Masdar Institute of Science and Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Masdar Institute of Science and Technology on maailma esimene lõpetaja tasemel ülikooli pühendunud pakkuma reaalse maailma lahendusi jätkusuutlikkuse küsimustega. Maailmatasemel teaduspõhiste ülikooli, instituudi keskendub teaduse ja tehnika arenenud alternatiivse energia, keskkonna ja säästva tehnoloogia. Asub Abu Dhabi, kapitali ja Araabia Ühendemiraadid, Masdar Institute eesmärk on toetada Abu Dhabi majanduse mitmekesistamise toitev kõrge kvalifikatsiooniga inimeste ja intellektuaalse kapitali samas partneriks tööstuse juhid, et aidata majanduse ümberkujundamist teadmistepõhise üks ja suurendada staatus Abu Dhabi kui ülemaailmne liider puhta energia. Instituut, mis asutati koostöös Massachusetts Institute of Technology (MIT), ühendab teooria ja praktika, et haududa kultuuri innovatsioon ja ettevõtlus, töötades arendada kriitilist mõtlemist ja juhte homme. Ainult targemaid AÜE riiklike ja rahvusvaheliste lõpetajate, kes näitavad erandlikud intellektuaalse ja ettevõtliku tugevaid ja jätkuvalt pühendunud tegelemine maailma energiavajadusest, võib liituda Masdar Institute. Oma maailmatasemel õppejõud ja top-tier üliõpilased, instituut lahenduste leidmist probleemidele, mis tulenevad kliimamuutustest. Masdar Institute eesmärk on ka olla juhtiv taastuvenergia ja puhta tehnoloogia mängija, teenides lakmuspaberina maailma arendada tasuvamat, säästva energia lahendusi, pakkudes samas rakendusuuringuid nelja äriüksused Abu Dhabi mitmetahuline taastuvenergia ettevõte Masdar ja AÜE tervikuna. Masdar Institute asub Masdar City, areneva globaalse puhastamise tehnoloogia klastri, mis tahab olla üks maailma kõige linnade säästva arengu powered by taastuvenergia ja pakkuda õpilastele ainulaadse võimaluse elada ja õppida tõeline "elav laboratoorium "keskkonda. Visioon ja missioon Visioon:

Et olla maailmatasemel, lõpetaja tasemel institutsioon, mis sujuvalt integreerivad teaduse ja hariduse toota tulevikus maailma liidrid ja kriitilist mõtlemist arenenud energia ja jätkusuutlikkus. Asendisse Abu Dhabi kui teadmiste hub ja mootor sotsiaalmajandusliku kasvu.

Missioon:

Luua ja pidevalt areneda interdistsiplinaarne, teaduskoostöö ja arendustegevuse võimekuse arenenud energia ja jätkusuutlikkus. Õpetada õpilasi olema innovatiivsetele ja pinnapealne kasvada tehnoloogia ja ettevõtluse piirkonna ja kogu maailmas

Asukohad

Abu Dhabi

Address
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega