Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

2008. aastal asutatud RIT Dubai on mittetulunduslik rahvusvaheline ülikoolilinnak, mis on tänuväärne Rochesteri Tehnoloogiainstituut New Yorgis, üks maailma juhtivaid tehnoloogiliselt orienteeritud ülikoole, millel on 185-aastane ajalugu.

RIT Dubai pakub kõrgelt hinnatud bakalaureuse- ja magistriõppeid äri-, juhtimis-, inseneri- ja infotehnoloogia valdkonnas. Õppekava annab õpilastele asjakohast töökogemust uuendusliku koostööalase haridusprogrammi kaudu, mis aitab õpilastel silmapaistvaks tänasel täiustataval tööturul.

RIT Dubai pakub Ameerika kraadi ja kõik RIT programmid on AÜE akrediteeritud. RIT Dubai üliõpilastel on ka unikaalne võimalus valida õppima välismaal New Yorgi põhikoolis või muus ülikoolilinnakutes

Kvaliteet hariduses on RIT Dubai suurimaks prioriteediks, konkurentsivõimelise ja valikulise vastuvõtu protsessiga, et tagada aktiivne ja mitmekesine üliõpilaskond. Teaduskond koosneb väljapaistvatest professoritest Ameerika Ühendriikidest, Lähis-Idast ja kogu maailmast.

RIT Dubai asub Dubai Silicon Oasis'is, tehnoloogilises pargis, kus on üle 900 ettevõtte nagu SAP, Henkel, Schneider Electric, Fujitsu ja Axiom.

Meie nägemus

RIT Dubai viib kõrghariduse ette õpilaste ettevalmistamiseks edukaks karjääriks ülemaailmses ühiskonnas.

Meie missioon

RIT Dubai kogukond osaleb ja motiveerib õpilasi stimuleerivate ja koostööprojektidega. Meie missiooniks on pakkuda tehnoloogial põhinevaid haridusprogramme isiklikuks ja erialaseks arenguks. Uurime järjekindlalt uusi ja arenevaid karjäärivaldkondi. Me arendame ja pakume õppekavasid ja edenevad stiimuleid, mis on seotud uute tehnoloogiate ja sotsiaalsete tingimustega. Meie kogukond on pühendunud mitmekesisusele ja õpilaste kesksusele ning seda iseloomustab meie uuenduslik ja koostöövoog. Sise- ja välispartnerlused suurendavad meie õpilaste kogemuslikku õppimist. RIT Dubai on pühendunud vastastikku rikkuvatele suhetele vilistlaste, valitsuse, äri ja maailma kogukonnaga. Õppetöö, õppimine, stipendium, juhtide arendamine ja üliõpilaste edu on meie kesksed ettevõtted.

Väärtused

Üliõpilaste keskendumine: näitab käitumist, täidab ametikohustusi ja / või teeb otsuseid, mis tõendavad ja / või toetavad üliõpilaste kui ülikooli esmaste valimisringkondade tähtsust ja / või aitavad otseselt kaasa õpilaste edule.

Kutsearendus ja stipendium: võtab meetmeid oma akadeemilise või kutsealase distsipliini pideva edasiarendamise ja / või täiustamiseks; individuaalse panustajatena; meeskonnaliikmena; ja / või organisatsiooniline liider.

Ausus ja eetika: kas see, mida ta võtab osakonna, kolledži või osakonna ja valimisringkondade võetud kohustuste täitmiseks. Ehitab isiklikku usaldust ja suhteid ülikoolis ja väljaspool seda, tehes seda, mida ta ütleb, kui ta seda lubab.

Austus, mitmekesisus ja pluralism: pakub kõrgetasemelist teenust RIT Dubai kogukonna kaasliikmetele. Kohtleb iga inimest väärikalt. Näitab kaasatust, kaasates erinevaid vaatenurki organisatsiooni, osakonna, kolledži või osakonna töö planeerimiseks, läbiviimiseks ja / või hindamiseks.

Innovatsioon ja paindlikkus: pakub ja / või julgustab uusi ideid, mis võiksid osakonda, kolledžit või veel paremat organisatsiooni jagada. Aktiivselt muutub ja kohandub hästi.

Meeskonnatöö ja koostöö: toetab osakonna, osakonna või kolleegi jõupingutusi meeskonnakäitlejana. Töötab hästi teiste osakondadega väljaspool, et saavutada ristkeskkooli või jagunemise eesmärgid ja eesmärgid.

Akrediteeringud

Asukohad

Dubai

RIT Dubai

Address
RIT Dubai
PO Box 341055
Techno Point Building, 1st Floor
Dubai Silicon Oasis

Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid
Telefon
+971 4 371 2000