Loe ametlikku kirjeldust

Shaheed Zulfikar Ali Bhutto Institute of Science and Technology (SZABIST) on täielikult Chartered Institute kaudu kehtestatud õigusakt Sindh Assamblee (Sindh seadus nr XI 1995) ning on tunnustatud ja tunnustatud kõrghariduse komisjoni (HEC) Pakistan, nagu kraadi andmise institutsioon. SZABIST on ülikoolilinnakud Karachi, Islamabad, Larkana ja Dubai (AÜE). SZABIST on registreeritud liikmeks International Association of Universities (IAU), Pariis; Association of Commonwealth Ülikoolid (ACU), London; Föderatsiooni ülikoolide islamimaailma (FUIW), Rabat, Aasia University Föderatsiooni (AUF), Seoul ja Assotsiatsiooni SAARC Ülikoolid (ASU). BusinessWeek, juhtiv rahvusvaheline äri ajakiri on loetletud SZABIST parimate seas ärikoolides maailmas kuus aastat (2001, 2002, 2003, 2004, 2006 ja 2008). SZABIST on üks top 20 ärikoolides Aasia tunnustatud BusinessWeek . Ainult kaks ärikoolides Pakistan on loetletud BusinessWeek. Aasia Inc, juhtiv-Aasia Magazine on kohal SZABIST parima hulka MBA Koolid Lõuna-Aasia oma Aasia Best MBA koolid Survey kahel järjestikusel aastal (2003, 2004). SZABIST on üks top 15 ärikoolides Lõuna-Aasia järjestatud Aasia Inc SZABIST ka seas parim Science and Technology ja MBA koolid Aasias CNN-Time avaldamist Asiaweek. SZABIST on loetletud ka CNN Executive Education koolid.SZABIST, seega on enneolematu au olla ainus Pakistani Instituut tunnustatakse rahvusvaheliselt BusinessWeek, Asiaweek, Aasia Inc ja CNN. SZABIST on sõlminud liigendamine lepingu University of Wales, Ühendkuningriik. SZABIST on samuti allkirjastanud vastastikuse mõistmise memorandumi State University of New York, USA, University of London, Suurbritannia, Filipiinide Naised University, Filipiinid ja Aasia Academy of Film & Television, India. &nbsp&nbsp Ülikooli struktuur SZABIST täna on tuvastatud kui üks peamisi ülikooli koosneb 4 ülikoolilinnakud (sealhulgas ühe võõrkeele campus) 3 diplomi keskused, 3 vahe kolledžid ja 1 uurimiskeskus. Üle 3500 kraadi on andnud SZABIST kuupäeva.&nbsp&nbsp Asukoht SZABIST Dubai Campus asub Dubai International Akadeemiline City hoone 10. Oktoobris 2003, 1. õppeaasta istungil alustatakse Dubai Knowledge Village Campus Teaduskonnad of Management Sciences and Computer Sciences. Dubai Campus veelgi laiendada oma uue Campus in Dubai International Akadeemiline City block 10.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Shaheed Zulfikar Ali Bhutto Institute of Science and Technology Dubai

SZABIST pakub MS kraadi peamiste äriühingute Infotehnoloogia, Software Engineering, Com-Arvutiseeritud Sciences & Information Security Management. MS on õhtune progra ... [+]

MS Arvutustehnika

&nbsp

SZABIST pakub MS kraadi peamiste äriühingute Infotehnoloogia, Software Engineering, Com-Arvutiseeritud Sciences & Information Security Management. MS on õhtune programm ainult ja see koosneb 8 kursuste ja Thesis / Research Project / kursuse tööd.

&nbsp

Õpilaste 4 aasta BS või 2 aasta MCS kraadi, MS on kaheaastane programm. 9 MS kursuste ja Thesis / Research Project / kursuse tööd on vaja koolilõpetaja (33 krediidi tundi).

&nbsp

Õpilaste 4 aasta kutsekraad (BE, MSc jne), MS Program on kaheaastane programm. Puudus ümberõppekursuste ja 9 MS kursuste ja Thesis / Research Project / kursuse tööd on vaja koolilõpetaja (33 krediidi tundi 18 krediidi tundi defitsiit kursused.) ... [-]

Araabia Ühendemiraadid Dubai
September 2020
Päevane õpe
2 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles