkekomitee (Mati) aste on tuntud kogu piirkonna oma hea maine.

Vastates olulist rolli kultuuridevahelise suhtlemise mängib rahvusvaheliste kohtumiste nendel päevadel ja üha kasvav mõju Araabia piirkonna maailma asjades, meie programm varustab lõpetajale spetsialiseeritud kirjaliku ja suulise tõlke oskusi inglise ja araabia keeles. Paneme erinevaid vajalikke oskusi kirjaliku ja suulise tõlke jooksul üldise teoreetilise raamistiku, mis annab meie õpilastele vahendeid, et selgitada, analüüsida ja lahendada probleeme ja arendada peegeldava lähenemisviisi suuline ja kirjalik tõlge.

Meie programm pakub üliõpilastele täiendõpet kirjaliku ja suulise tõlke tehnikat, samuti terminoloogia haldamise, masintõlge (MT), tõlkemälu (TM) ja keel inseneriteaduse valdkondades kõige olulisemad maailma tõlkijate ja tõlkide tänapäeva keerulises ja muutuvas web side.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Sharjah

Meie Master of Arts in TESOL programm on premier ettevalmistust karjääri õpetamine inglise Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL). ... [+]

Meie Master of Arts in TESOL programm on premier ettevalmistust karjääri Inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL).

Mis tohutu ressursside ja õppejõud Department of English pakume programmi spetsiaalselt projekteeritud, et rahuldada õpetajad inglise keele kui teise keele mitmekesine, multikultuurne seade. Meie muidugi pakkumisi pakkuda professionaalset koolitust ja soliidsele teise keele omandamine, õpetamise metoodika, keeleoskuse testimine ja tehnoloogia kasutamine keeleõppes klassiruumides. Meie silmapaistva akadeemilise programmi õpetatakse kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud rahvusvahelise õpetamise kogemus valdkonnas TESOL, teoreetilise ja rakendusliku lingvistika, ja kultuuridevahelise suhtluse vastu.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

American University of Sharjah

Arvutustehnika mängib olulist rolli selles, kuidas tulevikus on määratletud: valides meie Master of Science in Computer Engineering (MSCoE) programm tähendab valides võim ... [+]

Arvutustehnika mängib olulist rolli selles, kuidas tulevikus on määratletud: valides meie Master of Science in Computer Engineering (MSCoE) programm tähendab valides võimaluse olla esirinnas maailma juhtiv tehnoloogia ettevõtete jaoks oma ülejäänud karjääri.

Üha enam oluline osa igapäevaelust, arvuti insener on seotud, kuidas mõned tänapäeva kõige uuenduslike seadmete on loodud.

Akadeemilise tee erineb kraad arvuti teadust, mis on süstemaatiline uuring algoritmilise meetodid esindavad ja muundamine teavet, arvuti insener on seotud projekteerimise ja prototüüpide arvutite ja süsteeme.

Nagu arvuti insener lõpetanud, siis on vajalikud teadmised ja kogemused, et jätkata tipptasemel projektide valdkonnas riistvara ja arvuti areng, võrkude ja tarkvara loomine.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Sharjah

Meie palju soovitud pärast Master of Science in Electrical Engineering (MSEE) programm on tuntud oma range koolituse ja dünaamiline lähenemine. ... [+]

Meie palju soovitud pärast Master of Science in Electrical Engineering (MSEE) programm on tuntud oma range koolituse ja dünaamiline lähenemine.

Populaarne spetsialistid kogu piirkonnas, meie programm valmistab ette õpilasi keskkonnas, mis ühendab elektrotehnika tava tipptasemel tehnilisi uuringuid, mis võimaldab meie õpilastel mängida juhtivat rolli aidates kaasa üha kasvav hulk elektrotehnika teadmisi, teadus- ja arendustegevus, nii piirkondlikul ja rahvusvahelisel tasandil.

meie eesmärk

Me usume, et MSEE lõpetanud on kvalifitseeritud, et saavutada järgmised eesmärgid:

olla edukas spetsialistid spetsialiseeritud ala elektrotehnika säilitada soov teadusuuringute, innovatsiooni ja elukestva õppe toetada vastutust elukutse meie eesmärk ... [-]
Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Sharjah

Alates selle käivitamisest 2002. aastal esimese programm omalaadne kogu piirkonnas, meie Engineering Systems Management (ESM) magistrikraadi on saanud üks populaarsemaid ... [+]

Tänane insenerid rutiinselt vastamisi laiem töö kohustusi, mis nõuavad neid kombineerida juhtimisega seotud aspektide koos tehniliste aspektidega.

Alates selle käivitamisest 2002. aastal esimese programm omalaadne kogu piirkonnas, meie Engineering Systems Management (ESM) magistrikraadi on saanud üks populaarsemaid magistriõppe kraadi AUS. Nõudlus meie programmi endiselt kõrge keskmiselt 25 õpilast registreerimisega see igal aastal.

Meie programm on muutunud premier valik insenerid, kelle eesmärk on töötada valdkondades, mis integreerivad tehnilise inseneri oskusi juhtimis-ja ökonoomika oskusi. Meie õppekava eesmärk on parandada juhtimis- ja tehniliste oskuste kõigi insenerid, sõltumata nende erialast, et rahuldada turul AÜE ja teiste Pärsia lahe riikides.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Sharjah

Meie Master of Science in Chemical Engineering (MSChE) valmistab teid õppimise keskkond, mis ühendab keemiatehnoloogia tavasid tehniliste uuringute, nii et saate mängida ... [+]

Meie Master of Science in Chemical Engineering (MSChE) valmistab teid õppimise keskkond, mis ühendab keemiatehnoloogia tavasid tehniliste uuringute, nii et saate mängida aktiivset rolli aidates kaasa üha kasvav hulk teadmisi, teadus- ja arendustegevus, nii regionaalselt ja rahvusvaheliselt.

Selles programmis, saad suurepärase kõigi ümber tehnilised, analüütilised ja praktilised oskused käsitseda suuri ülesandeid keemiatehnoloogia valdkonnas.

Meie magistri kraadi keemiatehnoloogia põhineb kõrged, sarnased millele Ameerika Ühendriigid.

See tugevdab oma teadmisi olulisi teemasid transport nähtusi, termodünaamika, kineetika ja reaktori projektiga, samuti matemaatika.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Sharjah

Meie Master of Science in Mathematics (MSMTH) programm annab üliõpilastele range ja põhjalikud teadmised laia valikut puhas ja rakenduslik valdkondades matemaatika. ... [+]

Meie Master of Science in Mathematics (MSMTH) programm annab õpilastele range ja põhjalikud teadmised laia valikut puhas ja rakenduslik valdkondades matemaatika.

Meie programmi eesmärk on koolitada õpilasi erineva erialase eesmärke alates töö- või karjäärile äri, tööstuse või valitsusele, et baaskoolituse sihtasutuste vaja saada teadlaskarjääri või jätkata PhD matemaatika või matemaatika seotud valdkondades.

meie eesmärgid

Me usume, et MSMTH lõpetanud on kvalifitseeritud:

anda analüütilisi oskusi vaja sõnastada ja lahendada keerulisi matemaatilisi probleeme, mis on aktuaalsetes valdkondades puhas ja rakenduslik matemaatika arendada matemaatilisi oskusi ja teadmisi, et hõlbustada karjäärile haridus, äri või tööstuses või jätkata rohkem arenenud uuringus nagu doktorikraadi matemaatikas või matemaatika seotud valdkondades pakkuda matemaatilisi oskusi ja teadmisi, et kirjeldada ja lahendada keerulisi kvantitatiivne probleeme, mis tekivad ettevõtte või tööstusharu meie eesmärk ... [-]
Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Sharjah

Meie Master of Science in Mehhaaniline ehitus (ellu viidud) programm on mõeldud neile, kelle eesmärgiks on töötada erinevate alldistsipliinide masinaehituse, sh soojusene ... [+]

Maailmamajandus ja kiired muutused tehnoloogia nõuavad üha rohkem insenere tehnilise ekspertiisi kaugemale bakalaureusekraadi tase. meie Master of Science in Mehhaaniline ehitus (ellu viidud) programm on mõeldud neile, kelle eesmärgiks on töötada erinevate alldistsipliinide masinaehituse, sh soojusenergia ja rohelise energia süsteemid, vedeliku süsteemid, tahke mehaanika, disaini ja tootmise ning dünaamika ja kontroll. Meie programm suurendab tehnilisi oskusi kõigi Mehaanikainsenerid tänaste nõudmisi kui ka tulevikus. Põhineb kõrged sarnased millele Ameerika Ühendriigid, see programm koolitab Mehaanikainsenerid lahendamisele keeruline masinaehitus probleeme palju kaugemale nad kogevad bakalaureuse tasemel.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Sharjah

Akrediteeritud AÜE kõrgharidus-ja teadusministeerium, meie Master of Science Mehhatroonika Engineering on interdistsiplinaarne programm, mis ühendab teaduse ja insenerite ... [+]

Multidistsiplinaarne insenerid on vaja rohkem kui kunagi varem.

Akrediteeritud AÜE kõrgharidus-ja teadusministeerium, meie Master of Science Mehhatroonika Engineering on interdistsiplinaarne programm, mis ühendab teaduse ja inseneriteaduse mõistete vaja suurte väljakutsetega üha muutuvas tööstussektoris.

Mehhatroonika on kujunenud erinevad inseneri erialal viimastel aastatel. See on segu mehaanika, elektroonika, infotehnoloogia ja arvutid. See on jõudnud tähendab koostoime kasutamist täppisseadmete kontrolli teooria, infotehnoloogia ja anduri ja ajami tehnoloogia projekteerimise täiustatud toodete ja protsesside. See on rakendus, viimaste meetodite täpsuse masinaehitus, kontrollib teooriat, infotehnoloogia ja elektroonika projekteerimise käigus luua funktsionaalne ja paindlikke tooteid. Kuna mehhatroonika õpilased õpivad mitmesuguseid teadusharusid, et nad on hästi varustatud, et minna laia töökohtade elektri või masinatööstus, samuti tarkvara arendamise ja juhtivatele ametikohtadele. Kombineeritud oskusi mehhatroonika koolilõpetaja üha väärtuslik tööandja, eriti sellistes valdkondades nagu:... [-]

Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Sharjah

Meie Master of Science in Civil Engineering (MSCE) on populaarne spetsialistid, kes soovivad ühendada täiustatud tsiviilehitus tavasid tehniliste uuringute, et nad saaksi ... [+]

Meie Master of Science in Civil Engineering (MSCE) on populaarne spetsialistid, kes soovivad ühendada täiustatud tsiviilehitus tavasid tehniliste uuringute, et nad saaksid mängida ülem rolli tööstuses nii AÜE ja välismaal.

Missioon

Missioon Master of Science in Civil Engineering (MSCE) programmi AUS on valmistada spetsialiste arenenud karjääri ja / või doktoriõppe seotud tsiviilehitus. Programm püüab luua soodustab akadeemilist keskkonda, mis soodustab õpetamise ja teadustöö aidata õpilastel saada pädevat, uuenduslikke ja vastutab spetsialistide tõhus suhtlemisoskus.

Program kasvatuslikud eesmärgid

Lõpetajad MSCE programm valmis:

olla edukas spetsialistid spetsialiseeritud ala tsiviilehitus säilitada soov teadusuuringute, innovatsiooni ja elukestva õppe toetada vastutust elukutse Õpitulemuste ... [-]
Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Sharjah

Meie Master of Science Raamatupidamine (MSA) programm annab üliõpilastele arenenud teadmised ja tehnikad jätkata professionaalse karjääri avaliku ja erasektori raamatupid ... [+]

Meie MSA programm avab põnev uus võimalus raamatupidamise ja annab kiirendatud valmistuda mõned kõige prestii volikirjad elukutse. meie Master of Science in Accounting (MSA) programm annab üliõpilastele arenenud teadmised ja tehnikad jätkata professionaalse karjääri avaliku ja erasektori raamatupidamise. MSA õpilased arendada oskusi vaja lahendada probleemid raamatupidamises, mis on kaasaegse asjakohasus valdkondades raamatupidamise, rahanduse ja teistes tegevusvaldkondades.

Programmi eesmärk on luua täiendavaid tööhõivevõimalusi ja edendada karjääri edu meie lõpetajatele. Karjääri võimalusi lõpetajate hulka positsioone avaliku sektori raamatupidamise, nagu välisaudiitorist maksu koostajad ja konsultandid, samuti erasektori raamatupidamise rollid nagu siseaudiitorite, kontrollerid, finantsjuht ametnikud ja finantsanalüütikud. Ametikohtadel avalikus sektoris kaasa ka suur nõudlus kraad raamatupidamine, nii keskvalitsuse ja kohalikul tasandil.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Sharjah
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles