Loe ametlikku kirjeldust

Dubai CAMPUS

Dubai campus seab atmosfääri, mis motiveerib üliõpilane õppida ja uurida ning saada kasu koostoimeid rahvusvaheliste üliõpilaste kogukond Dubai International Akadeemiline City (DIAC).

Diiak on selleks otstarbeks ehitatud campus ainult kolledžid ja ülikoolid. See pakub ühtset asukoha järgse keskharidus emiraat koondab 30 institutsioonides 13 erinevast riigist, mis võimaldab üliõpilased ja õppejõud pärit eri institutsioonide ühendada ja üksteiselt õppida.

SP Jain kulub terve omaette hoones, mis moodustavad umbes 60.000 ruutjalga, levis üle kolme korruse.

Campus on ehitatud kaasaegse moe, hi-tech õppekeskuste, mõnitama kauplemise toad, up-do-date raamatukogu, videokonverentsid rajatis, Reuters terminal ja rohkem. In-campus kohvikus koos toidu kohus Akadeemilise City pakub rahvusvahelisi toite õpilastele.

Õpilased osalevad ka erinevatel festivalidel ja teema ürituste SP Jain ja teiste koolide Akadeemilise City.

Kogu keskkond annab õpilastele terviklik õppe kogemusi ning võimaluse mõista, mida tähendab olla globaalne kodanik.

Edetabel ja tunnustamine

The Economist auastmed SP Jain on Top 100 Fulltime magistriõppes kogu maailmas (2015) Forbes (USA) Auastmed SP Jain # 10 maailma parima rahvusvahelise üheaastase magistriõppes 2015-2016.

Forbes (USA) Auastmed SP Jain # 1 Dubai, # 19 maailma Forbes Parim International Business School Rankings 2013-2014 Financial Times (UK) Sageduselt SP Jain on Top 1% ärikoolides maailmas 2011. aastal ja 2012

Akrediteerimine

Kolmanda taseme hariduse kvaliteet ja Standards Agency, Austraalia

SP Jain on akrediteeritud kolmanda taseme hariduse kvaliteet ja Standards Agency (TEQSA), Austraalia. Lõpus programm, õpilased on antud koos Australian kraadi. See tugevdab rahvusvahelise heakskiidu kraadi, andes tõuke kõrghariduse ja karjääri, globaalselt.

Teadmised ja Human Development Authority (KHDA), Valitsuse Dubai, AÜE

SP Jain on litsentseeritud Knowledge and Human Development Authority (KHDA), Valitsuse Dubai, AÜE akadeemiline kvalifikatsioon antud SP Jain ja sertifitseeritud KHDA kajastatakse Dubai emiraat kõik avaliku ja erasektori üksuste kõikidel eesmärkidel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

SP Jain School of Global Management Dubai

Master of Global Business (MGB) on 16-kuulise *, täisajaga kursus eesmärk on anda lõpetajale põhjalikku polüfunktsionaalseks teadmisi äri ja head arusaamist, kuidas äri t ... [+]

Master of Global Business (MGB) on 16-kuulise *, täisajaga kursus eesmärk on anda lõpetajale põhjalikku polüfunktsionaalseks teadmisi äri ja head arusaamist, kuidas äri tegutseb globaalses keskkonnas. Loomulikult kasutab kombineeritud õpe mudel, mis sisaldab simulatsioone, rühmatöö, reaalse maailma juhtumiuuringuid, mis võimaldavad õpilastel seotud teoreetilisi aspekte ettevõtte praktilistele probleemidele tänapäeva globaalse äri juhid.

16 kuu jooksul on 12 kuu jooksul akadeemilise järgneb kohustuslik 4 kuu internatuuri.

Valikmoodulid: Logistika, investeerimispangandus, turunduse, International Business

Sihtrühmad

Õpilased vanusegrupis 21. ja 25, kes on vähem kui 3 aastat töökogemust. Määral saab hiljem uuendada Global MBA.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Arun Jaitley speech on