Loe ametlikku kirjeldust

59111_1.JPG

STATUS QUO:

Tööturg on äärmiselt konkurentsivõimeline. Inimestel peab olema strateegiline plaan ja õige kvalifikatsioon, et turul eristada. See on palju ilmsem suurlinnades, kus on kultuuriliselt mitmekesine tööjõud.

FAKT:

Rahvusvaheliste kraadidega kandidaadid on suurema tõenäosusega leidlikud ambitsioonikad töövõimalused.

Lõpp-kraadi teenimine näitab püsivust, kindlustatust ja suutlikkust keerukate keskkondade käitlemisel - mis on soovitud omadused üksikjuhtude täitmiseks juhtide ja direktorite ametikohtadel.

EELNEV KUI:

Synergy Ülikool pakub praktilisi programme ja pakub teile globaalselt akrediteeritud kvalifikatsioone, mis teevad teid hea mainega ettevõtteid kogu maailmas, samuti kõik mugavad Dubaisse jäävad võimalused (viisat, üliõpilaselamu koos oma bussi, spordisaaliga, basseiniga jne). )

SYNERGY UNIVERSITY @ a GLANCE

59120_2.JPG

TOP-3 LIIKMETE JÄRELEVALVEEGA

qJPIkKj.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Synergy University Dubai

Programm pakub teile uusimat teooriat ja oskusi uuringualal. Teil on võimalus mõista maailmamajanduse globaliseerumisprotsesse, omandada finants- ja riskijuhtimisega seot ... [+]

Programm pakub teile uusimat teooriat ja oskusi uuringualal. Teil on võimalus mõista maailmamajanduse globaliseerumisprotsesse, omandada finants- ja riskijuhtimisega seotud täiustatud tehnikaid ning õppida majanduslikku funktsionaalsust. MA Global Economy on üks kõige prestii haridusprogrammid Synergy University. Lõpetajad omandavad tänapäevaseid majandusteadmisi, arusaamist globaliseerumisprotsessidest rahvusvahelises majanduses, pangandus- ja finantsteenuste ning riskijuhtimise täiustatud tehnikaid, majanduslikke funktsioone ja arengut teatud riikides ja piirkondades ning praktilist oskusteavet välismajandustegevuse ja rahvusvahelise turunduse valdkonnas.

PROGRAMMI ANDMED ... [-]
Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Synergy University Dubai

See programm on üks populaarseimaid turismi- ja hotellitööstuses kasutatavaid programme. Meie spetsiaalselt kohandatud õppekava ja praktilise lähenemisviisi abil pakutaks ... [+]

See programm on üks populaarseimaid turismi- ja hotellitööstuses kasutatavaid programme. Meie spetsiaalselt kohandatud õppekava ja praktilise lähenemisviisi abil pakutakse teile ainulaadseid oskusi ja tehnikaid, mis on vajalikud maailma tõeliste väljakutsete jaoks.

MA Hotel & Restaurant Management on Synergy ülikooli üks prestiižikamaid haridusprogramme. Lõpetajad omandavad tänapäevaseid teadmisi hotellitööstuses, globaliseerumisprotsesside mõistmist rahvusvahelises äris, hotelli- ja restoraniettevõtete juhtimise täiustatud tehnikaid koos majandusliku funktsionaalsusega ja arenguga teatud riikides ja piirkondades ning praktilisi oskusi turunduse, HR, raamatupidamise ja palju rohkem praktikas orienteeritud teadmisi selles tööstusharus.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Study in Dubai

Admission officer
Address
32nd floor, Platinum Tower, Jumeirah Lakes Towers
Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid
Telefon
+971 56 559 95 09