American University of Sharjah

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ameerika ülikool Sharjah On sõltumatu, mittetulundusliku kooseksisteerimisasutus, mis põhineb teadvalt Ameerika kõrgkoolides. Ülikool on Pärsia lahe juhtiv terviklik ühisõppekõrgkool ning teenib selle piirkonna ja kogu maailma õpilasi. AUS eesmärk on olla piirkonna juhtiv kõrgharidus, mis on tuntud tipptaseme ja innovatsiooni õpetamise, õppimise, uurimise ja teenindamise valdkonnas.Ameerika ülikool Sharjah asub 16 km (10 miili kaugusel) Sharjahi keskusest ja umbes 25 km kaugusel Dubai naabruses asuvast emiraadist. Sharjah on ülemaailmne kaubanduskeskus, õppe- ja kunstipiirkond, nagu kinnitas selle UNESCO 1998. aasta nimetus Araabia maailma kultuuripealinnaks.

Põhjalikud põhjused AUS-is õppimiseks:

Student mitmekesisuse
Umbes 2016. aasta sügisest oli AUS-is osalenud 6 002 õpilast. Nende hulgas oli 429 lõpetaja ja 5402 bakalaureuseõppe üliõpilast. Õppijate suhe on 50,4 meest ja 49,6 meest. AUS-i osakaal rahvusvaheliste üliõpilaste osakaal on suurem kui mõni muu maailmatasemel asutus, vastavalt Times Higher Education andmete analüüsile. Umbes 84 protsenti ülikooli üliõpilastest koosneb rahvusvahelisest üliõpilast, kes esindavad enam kui 100 rahvust.

Teaduskonna liikmete kvaliteet ja mitmekesisus
Meie õppejõud on aastatepikkused õpetamis- ja teadustöö kogemused ning mõnede maailma prestiižikamate ülikoolide diplomite kvalifikatsioonid. Nende hulka kuuluvad Harvardi ülikool, Yale'i ülikool, Cambridge'i ülikool, Oxfordi ülikool, Stanfordi ülikool, Browni ülikool ja Princetoni ülikool. Umbes 92 protsenti täistööajaga õppejõud on lõpetanud kraadi, samal ajal kui 81 protsenti on doktorikraadiga.

Rahalised toetused ja stipendiumid ning lõpetajate assistendi võimalused

AUS rahaline toetus

AUS teeb kõik endast oleneva, et tagada, et rahalised vahendid ei takista kvalifitseeritud õpilastel saada parimat haridust, mida nad väärivad. Nii haridus- kui ka üliõpilastele pakutakse mitmesuguseid stipendiume, stipendiume ja tööõppe võimalusi, et aidata neil haridust rahastada. Pakutavad stipendiumid on järgmised:

  • Finantstoetus (5-50-protsendiline vähendamine õppemaksu, laboritasu ja ühismajutuse eest) täistööajaga üliõpilastele, kellel on tõendatud piiratud rahalised vahendid.
  • Esilekerkiv üliõpilaste stipendium (20-protsendiline vähendamine õppemaksu ja laboritasu eest) esmakordsele üliõpilastele, kes on saavutanud vahet, saavutades keskhariduse viimasel aastal minimaalse kumulatiivse keskmise hinne 95% või selle ekvivalendi.
  • Akadeemiline õpitulemuste stipendium (10 protsenti õppemaksu ja labori / tehnoloogia tasu) esmaklientidele, kes näitavad akadeemilist tipptaset, saavutades minimaalse kumulatiivse keskmise astme skoori 90,00 ja 94,99 protsendi võrra või selle samaväärse tasemega nende keskhariduse viimasel aastal.
  • Aktiivne üliõpilaste stipendium (kuni 50 protsenti retsessioon õppemaksu ja laboritasu eest) antakse andekatele üliõpilastele ülikooli toetuse žestina ja üliõpilaste saavutuste tunnustamisest väljaspool kooli.
  • Atleetlikud stipendiumid (kuni 50-protsendiline remissioon õppemaksu, laboritasu ja ühismajutuse eest) pakutakse andekatele üliõpilasportlastele, kellel on sportlik pädevus ja silmapaistvad spordiomadused.
  • Peresõidutoetus (25-protsendiline remissioon õppemaksu ja laboritasu eest) enam kui ühe tütre / pojaga peredele, kes osalesid AUS-is täiskoormusega üliõpilasena.
  • Muude stipendiumide ja toetuste hulka kuuluvad kantsleri teadlaste auhind, õppereiside toetus, akadeemiline õpitulemuste stipendium, kantselei nimekirja stipendium, dekaani nimekirja stipendium ja Sharakah kooli stipendium.
AUS Info

