National Design Academy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

NDA on Suurbritannia juhtiv ekspert pakkuda Interneti Sisekujundus kvalifikatsiooni.

National Design Academy on õpetanud Sisekujunduse üle 26 aasta. Tunneme online õppes. Spetsialiseeritud osalise tööajaga sisekujunduse kursused, me pakkuda kvaliteetset, tööstuses tunnustatud akrediteeritud kursused diplomi kraadiõppe tasandil paindlik, online, kaugõpe. Mis vilistlased üle 30.000 üliõpilast 80 riigist. NDA lõpetajad on kõrgelt ning hinnatud nende usaldust, oskused ja kaubandusasjades teadlikkust.

National Design Academy me teeme asju teisiti. Meie kursused on mõeldud, et see sobiks teie vajadustele ja uurida kõikjal maailmas. Me käsitleme kõiki meie õpilasi isiksustena. Meie kursused on mõeldud olema paindlik nii NDA ei ole sõnu või semestrit. Õpilased saavad valida oma Alguse kuupäev ja uuringu oma tempos - ei tempos teiste õpilastega.

Me usume, et toetada meie õpilased ja tunda iga õpilane on erinevad vajadused, sageli paigaldamise omasoodu ümber töö, isiklik ja perekondlikke kohustusi. See on põhjus, miks iga õpilane on oma, individuaalse õppeplaani ja oma, väga kogenud, isiklik juhendaja. Meie õpetajad on palju teadmisi ja on eksperdid valdkonnas erialane sisekujundus. Nad toetavad teid kogu reisi, tagasiside ja nii palju toetust kui te vajate telefoni, e-posti või skype põhineb meie peakontor & stuudiod Nottingham ja saab ühendust 5 päeva nädalas, nii tihti kui soovid.

Õppimine Internetis, ei tähenda õppimist üksi. Kuigi õpilased õpivad iseseisvalt usume, pakkudes kogukond õpilased suhelda üksteisega samas õpib. Õpilased õpivad online kasutades meie eritellimusel Virtual Learning Studio (VLS) portaalis. Meie aastane kogemus VLS on kujundanud NDA teha oma kogemusi stimuleeriv ja informatiivne. Võite teha sõpradega koos teiste online õpilaste elav foorum, nautida Internetis seminarid ja vestelda oma Tutor ja meie vilistlased. Tööpraktika, karjääri ja üliõpilaste juhtumiuuringud on kõik osa hõivatud VLS, mida saab kasutada 24/7. Vaadake meie valikut Interior Design kursused nüüd: NDA Level 3 Diploma kursused akrediteeritud AIM Awards.

Diplom õppemaksu doteerib rahastamist.

Diplom on kinnitatud sisenemiseks Õppekava

Diplom kursused

Professional Interior Design Professional Garden Design Professional eesriide tegemine ja pehme Sisustus NDA kraadi on kinnitanud meie partner, Staffordshire University.

Kõik bakalaureuse kraadi on õigus õppelaenu.

Bakalaureuse kraadi

FDA Sisekujundus FDA Heritage Sisekujundus FDA Retail Design BA (Hons) Interior Design BA (Hons) in Heritage Interior Design BA (Hons) Retail Design BA (Hons) Disain Outdoor Living

Teaduslikke kraade

Pre-Masters - Ülikooli diplom Haridus - Sisekujunduse

Magistrikraad

MA Interior Design Elu ei käi alati planeerida nii on NDA õpivad sihtasutus kraadi, 2 aastat / tasemed, ja siis jätkab viimasel aastal BA (Hons) top up. Kui nad ei suuda jätkata mingil põhjusel nad ikka koolilõpetaja kraadi (FDA) ja võib uuesti uurida BA (Hons) hiljem! See on sama õppekava ja hind, kuid nii palju paindlikumaks.

Et rohkem teada, miks ei käi üks meie avatud uste päevi National Design Academy, või külastada meie kodulehel

Täiendav kursuse ressursid

NDA pakuvad ka erinevaid in-house ja õppematerjalid eesmärk on parandada õpilaste teadmisi Computer Aided Design paketid ja suurendada nende käigus oskused. Teemad hõlmavad; AutoCAD, Photoshop, Tehniline joonestamine, SketchUp.

  • NDA Õpilased saavad tasuta CAD tarkvara litsentside ja tugi, tasuta Suurbritannias ülikoolide raamatukogude (kraadiõppurite ainult) ja TASUTA liikmeks Briti Institute of Interior Design (BIID).

Asukohad

Dubai

Address
dubai
PO Box 333207 Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid