Loe ametlikku kirjeldust

EUC on esimene hambaravi aspirant, kes pakub Araabia Ühendemiraatides ja MENA piirkonnas rahvusvahelisi koolitusprogramme.97746_rsz_dsc_0538.jpg

EUC rahvusvaheline ja "lääne koolitatud" teaduskond pärineb teistest tuntud ülikoolidest ja uurimiskeskustest USAs, Rootsis, Inglismaal, Prantsusmaal ja AÜE-s. Personali valikukriteeriumid põhinevad nende võimetel õpetajatel, arstidel ja teadlastel ning enamik neist on kogu maailmas teadlikud.

Alates EUC asutamisest on meil laias valikus hambaravi erialadel laiaulatuslikud kraadiõppeprogrammid. Keskendudes translatsiooniuuringutele, kraadiõppele ja -õppele, pakume laias valikus õppimisvõimalusi: magistrikraadi, erikoolituse, tunnistuse, diplomi ja CPD kursusi. Need kvaliteetsed haridusprogrammid hõlmavad kõige uuemaid uuringuid ja kasutavad uuenduslikke lähenemisviise õppimisele, mis on enamasti väikestes rühmades.

Tervitame rahvusvahelisi elanikke. Praegu on Aasia, Euroopa ja Lähis-Ida rahvusvahelised elanikud. Meie elanikud peavad vastama meie rahvusvahelistele haridusnõuetele ja patsientide hoolduse standarditele vastama rangetele teoreetilistele, kliinilistele ja teaduslikele nõuetele.

EUC on EUC parandada meie lõpetajate kliinilist võimekust. Pakume nüüdisaegseid teenuseid, värskeid suundumusi ja ravipõhimõtteid ning ainulaadselt käitlema väga keerulisi hambaravi juhtumeid AÜE-s

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

European University College

Location address
Building 27 , 3rd Floor - 4 26th St - Dubai - United Arab Emirates
Dubai, Dubai, AE