Ülikool annab ka mitmeid kraadiõppesid kvalifitseeritud kraadiõppuritele. Lõpetanud assistendid katavad õppemaksu (33-100 protsenti õppemaksu katkestamisest) ja igakuist stipendiumi regulaarsete poolaastate jooksul. Lõpetanud assistendid võivad olla Graduate Research Assistantship või Graduate Teaching Assistantship. Lõpetanud teadustöö assistendid pakuvad õpilastele võimalusi arendada teadustöö kogemusi, tehes koostööd teaduskonna liikmega teadusuuringutega seotud tegevustes. Läbi Graduate Teaching Assistantships, üliõpilased saavad õppetööga seotud kogemusi osalise tööajaga töökohti, nagu labori abilised. Mõlemad antakse välja konkurentsivõimelise semester-poolaasta kaupa.

Ülikoolilinnak rajatised

Üks AUS-i kõige olulisemaid ja tuntumaid tunnuseid on selle elav ja dünaamiline ülikoolilinnaku elu. Ülikool pakub üliõpilastele täispinda ühiselamu, spordikompleksi ja jõusaali. Muud mugavused on tervisekeskus, apteek, pank, postkontor, juuksur, naiste ilusalong, raamatupood, söögikohad ja kaks mugavust.

Eluruumide hallid annavad õpilastele võimaluse elada, lõõgastuda, harjutada ja õppida mugavalt. Ülikooli tervisekeskus pakub erinevaid teenuseid, sealhulgas ambulatoorne ravi, terviseõpetus, psühholoogiline nõustamine ja kiirabi / hädaabi teenused. AUS spordirajatised pakuvad mitmesuguseid harrastus- ja võistlustöid. Spordikompleksis on lisaks sisebasseinile 50 meetrile olümpiamängudele, squash väljakidele, spordikeskustele ja spordisaalidele siseruumides korvpall, võrkpall, käsipall, sulgpall, tenniseväljakud.

Välibasseinides on korvpalliväljakud, tenniseväljakud, jalgpalliväljak, kriketiväljak, pesapalliväljak ja 400-meetrine jooksurada.

Mittehariduslikud tegevused, üliõpilasklubid ja -organisatsioonid

AUS paneb suurt rõhku väliskoolitustegevusele, pidades neid üliõpilase terviklikuks arenguks oluliseks. Õpilasi julgustatakse osalema sporditegevuses, ühinema kultuuri- ja huvigruppidega ning vabatahtlikuna kogukonna teeninduskampaaniates. Ülikool pakub 81 kultuurilist ja huvi orienteeritud üliõpilasklubi, 25 spordivõistlust ja vabatahtliku kogukonna programmi. Üliõpilased saavad osaleda ka teatri- ja muusikaväljaannete kaudu ülikooli esituskunstide programmi kaudu. Kogu aasta jooksul toimub ülikoolilinnakus mitmeid kultuurielamuid.

Maailmatasemel teaduslikud uuringud ja väljaanded

AUS on pühendunud tippteadmiste ja innovatsiooni poolest tuntud piirkonna tippteaduste ülikoolile. Ülikool julgustab ja toetab teaduskonna ja üliõpilaste teadustööd, teaduslikke ja loomingulisi tegevusi. Lisaks on ülikoolis plaanid luua teadus- ja tehnoloogiapargi.

AUS-i teadustöö rahastamine sisaldab aastas 2,5 miljonit auhinda, mis on ette nähtud sisemise teaduskonna teadustoetuse saamiseks; AED 2,2 miljonit eraldatud aastas laabivad lehed; 10 miljonit AED (üliõpilaste toetuse saamiseks õppetööst vabastamise ja stipendiumid kraadiõppe ja õpetamise assistendite jaoks); Ja 2,1 miljonit AED aastas on tagatud välistele teadustoetustele.

AUS teaduskond ja üliõpilane toodavad ja avaldavad kvaliteetset tööd, mida regulaarselt tunnustatakse nii piirkondlikult kui ka rahvusvaheliselt. AUSi õppejõud omavad 67 patenti, paljud patenteerivad nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil. AUSi teaduskonna liikmetel on tugev teaduslike väljaannetega prestiižikates ajakirjades ja rahvusvahelistes konverentsides, kus tavaliselt kaasatakse kaasautoreid kraadiõppurid.

  • Ajakirjade väljaannete arv aastatel 2014-2016: 1014
  • Esitluste ja menetluste arv aastatel 2014-2016: 131

Karjäärivõimalused ja kutsealase arengu võimalused

AUS paneb suurt rõhku vastastikku kasulike sidemete loomisele kogukonnaga. Kõik AUS kolledžid ja koolid püüavad rahuldada ettevõtete kogukonna vajadusi ja luua ühendusi, mis osutuvad kasulikuks nii AUS kui ka selle partneritele. Need sidemed aitavad ka ülikoolil läbi viia teadusuuringuid ning edendada teadustöö kultuuri, mis on kiiresti muutumas üheks ülikooli kõige imetlusväärsemaks tunnuseks.

AUS vilistlased töötavad paljudes rahvusvahelistes ettevõtetes, valitsusväliste organisatsioonide ja valitsusasutustes. Kuigi AUS-i üliõpilastel on võimalus interni juhtida kohalikke ja rahvusvahelisi firmasid. Ülikool korraldab ka iga-aastase karjäärifoorumi ning annab AUS-i vanuritele ja vilistlastele võimaluse kohtuda era- ja avaliku sektori esindajatega, kes on huvitatud AUSi üliõpilaste ja lõpetanute värbamiseks täistööajaga töötajana või praktikandina.

AUS pakub 26 magistrikraadi ja 45 alaealist bakalaureuse tasemel ja 14 magistrikraadi arhitektuuri-, kunsti- ja disainikolledži kaudu; Kunsti- ja teaduskolledž; Inseneriteaduskond; Ja ärijuhtimise kool.

header-events_1_

Ülikoolilinnakorterid ja rajatised

Ülikoolilinnakorter on õpilastele kõige mugavam koht ülikoolis õppides. Ülikoolilinnaku elamisparkides elab üle 2000 õpilase. Nad naudivad akadeemiliste hoonete, raamatukogu, toidupoegade ja spordikompleksi läheduses. AUS elamispinnad koosnevad kaheksast meestest ja viiest naiste ühiselamutest, mida juhendavad töötajad ööpäevaringselt. Õpilasel on võimalus era-, pool-era-, jagatud, ühe- või kahekohalised toad. Elukeskkond on mitmekultuurilise atmosfääri poolest väga rikkalik ja tasakaalustatud ühiskondlik ja akadeemiline tegevus. Eluruumide hallid annavad õpilastele võimaluse elada, lõõgastuda, harjutada ja õppida mugavalt.

Raamatukogu

Aus Raamatukogu, mis on selle piirkonna üks tähtsamaid raamatukogusid, pakub kogusid, teenuseid ja programme, et toetada ülikoolide õppekava ja teadustöö vajadusi. AUS Library pakub 140 arvuti tööjaama; Infopartuse ja teadustöö oskuste juhendamine; 141 000 raamatut / meediaruandeid ja ligipääsu 220 000 e-raamatule; Ja 50 + andmebaasid, millel on juurdepääs 26 000 + e-perioodikale. Lisaks on kõigil AUSi raamatukoguhoidjatel ja raamatukogu haldajatel Ameerika Raamatukoguühingu akrediteeritud või tunnustatud asutustel akrediteeritud raamatukogu- ja infoteaduste magistrandid.

Asukohad

Sharjah

American University of Sharjah

Address
American University of Sharjah
University City
PO Box 26666

Sharjah, Sharjah, Araabia Ühendemiraadid
Telefon
+971 6 515 5555