SP Jain School of Global Management Dubai

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Dubai CAMPUS

Dubai campus seab atmosfääri, mis motiveerib üliõpilane õppida ja uurida ning saada kasu koostoimeid rahvusvaheliste üliõpilaste kogukond Dubai International Akadeemiline City (DIAC).

Diiak on selleks otstarbeks ehitatud campus ainult kolledžid ja ülikoolid. See pakub ühtset asukoha järgse keskharidus emiraat koondab 30 institutsioonides 13 erinevast riigist, mis võimaldab üliõpilased ja õppejõud pärit eri institutsioonide ühendada ja üksteiselt õppida.

SP Jain kulub terve omaette hoones, mis moodustavad umbes 60.000 ruutjalga, levis üle kolme korruse.

Campus on ehitatud kaasaegse moe, hi-tech õppekeskuste, mõnitama kauplemise toad, up-do-date raamatukogu, videokonverentsid rajatis, Reuters terminal ja rohkem. In-campus kohvikus koos toidu kohus Akadeemilise City pakub rahvusvahelisi toite õpilastele.

Õpilased osalevad ka erinevatel festivalidel ja teema ürituste SP Jain ja teiste koolide Akadeemilise City.

Kogu keskkond annab õpilastele terviklik õppe kogemusi ning võimaluse mõista, mida tähendab olla globaalne kodanik.

Edetabel ja tunnustamine

The Economist auastmed SP Jain on Top 100 Fulltime magistriõppes kogu maailmas (2015) Forbes (USA) Auastmed SP Jain # 10 maailma parima rahvusvahelise üheaastase magistriõppes 2015-2016.

Forbes (USA) Auastmed SP Jain # 1 Dubai, # 19 maailma Forbes Parim International Business School Rankings 2013-2014 Financial Times (UK) Sageduselt SP Jain on Top 1% ärikoolides maailmas 2011. aastal ja 2012

Akrediteerimine

Kolmanda taseme hariduse kvaliteet ja Standards Agency, Austraalia

SP Jain on akrediteeritud kolmanda taseme hariduse kvaliteet ja Standards Agency (TEQSA), Austraalia. Lõpus programm, õpilased on antud koos Australian kraadi. See tugevdab rahvusvahelise heakskiidu kraadi, andes tõuke kõrghariduse ja karjääri, globaalselt.

Teadmised ja Human Development Authority (KHDA), Valitsuse Dubai, AÜE

SP Jain on litsentseeritud Knowledge and Human Development Authority (KHDA), Valitsuse Dubai, AÜE akadeemiline kvalifikatsioon antud SP Jain ja sertifitseeritud KHDA kajastatakse Dubai emiraat kõik avaliku ja erasektori üksuste kõikidel eesmärkidel.

Asukohad

Dubai

S P Jain School of Global Management

Address
S P Jain School of Global Management
Block 5, Dubai International Academic City

P. O. Box 502345 Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid
Telefon
+ 971 4 4291234

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega