Hamdan Bin Mohammed Smart University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Eestvedamisel Tema Kõrgeausus Sheikh Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum, kroonprints Dubai ja president Ülikooli, on võtnud avaldamine kvaliteedi ja tipptasemel ja teadusuuringute kaudu e-õppe kogu Araabia piirkonna kultuuri. Tekkinud nii ilmne erialade akadeemilise krediiti ärijuhtimise, kvaliteedi, hariduse, tervishoiu ja keskkonna. Kogu selle protsessi ülikooli saavutanud usaldusväärsuse ja tunnustamist rahvusvahelisel ärateenitud, eriti pidades silmas arengut akadeemiliste programmide ja professionaalne erinevat ei vasta praegustele vajadustele tööturul, kuid on kavandatud tekivad tulevikus vajadustele õitseb äriringkondade Araabia Ühendemiraadid ja ülejäänud maailma Araabia.

See uuenduslik projekt loodi kõrghariduse 2002. aastal tänu ideede ja jõupingutusi dr Mansoor Al Awar president Ülikooli, kes osalesid töö ettevalmistamise ja rakendamise vastavad lootused ja püüdlused uue põlvkonna Araabia noorte muutunud vajadust õpetada nüüdis alates veendumust, et e-õpe on hariduse tuleviku ja et tal on oluline roll, mis võimaldab neid noortele. Kuna see projekt on aidanud nägemus pioneer, sillutades teed kõrgharidus-ja teadusministeerium Araabia Ühendemiraadid seada selged kriteeriumid, et võtta vastu e-õppe institutsioonides.

Alates selle loomisest, ülikooli töötanud arendada teadmistepõhist majandust, käivitades pilootalgatusi teadusuuringute eesmärgiks oli elavdada vaimus teadusuuringute kogu Araabia piirkonnas, ja kõige olulisem neist algatustest, organisatsiooni iga-aastase teadusliku konverentsi, kuhu kuuluvad egiidi all kolm konverentsi on Quality Conference ja Excellence in e-õppe aastakonverentsi e-tervise ja keskkonna. Lisaks ülikooli avaldatud kaheksa teadusajakirjades põhineb toimetanud tuntud teadlased üle maailma. Lisaks on olnud erinevad algatused hõlmasid Lähis-Ida uuringute keskuse staatus ja arengu ning käivitamist auhinnad teadusuuringute ja muudele auhinnad tasandil piirkonna aitas see kaasa tasumata teadusuuringute toetust ja tuge akadeemilise, teadusliku ja juhtimise hariduse ja sellega seotud valdkondades suundumusi.

Põhineb integreeritud tööprogrammi, mille eesmärk on mõjukas roll ühenduse tasandil, ta osales pilootprojektide tulemusel loodi Lähis-Ida programmi kvaliteedi tagamiseks e-õppe ja Association of Lähis-Idas E-õppe Association Lähis-Ida Quality Teadusliku Ühingu e-tervise. Need algatused kulmineerus projekti "algatus e-õppe kogukond ", mis käivitati ülikooli 2013. aastal.

Ülikool on tunnustatud enneolematu akadeemilise rahvusvahelisel tasandil tänu oma tihedaid sidemeid silmapaistvamaid globaalse haridusasutuste ja organid, kes tegelevad hariduse, sest see oli esimene õppeasutus piirkonnas võõrustada alalise konverentsi International Council for Distance Education (ulatus 2012). Ülikool on õnnestunud ka sõlmida liite ja rahvusvaheliste partnerluste University of California, Berkeley, Bradfordi ülikooli University of St. Gallen, U-21 Global Ülikooli Lõuna-Aafrika, Austraalia Instituut Human Resources, Rahvusvahelise Haigla Föderatsiooni, University College of University of Maryland, Aasia e-Ülikool, nimekiri läheb edasi .

Lisaks eeltoodule on ülikool liitus aktiivne liige paljude rahvusvaheliste institutsioonide ja organitega, nagu International Council kaugõppeprogrammiga, Euroopa töörühma tööstuse haridus, Briti Quality Foundation, Euroopa Foundation for Quality Management, International Federation for Information Processing, koos paljude teistega.

Kokkuvõttes ülikooli toonud kaasa kvalitatiivse hüppe kõrghariduses valmistamisel alusel, mis keskenduvad õpilased oma strateegia lahendusi, mis tähendab, et ta suudab pakkuda teadmisi rohkem uuenduslikke ja mitmekülgne kui mis tahes kogemusi saadud teadlased tahes ülikooli, tänu unikaalsele õpikeskkonna, mis sisaldab õpikeskkonna Virtual Campus mail. Kuna need õpikeskkonnad tööle viimaseid uuenduslike tehnoloogiate, näiteks mobiiltelefonide õppimise ja arutelu koode ja elektroonilise klassiruumid ja tehnikaid harivaid mänge ja sotsiaalvõrgustike integreeritud hariduse ruumi eesmärk on saavutada õppijate ja lõpetajate ja erialainimestele. Parim tõend ülikooli pühendumist keskenduda õpilaste pidevat soov pakkuda täielikku toetust neile akadeemilise heakskiitmismenetlustele kaudu virtuaalsete kogukondadega ja klubid, õpilased, samuti täiendavate õppematerjalide nagu e-raamatukogu ja elektrooniliste teenuste professionaalse juhendamise, kasutades uusimaid arenguid infotehnoloogia ja kommunikatsiooni teenuse õpilast mööda maailma.

Asukohad

Dubai

Hamdan Bin Mohammed Smart University

Address
Dubai Academic City
Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid
Telefon
+971 4 424 1111

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega