Loe ametlikku kirjeldust

MODULi ülikooli kodulinnakodu on Austrias, kus on 23 Nobeli auhinna võitjat, kellest kõik õpetati Austria koolides või ülikoolides. Austriat tuntakse rahvusvahelise kvaliteedistandardi ja majandusteadlaste, muusikute, heliloojate, hotelliomanike ja tõepoolest majandusteadlaste ja ettevõtjate teaduse kuldstandardina ning jätkusuutlikkuse uurimis- ja arendustegevusest.

MODULi kaubamärk tähistab enam kui 100 aastat tipptasemel haridust. MODULi kolledž, mis on asutatud 1908. aastal, on kõige pikem traditsioon turismi- ja hotellindushariduse valdkonnas kogu maailmas. Alates 2007. aastast on MODULi Viini Ülikool pakkunud tipptasemel haridust (BBA, BSc, MSc, MBA ja doktoriõppeprogrammid) rahvusvahelise juhtimise, uue meedia tehnoloogia, avaliku halduse, säästva arengu ning turismi ja külalislahkuse juhtimise alal.

MODULi Viini Ülikool on laialdaselt Austria juhtiv rahvusvaheline eraõiguslik ülikool, mida omab Viini Kaubandus-Tööstuskoda, Austria suurim erakoolituse pakkuja. Ülikoolilinnak asub Kahlenbergi maalilisel mäel, millel on suurepärane vaade Austria pealinnale.

Septembris 2016 ja pärast peaaegu sajandi pikkuse pärandi Austria hariduse Modul haridus- leidnud uue kodu-välis- kodu Dubai, AÜE - koos avatakse MODUL University Dubai kohta 10. oktoober 2016.

MODUL University Dubai , Dubai Investeeringute tütarettevõte, teatas, et tema peamine filiaal Austrias - MODULi Viini Ülikool on hiljuti saanud 25 maailma ülikooli hulka kuuluvate teadustöötajate seas kõige rohkem avaldatud teadustöös, mis tugevdab oma uurimistöö kvaliteeti oskused ja oskused.

EMUL MODULi ülikoolis avas 2016. a. Oma ülikoolilinnaku kui esimese ja ainuke Austria ülikool Lähis-Idas. Asub Dubais südames, campus pakub bakalaureuse programme rahvusvahelise juhtimise ja turismi- ja majutusjuhtimise magistriprogrammi säästva arengu , Juhtimise ja poliitika ning MBA programmide peamiste võimaluste turism

MODUL University Dubai asutatud Dubai Investments PJSC ja DACH Advisory pakub 360 kraadi kõrgharidust äri-, turismi-, külalislahkuse, jätkusuutlikkuse, avaliku halduse ja uute meediatehnoloogiate, ettevõtluse, juhtimise ja innovatsiooni ning sihtprogrammi ja kutsehariduse lühikese -kursused.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

MODUL University Dubai

Selles suunas tutvustatakse ettevõtlikkuse mõtlemise ja tegevusega seotud oskusi ja tehnikaid, mis annavad juhtidele ja ettevõtjatele otsustavaid otsuseid ja edukalt konk ... [+]

Ülevaade

Selles suunas tutvustatakse ettevõtlikkuse mõtlemise ja tegevusega seotud oskusi ja tehnikaid, mis annavad juhtidele ja ettevõtjatele otsustavaid otsuseid ja edukalt konkureerivad.

Ettevalmistused teile, et luua ja arendada äri tänases dünaamilises kliimas.

Õppige oskusi ja tehnikaid ettevõtluse mõtte ja tegevuse taga ning oskused, mis võimaldavad juhtidel ja ettevõtjatel teha otsustavaid otsuseid ja edukalt konkureerida.

* Antud kraadi nimetus: ärijuhtimise magister

Info

Kestus: 18-kuuline segatud õppeprogramm

Intake: september 2018

ECTS Autorid: 90

Majorite valik: laiendage oma silmapiiri, kasutades MODULi kraadiõppe kahekordse suuruse valikut. Ärijuhtimise magister pakub üliõpilastele valikuvõimalusi ettevõtluse, innovatsiooni ja juhtimise, uute meedia ja teabehalduse ning turismi ja hotellide arendamise valdkonnas.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
18 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

MSc

MODUL University Dubai

Säästva arengu, juhtimise ja poliitika (SDMP) MSc programm kutsub mitmekülgse taustaga õpilasi säästva arengu uurimiseks läbi multidistsiplinaarse objektiivi. Programm pü ... [+]

Ülevaade

Säästva arengu, juhtimise ja poliitika (SDMP) MSc programm kutsub mitmekülgse taustaga õpilasi säästva arengu uurimiseks läbi multidistsiplinaarse objektiivi. Programm püüab luua oma lõpetajate vahel kõrgetasemelisi teadmisi, et analüüsida seisundeid ja probleeme, mis on seotud jätkusuutlikkusega ja tõhusa lahenduse kujundamisega.

Koosneb ainulaadsest teoreetilisest ja praktilisest praktilisest rakendusestSDMP üliõpilastele on tagatud tugev multidistsiplinaarne taust, mis põhineb materjalidel valdkondadest nagu majandus, juhtimine, sotsiaalne psühholoogia, keskkonnateadused, geograafia ja juhtimine.Väikeste klasside suurused pakuvad ideaalset keskkonda koostööks õppimiseks. MSc üliõpilastel on raske analüüsida mitmesuguseid konkreetseid analüütilisi teemasid ja neil on võimalus neid praktikas rakendada.Teemad hõlmavad sidusrühmade konkreetseid rakendusi; avaliku, erasektori ja kolmanda sektori mõju säästvale arengule; poliitika ja juhtimisega seotud jätkusuutlikkuse küsimused; keskkonna- ja säästva majandamise küsimused; ja majandusarengu küsimused.... [-]
Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles