Manipal University Dubai

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Manipal University Dubai (MUD) on filiaali Campus Manipal University, India, suurim eraülikool riigis registreerimisega üle 25.000 õpilast üle 23 erialadel.

Manipal University, India on koduks mõned parimad institutsioonide akadeemilist sealhulgas Kasturba Medical College & Manipal Institute of Technology.

Manipal University loonud oma kohalolekut Dubai, AÜE 2000. aastal. Praegu Manipal Ülikooli, Dubai enrols üle 1500 üliõpilast 26 rahvastele kogu maailmas ja on India multidistsiplinaarne ülikooli piirkonnas.

MU Dubai kolis oma ikooniks state-of-the-art ülikooli 2011. aasta septembris. Hinnavahe üle 750.000 ruutjalga asulas, laialivalguv campus mahutab üle 4000 õpilase. Peale kaasaegse otstarbeks ehitatud klassiruumid, uus ülikooli juures Dubai International Academic City (DIAC) maja tipptasemel laborid inseneri, biotehnoloogia ja infotehnoloogia, ja on ka kodus mõned piirkonna parimad stuudiod ja töötoad programmid meedia ja kommunikatsiooni-ja sisekujundus.

Campus ka maja laialivalguv raamatukogu, kohvik, rikkalik sise-ja välistingimustes sportimisvõimalusi, sealhulgas kergejõustikurada, tenniseväljakud, jõusaal ja võimla ja puhkekeskus poistele ja tüdrukutele. Kogu campus on Wi-Fi toega. Ülikooli filiaali ülikooli Dubai rajaneb samadel sugupuu ja kvaliteet, mis on näinud MU jõuda nende ülbe kõrgused Indias. Beyond teadlased, üliõpilased MU, Dubai saada piisavalt kokkupuudet õppekavavälise sündmused, spordi- ja kultuuriüritused. Ülikoolil on õitsev spordi meeskond, mis on võitnud loorberitel kõik juhtivad ülikooli tasandi üritusi piirkonnas ning on sama aktiivselt kultuuri- ja kirjanduslik tegevus Dubai.

Asukohad

Dubai

Manipal University

Address
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid
Telefon
+91 92437 77733

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega