Loe ametlikku kirjeldust

Esimene Ameerika ülikoolis kehtestatud Araabia Ühendemiraatide pealinna NYIT-Abu Dhabi on elav liige NYIT kogukond globaalse ülikoolilinnakud. Pakume tulevikku, karjäärile orienteeritud bakalaureuse ja magistriõppekavade läbi inglise keeles rahvusvahelistes õppejõud, kes on eksperdid oma valdkonnas.

Kraadi pakutakse sisaldama:

Business Administration - Management, BS
Teave, võrgu- ja Computer Security MS
Instructional Technology, pedagoogidele, MS
Sisekujunduse, BFA
Management, MBA
Mehhaaniline ehitus, BS

Läbi meie välismaal õppimise ja Gateway New York programmid, õpilased Abu Dhabi on võimalus ja paindlikkus laiendada oma silmaringi rahvusvaheliste uuring katkestamata oma akadeemilise edu või kõrge hariduse omandamist.

Campus asub Tippkeskus rakendusuuringud ja koolitus (CERT) Technology Park, kõrval Tehnoloogia kõrgkoolid Abu Dhabi Meeste College.

Õppemaks ja tasud

Avalduse tasud: AED 370

Bakalaureusekraad per krediidi: AED 1,950

Magistrikraadi ühe krediidi: AED 2680

Stipendiumid saadaval!

Akrediteerimine

Kõik akadeemilisi programme pakutakse NYIT-Abu Dhabi on saanud esialgse akrediteerimise komisjoni poolt Akadeemiline akrediteerimine (CAA), AÜE kõrgharidus-ja teadusministeeriumi (MOHESR).

Lisaks NYIT programmide Sisekujunduse (BFA) ja Business Administration (BS ja MBA) on hiljem sai täis CAA akrediteerimise. Business Administration programmi on ka akrediteeritud AACSB International, assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business.

USA-s NYIT on akrediteeritud komisjoni poolt kõrghariduse Lähis riikide liit Kolledžid ja koolid.

Karjäär Services päevast alates

NYIT elukutse valmis haridus täiendab arvukaid võimalusi, mida pakub Office of Career Services võimalusi, mis on alati olemas, et sind NYIT vilistlased.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

NYIT- Abu Dhabi

Pärast edukat lõpetamist riiklikult tunnustatud ja NYSED heakskiidetud NYIT programmi, peate olema kõlblikud New Yorgi osariik sertifitseerimine kui Haridustehnoloogia sp ... [+]

Instructional Technology, pedagoogidele, MS

Kuna tehnoloogia areng liigub kaelamurdev kiirustel, pead olema vilunud valides, kasutades ja kohaldades tehnoloogia oma põhi-ja keskkool õppekavad. Meie programm annab teile teadmisi ja praktilisi kogemusi saada kapten õpetaja, kooli või piirkonna juhendava tehnoloogia liider, treener, professionaalne arendaja või Õppedisain.

Te õpite kohandada ja rakendada tehnoloogiat, et suurendada õpetamist P-12 õppekava mitmekesine õppijad. Sul on ka saada teoreetilisi teadmisi ja juhtimise perspektiive anda juhtimist suunata pikaajalised strateegiad tehnoloogia vastu kujundamisel ja rakendamisel.

Pärast edukat lõpetamist riiklikult tunnustatud ja NYSED heakskiidetud NYIT programmi, peate olema kõlblikud New Yorgi osariik sertifitseerimine kui Haridustehnoloogia spetsialist ja alaliseks või kutsetunnistuste oma esmase sertifitseerimise valdkonnas. Üks võimalus mitte-sertifitseeritud koolitajad ja teised huvitatud tehnoloogia õpetamine ja õppimine on ka olemas.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Abu Dhabi
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NYIT- Abu Dhabi

Master of Science in Information Network ja Computer Security, siis kriitiliselt hinnata erinevaid tehnilisi / arhitektuursed lahendused piirata riski, mõjude leevendamis ... [+]

Teave, Network, ja Computer Security MS

Master of Science in Information Network ja Computer Security, siis:

kriitiliselt hinnata erinevaid tehnilisi / arhitektuursed lahendused piirata riski, mõjude leevendamiseks vaenuliku tegevuse ja taastuda rünnakud kavandada, rakendada ja hoida tarkvara vahendeid, et toetada võrgu turvalisuse üle mitme operatsioonisüsteemide jälgida informatsiooni elutsükli organisatsiooni, sealhulgas planeerimist, omandamise ja rakendamise turvaliste infrastruktuuride õppida algoritm mõisted, arvuti kohtuekspertiisi, riskijuhtimise ja õiguslikke küsimusi, ja sissetungimise avastamise ja häkker kasutab

NYIT professorid on võitnud mitmeid mainekaid uurimistoetuste valdkonnas, eelkõige järgmistes valdkondades:... [-]

Araabia Ühendemiraadid Abu Dhabi
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles