Loe ametlikku kirjeldust

Araabia Ühendemiraatide ülikool (AÜE) on laiaulatuslik, teadusmahukas ülikool, kus õpib umbes 13 900 tudengit. Rohkem kui 900 õppejõudu ja 65 000 vilistlast on võtmepositsioonid valitsuses, tööstuses, kaubanduses ja kõigis piirkonna ärivaldkondades. Rohkem kui 65 riiki esindavad rahvusvahelised üliõpilased ja õppejõud rikastavad ja elavdavad ülikoolilinnakut ja klassiruume, pakkudes samas ergutavat kultuurilist mitmekesisust.

Riigi lipulaevaülikoolina pakub AÜE oma üheksa kolledži kaudu peaaegu kõigis suuremates erialades kõiki rahvusvaheliselt akrediteeritud kvaliteetseid kraadiõppe ja bakalaureuseõppe programme .

Alates selle loomisest 1976. aastal on AÜE arenenud bakalaureuseõppe õppeasutusest terviklikuks ülikooliks, pöörates suuremat tähelepanu uurimismissioonile.

Teadusmahuka ülikoolina teeb AÜE koostööd oma tööstusharu partneritega, et pakkuda uurimuslikke lahendusi riigi ja piirkonna ees seisvatele väljakutsetele. Üheksa riigi ja piirkonna jaoks strateegilise tähtsusega uurimiskeskust täiendavad teadmisi kriitilistes valdkondades.

Lisaks Teadus

Oma silmapaistvate teaduskondade, moodsa ülikoolilinnaku ja kõigi üliõpilaste tugiteenuste valikuga pakub AÜE elamispinda, mis on piirkonnas võrreldamatu. AÜE on küps ülikool, millel on märkimisväärseid saavutusi ja selge pideva parendamise trajektoor, eesmärgiga olla rahvusvaheliselt tunnustatud kui üks maailma parimaid ülikoole.

Kolledžid

Araabia Ühendemiraatide ülikoolil on lisaks kraadiõppe kolledžile ja ülikoolikolledžile 9 eraldi kolledžit, mis pakuvad laia valikut akadeemilisi distsipliine ja osakondi.

Lisateabe saamiseks külastage kolledži lehti.

Ülikooli kolledž

Oleme pühendunud tipptasemele, luues elavat õpikeskkonda ja pakkudes kaasaegseid õppevõimalusi.

Äri- ja majandusteaduskond

CBE on esile toodud oma tõhusa õpikeskkonnaga, silmapaistvate õppeplaanidega, mis aitavad õpilastel oma tulevikku üles ehitada.

Humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste kolledž

CHSS-is edendame arenenud teadusuuringuid, loome tihedad sidemed ühiskonnaga ja tugevdame pärandit ja kogukonnateenuseid.

Infotehnoloogia kolledž

Meie kolledž on ideaalne koht, mis turgutab isiklikku, intellektuaalset ja tehnilist kasvu ning oleme uhked oma edukate lõpetajate üle.

Inseneriteaduskond

Insenerikolledž pakub silmapaistvaid, rahvusvaheliselt korratavaid programme ja püüab saavutada jätkusuutlikkust erinevates valdkondades.

Hariduskolleegium

Pakkudes tänapäevaseid õppemeetodeid, pakub hariduskolledž AÜE haridusnõuetele vastavaid programme, et ehitada eristuv teadmistega ühiskond.

Õigusteaduskond

Õiguste kolledžil on piirkondlikult mainekas staatus ja see pakub AÜE ühiskonna vajadustele vastamiseks teaduspõhiseid programme.

Toidu- ja Põllumajanduse Kolledž

CFA on pühendunud üliõpilaste edule ja pakub akadeemilisi programme, mis võtavad kasutusele kriitilise mõtlemise, et omandada õpilastel konkurentsivõimelisel tööturul nõutavad oskused.

Teaduskolledž

Pakume rahvusvahelistele standarditele vastavate kvaliteetsete tehniliste oskuste ja teadmistega koolilõpetajate ettevalmistamiseks silmapaistvat eksperimendipõhist õpikeskkonda.

Meditsiini ja terviseteaduste kolledž

Pakume rahvusvahelistele standarditele vastavate kvaliteetsete tehniliste oskuste ja teadmistega koolilõpetajate ettevalmistamiseks silmapaistvat eksperimendipõhist õpikeskkonda.

Kraadiõppe kolledž

Pakume parimaid programme ja võimalusi, et aidata õpilastel täita oma püüdlusi kraadiõppe programmide õppimisel. Pakume ka erinevaid täis- ja osalisi stipendiume erinevatele programmidele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

UAEU United Arab Emirates University

Araabia Ühendemiraatide ülikooli haridusprogrammi magistriprogramm on praktikale orienteeritud, mille põhitähelepanu on kraadiõppurite teadmiste, oskuste ja tahte paranda ... [+]

Ülevaade

Araabia Ühendemiraatide ülikooli haridusprogrammi magistriprogramm on praktikale orienteeritud, mille põhitähelepanu on kraadiõppurite teadmiste, oskuste ja tahte parandamisel. Programmi eesmärk on rahuldada kooliõpetajate, koolidirektorite ja teiste koolide spetsialistide vajadusi, kes soovivad oma etenduste parandamiseks aspirantuuris käia. See keskendub juhtide ettevalmistamisele, kes tegelevad koolireformiga õppekavade väljatöötamise, koolide otsustamise ja kogukonna teavitustöö kaudu. Programm põhineb parimatel rahvusvahelistel standarditel, mis aitab hõlbustada hariduse pidevat täiustamist Araabia Ühendemiraatides. Magistriprogramm pakub kolme rada: hariduslikku juhtimist, eriharidust ning õppekava ja õpet (inglise, araabia, islamiõpetus, matemaatika, loodusteadused ja ühiskonnaõpetus). AÜE hariduskolleegiumi peetakse Lähis-Ida õpetajahariduse ettevalmistamise teerajajaks, mida näitab rahvusvahelise hariduse kvaliteedi tagamise keskuse (CQAIE) rahvusvaheline tunnustus koostöös õpetaja riikliku akrediteerimise nõukoguga (NCATE). , vastavalt 2005. ja 2010. aastal.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Insenerijuhtimine on tehnoloogilise komponendiga inimeste kavandamise, organiseerimise, töötajate komplekteerimise, juhtimise ja mõjutamise ning tegevuste kontrollimise p ... [+]

Ülevaade

Insenerijuhtimine on tehnoloogilise komponendiga inimeste kavandamise, organiseerimise, töötajate komplekteerimise, juhtimise ja mõjutamise ning tegevuste kontrollimise protsess. Need funktsioonid nõuavad insenerijuhtidelt oskuste omandamist, et nad saaksid ise hakkama, töötajad, meeskonnad, projektid, tehnoloogiad ja olulised globaalsed probleemid. Kuna need nõuded olid osaliselt tehnilised ja osaliselt ettevõtlusega seotud, said inseneri-, ettevõtlus- ja majanduskõrgkoolid kokku ja käivitasid programmi 2006. aastal. Programm keskendub tootearendusele, protsesside juhtimisele, kvaliteeditehnikale ja projektijuhtimisele tehnilisest küljest ning juhtimisele, tehniliste uuenduste juhtimine, tarneahel, rahandus ja otsuste tegemine äri poolelt. Sel viisil omandatud teadmised ja oskused integreeritakse tegevusprojekti kaudu.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Abu Dhabi Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

MPA on esimene AACSB akrediteeritud raamatupidamisprogramm GCC ja MENA piirkonnas. See näeb ette praktiseerivaid raamatupidajaid ja juhte, kes on valinud erialase tee ja ... [+]

Ülevaade

MPA on esimene AACSB akrediteeritud raamatupidamisprogramm GCC ja MENA piirkonnas. See näeb ette praktiseerivaid raamatupidajaid ja juhte, kes on valinud erialase tee ja kes sooviksid oma haridusteed jätkata kraadiõppega raamatupidamises. Programm hõlmab palju laiemaid raamatupidamisvaldkondi kui ükski teine professionaalne raamatupidamissertifikaat, mis kipub olema kitsalt spetsialiseerunud. Lisaks arendab see lõpetanute isiklikke ja ettevõtluspädevusi (tehnilisi ja mittetehnilisi) ning loob neile suurepärase aluse edukaks karjääriks. Kraad on ka loomulik tee ärijuhtimise doktorikraadini (DBA).

AÜE on AÜE edetabelis Times Higher Education Ranking! Samuti oleme Lähis-Idas 5. kohal, Aasias 49. kohal ja 2019. aasta noorte ülikoolide edetabelis nr 70.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Abu Dhabi
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

UAEU United Arab Emirates University

Aianduse magistrikraadi lõpetanutel on praegusel tööturul suur nõudlus. Ametikohad, mida selle kavandatud programmi lõpetanud saavad täita, hõlmavad, kuid mitte ainult, p ... [+]

Ülevaade

Aianduse magistrikraadi lõpetanutel on praegusel tööturul suur nõudlus. Ametikohad, mida selle kavandatud programmi lõpetanud saavad täita, hõlmavad, kuid mitte ainult, paljude teiste seas aianduse arhitekte ja disainereid, linnaaianduse spetsialiste, teadusuuringute assistente ja ülikoolide juhendajaid. Õpilased saavad oma õpingud keskenduda aianduse, agroökoloogia, biotehnoloogia, aretamise, taimefüsioloogia, taimekasvatuse, mineraalse toitumise, modelleerimise ja kvantitatiivse aianduse, taimede kasvu ja arengu, koristusjärgse füsioloogia, taasläbirääkimiste / restaureerimise ning ka järgmiste valdkondade valdkondadesse: säästev veemajandus.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Selle programmi eesmärk on lõpetada magistritasemel keemiainsenerid, kes on kõrge kvalifikatsiooniga rahuldava töökogemuse saamiseks. Lõpetajad võivad valida, kas töötada ... [+]

Ülevaade

Selle programmi eesmärk on lõpetada magistritasemel keemiainsenerid, kes on kõrge kvalifikatsiooniga rahuldava töökogemuse saamiseks. Lõpetajad võivad valida, kas töötada keemia-, naftakeemia- või biokeemiatööstuses, jätkata teiste kraadiõppe kraadi omandamist või liituda konsultatsioonifirmade või lepinguliste ettevõtetega. Tulevasi üliõpilasi tuleb motiveerida otsima elukestvat õpet ja tööalast arengut ning olema võimelised muutuma professionaalideks ja juhtideks globaalses keemia-, naftakeemia- ja biokeemiatööstuses. (Krediiditundide koguarv on nendel 30 ja lõputööde korral 33 tundi).

AÜE on AÜE edetabelis Times Higher Education Ranking! Samuti oleme Lähis-Idas 5. kohal, Aasias 49. kohal ja 2019. aasta noorte ülikoolide edetabelis nr 70.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Arhitektuuritehnika osakond pakub magistrikraadi arhitektuuri alal üliõpilastele, kellel on huvi kõrgtehnoloogilise ehitatud keskkonna projekteerimise, ehitamise ja käita ... [+]

Ülevaade

Arhitektuuritehnika osakond pakub magistrikraadi arhitektuuri alal üliõpilastele, kellel on huvi kõrgtehnoloogilise ehitatud keskkonna projekteerimise, ehitamise ja käitamise vastu. Magistrikraad valmistab üliõpilasi ette nii erialasteks rollideks kutsepraktikas kui ka doktoriõppe tasemeõppeks. Programm sisaldab ranget arhitektuuritehnika kursuste teemasid, mis on seotud ehitusteaduse, insener-süsteemide, säästva arengu ja kõrgtehnoloogilise projekteerimisega ehitatava keskkonna erinevatel astmetel. Programm kulmineerub kas teaduspõhise projekti või lõputööga. Taotlejatelt eeldatakse bakalaureuse kraadi omandamist arhitektuuri või arhitektuuri alal, kas BSc kraadi arhitektuuri alal AÜE ülikoolist või sellega samaväärset valdkonda tihedalt seotud piirkonnas.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Magistrikraad programmi elektrotehnika pakub täiustatud õppevõimalusi elektriinsenerid. Programm sisaldab valikainekursusi, mis võimaldavad õpilastel oma programme indivi ... [+]

Ülevaade

Magistrikraad programmi elektrotehnika pakub täiustatud õppevõimalusi elektriinsenerid. Programm sisaldab valikainekursusi, mis võimaldavad õpilastel oma programme individuaalselt kohandada, et rõhku pöörata konkreetsele spetsialiseerumisele (nt energia, juhtimine, kommunikatsioon jne). Õppevaldkonnad hõlmavad toitesüsteeme, jõuelektroonikat, elektroonikat, juhtimissüsteeme, arvutitehnika- ja sidesüsteeme. Programmil on lõputöö ja lõputöö valikud. Programm pakub lõpetajatele kõiki vajalikke võimeid doktorikraadi saavutamiseks. programmeerida ja / või aktiivselt osaleda uute tehnoloogiliste uuenduste juhtimises ja hoolduses, samuti osaleda uute toodete väljatöötamises ja kujundamises. Muud eesmärgid hõlmavad lisaks teadusuuringute ja arendustegevuse edendamisele ka kahepoolsete suhete loomist kohaliku tööstuse ja valitsusasutustega.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Magistrikraad füüsika programmi eesmärk on teenida ja toetada AÜE strateegilisi vajadusi erinevates valdkondades, mis hõlmavad, kuid ei piirdu tuumaenergia, pooljuhtide t ... [+]

Ülevaade

Magistrikraad füüsika programmi eesmärk on teenida ja toetada AÜE strateegilisi vajadusi erinevates valdkondades, mis hõlmavad, kuid ei piirdu tuumaenergia, pooljuhtide tööstuse, meditsiinilise füüsika, kosmosetööstuse, nanofüüsika ja nanotehnoloogiaga. Programmi eesmärk on lõpetajate ettevalmistamine töö-, haridus- ja valitsusasutuste ametialasteks ja juhtivateks ametikohtadeks.

AÜE on AÜE edetabelis Times Higher Education Ranking! Samuti oleme Lähis-Idas 5. kohal, Aasias 49. kohal ja 2019. aasta noorte ülikoolide edetabelis nr 70.

Programmi eesmärgidTugev taust kontseptsioonide ja füüsika põhioskuste lahendamise oskuste jaoks.Võimalus uurida teemat kaasaegses füüsikas.Suhtlusvõime leiab.Programmi õpitulemused... [-]
Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Infotehnoloogia kolledž pakub magistrikraadi infotehnoloogia juhtimise programmis, mis toodab lõpetajaid, kellel on põhjalikud teadmised infosüsteemidest ja tehnoloogiate ... [+]

Ülevaade

Infotehnoloogia kolledž pakub magistrikraadi infotehnoloogia juhtimise programmis, mis toodab lõpetajaid, kellel on põhjalikud teadmised infosüsteemidest ja tehnoloogiatest koos asjakohaste juhtimis-, suhtlemis- ja otsustusoskustega. Õpilased õpivad, kuidas integreerida infosüsteemide tehnoloogia alaseid teadmisi ja juhtimisoskusi organisatsioonilahenduste tõhusaks rakendamiseks. See kombinatsioon arenenud tehnilistest teadmistest ja juhtimisoskustest koos organisatsioonilise strateegiaga paneb selle programmi lõpetanud töötajad edukaks IT-juhtide ja tehniliste ekspertidena.

AÜE on AÜE edetabelis Times Higher Education Ranking! Samuti oleme Lähis-Idas 5. kohal, Aasias 49. kohal ja 2019. aasta noorte ülikoolide edetabelis nr 70.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Infotehnoloogia kolledži pakutav magistrikraad infoturbe programmi eesmärk on arendada teadmisi juhtimisest ja operatsioonidest infoturbe valdkonnas. Programm on suunatud ... [+]

Ülevaade

Infotehnoloogia kolledži pakutav magistrikraad infoturbe programmi eesmärk on arendada teadmisi juhtimisest ja operatsioonidest infoturbe valdkonnas. Programm on suunatud kasvavale infotehnoloogia spetsialistide vajadusele rahuldada infoturvet. Programm pakub lõpetajatele põhjalikke kursusi, mille eesmärk on täiendada nende oskusi ja teadmisi infoturbe alal, ning ka infotehnoloogia kursusi.

Programm pakub organisatsiooni infoturbesüsteemi toimingute kavandamiseks, omandamiseks, käitamiseks, haldamiseks ja hindamiseks vajalikke tehnilisi ja juhtimisalaseid teadmisi. Sellesse programmi õppivatelt üliõpilastelt oodatakse õppetöö jätkamist, et tagada erialane pädevus ja teadmiste ulatus infoturbe valdkonnas. Selle spetsialiseerumise rõhk on tõestatud ja innovaatiliste tavade rakendamisel tööstuses kasutatavate turvaliste süsteemide, rakenduste ja võrkude ehitamisel. See programm on mõeldud kõrgelt motiveeritud töötavate spetsialistide gruppidele ja hiljuti bakalaureusekraadiga lõpetanutele. Programmi eesmärk on anda teadmisi ja arendada oskusi, mis on vajalikud valitsuse ja ettevõtete organisatsioonide praeguste ja tulevaste infoturbevajaduste rahuldamiseks, ning valmistada üliõpilasi ette doktorikraadi omandamiseks. infoturbe või sellega seotud valdkondades.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

M.Sc. Keemia programmi eesmärk on pakkuda AÜE ja rahvusvahelistele üliõpilastele võimalusi saada kõrgel tasemel kraadiõpe keemia alal. ... [+]

Ülevaade

M.Sc. Keemia programmi eesmärk on pakkuda AÜE ja rahvusvahelistele üliõpilastele võimalusi saada kõrgel tasemel kraadiõpe keemia alal. Programm on üles ehitatud teadmiste sügavusele ja kõrgtasemel teadusuuringutele, et valmistada lõpetajaid ette keerukateks töökohtadeks mitmes sektoris. See saavutatakse pakkudes tasakaalustatud õppekava, mis põhineb läbimõeldud teoreetilistel kursustel ning pakub võimaluse ja vahendeid edasijõudnute uurimiseks väga olulistes valdkondades, kus käsitletakse suuri teaduslikke ja tehnoloogilisi väljakutseid. Keemiaosakond on teadusuuringute võimaluste poolest hästi sisse seatud, võimaldades laiaulatuslike teadusuuringutega seotud õppejõudude järelevalve all täiustatud kvaliteediga teadusuuringuid. Teadusuuringute huvid hõlmavad lisaks valdkondadevahelistele uurimisvaldkondadele ka kõiki traditsioonilisi keemia, analüütilise, orgaanilise, anorgaanilise, füüsikalise ja biokeemia valdkondi, nagu bioanalüütiline, nafta, materjalid, keskkonna-, farmaatsia- ja arvutuskeemia. Programm on kavandatud märkimisväärselt paindlikult, võttes vastu nii täiskoormusega kui ka osalise tööajaga õppureid ning pakkudes nii õhtuseid kui ka nädala lõpus toimuvaid kursusi. Õppemudel on nõutud teoreetilise kursuse (24 ainepunkti) ja lõputöö uurimistöö (6 ainepunkti) läbimine täisajaga kandidaadi jaoks kahe aasta jooksul ja osalise tööajaga kandidaadi jaoks kolme aasta jooksul.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

M.Sc. keskkonnateadustes on 30 krediiditunnine programm, mida pakutakse bioloogiaosakonnas nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga. Õpilased peavad täitma 24 krediidi tu ... [+]

Ülevaade

M.Sc. keskkonnateadustes on 30 krediiditunnine programm, mida pakutakse bioloogiaosakonnas nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga. Õpilased peavad täitma 24 krediidi tundi kursuste lisaks 6 krediidi tundi määratud teadusuuringute ja lõpuleviimise M.Sc. lõputöö. Kursuste hulka kuulub 4 krediidi tundi teaduste kolledži nõudeid (eetika, uurimismeetodid ja statistika), 10 krediidi tundi keskkonnateaduste põhikursusi ja valikainekursusi (10 ainepunkti), mis võimaldavad üliõpilasel spetsialiseeruda mis tahes konkreetsele keskkonnateemalisele teemale. teadused. Üliõpilaste edusamme jälgivad teadusuuringute juhendaja (ja kaasjuhendajad) ning lõputööde kaitsmise komisjon. Programm on tasupõhine programm, mis on avatud kõigile sisenemisnõuetele vastavatele õpilastele.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

M.Sc. Matemaatika on 30 krediidi tunnise programmi, mida pakutakse nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga matemaatikateaduskonnas. Õpilased peavad täitma 24 krediidi tu ... [+]

Ülevaade

M.Sc. Matemaatika on 30 krediidi tunnise programmi, mida pakutakse nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga matemaatikateaduskonnas. Õpilased peavad täitma 24 krediidi tundi kursuste lisaks 6 krediidi tundi määratud teadusuuringute ja lõpuleviimise M.Sc. lõputöö. Kursuste hulka kuulub 4 krediidi tundi teaduse kolledži nõudeid (eetika, uurimismeetodid ja statistika), 3 peamist matemaatikakursust ja 2 osakonna seminari (kokku 11 krediidi tundi) lisaks 3 valikainele (9 krediidi tundi), mis võimaldavad üliõpilane spetsialiseerub konkreetsele puhta või rakendusliku matemaatikaga seotud teemale. Üliõpilaste edusamme jälgivad teadusuuringute juhendaja (ja kaasjuhendajad) ning lõputööde kaitsmise komisjon. Programm on tasupõhine programm, mis on avatud kõigile sisenemisnõuetele vastavatele õpilastele.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Masinaehitus on üks laialdasemaid ja vanimaid tehnikaharusid ning see võib nõuda tööd, mis ulatub väga peente ja tundlike instrumentide projekteerimisest ja valmistamises ... [+]

Ülevaade

Masinaehitus on üks laiemaid ja vanimaid tehnikaharusid ning see võib nõuda tööd, mis ulatub väga peenete ja tundlike instrumentide väljatöötamisest ja valmistamisest mikro- ja nanokaaludega kuni tohutute elektrijaamade projekteerimise ja valmistamiseni. ME programm rõhutab fundamentaalset lähenemist inseneriteadustele, milles õpilane õpib vajadusi tuvastama, probleeme määratlema ja lahenduse saamiseks kasutama põhimõtteid ja tehnikaid. See filosoofia on kaasatud klassiruumi loengutesse, laboritegevustesse, disainiprojektidesse ja uurimistöösse. ME lõpetajatelt oodatakse tegelemist liikuvate seadmete ja keerukate süsteemidega. Õpilased õpivad tundma materjale, projekteerimist, tootmist, tahke- ja vedelikku mehaanikat, termodünaamikat, soojusülekannet, juhtimist ja mõõteriistu, mõistma mehaanilisi süsteeme. ME spetsialiseerunud õppeained hõlmavad energia muundamist, energiahaldust, kliimaseadmeid, turboaparaate, komposiitmaterjalide ja -materjalide töötlemist, põlemist, luumurdude mehaanikat, valitud teemasid mehhatroonikas ja vibratsioonis, juhtimistehnikat, sissejuhatust robootikasse, valitud teemasid tootmises ja projekteerimises, hooldustehnikat, biomehaanika ja valitud teemad biotehnoloogias. (Lõputööde kogusumma on lõputöö puhul 30 ja lõputöö puhul 33).... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

M.Sc. on molekulaarbioloogias ja biotehnoloogias 30 krediiditund, mida pakutakse bioloogiaosakonnas nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga. Õpilased peavad täitma 24 kr ... [+]

Ülevaade

M.Sc. on molekulaarbioloogias ja biotehnoloogias 30 krediiditund, mida pakutakse bioloogiaosakonnas nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga. Õpilased peavad täitma 24 krediidi tundi kursuste lisaks 6 krediidi tundi määratud teadusuuringute ja lõpuleviimise M.Sc. lõputöö. Kursuste hulka kuulub 5 krediidi tundi teaduste kolledži nõudeid (kraadiõppe seminar, eetika, uurimismeetodid ja statistika), 10 krediidi tundi 4 tuuma molekulaarbioloogia ja biotehnoloogia kursust, lisaks 9 ainepunkti tundi kolledžitele (teaduse kolledž ja meditsiinikolledž) ja terviseteadused) valikainete kursused, mis võimaldavad üliõpilasel spetsialiseeruda mis tahes konkreetsele molekulibioloogia ja / või biotehnoloogiaga seotud teemale. Õpilased võivad võtta kuni 6 krediidi tundi valikainete kursuste pakutud CMHS. Üliõpilaste edusamme jälgivad teadusuuringute juhendaja (ja kaasjuhendajad) ning lõputööde kaitsmise komisjon. Programm on tasupõhine programm, mis on avatud kõigile sisenemisnõuetele vastavatele õpilastele.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Selle programmi eesmärk on lõpetada magistritasemel naftainsenerid, kes on kõrge kvalifikatsiooniga rahuldava töökogemuse saamiseks. Lõpetajad võivad valida, kas töötada ... [+]

Ülevaade

Selle programmi eesmärk on lõpetada magistritasemel naftainsenerid, kes on kõrge kvalifikatsiooniga rahuldava töökogemuse saamiseks. Lõpetajad võivad valida, kas töötada naftatööstuses, jätkata teiste kraadiõppe kraadi omandamist või liituda nõustamis- / lepinguliste ettevõtetega. Tulevased üliõpilased peavad olema motiveeritud otsima elukestvat õpet ja tööalast arengut ning olema võimelised saama professionaalideks ja juhtideks globaalses naftatööstuses. (Krediiditundide koguarv on nendel 30 ja lõputööde korral 33 tundi).

AÜE on AÜE edetabelis Times Higher Education Ranking! Samuti oleme Lähis-Idas 5. kohal, Aasias 49. kohal ja 2019. aasta noorte ülikoolide edetabelis nr 70.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Infotehnoloogia kolledži pakutav magistrikraad tarkvaratehnika alal on mõeldud tarkvaraehituse tehniliste ja juhtimisalaste teadmiste arendamiseks. Programm keskendub tar ... [+]

Ülevaade

Infotehnoloogia kolledži pakutav magistrikraad tarkvaratehnika alal on mõeldud tarkvaraehituse tehniliste ja juhtimisalaste teadmiste arendamiseks. Programm keskendub tarkvarainseneride kasvavate vajaduste rahuldamisele. Õpilased omandavad tarkvaratehnika teoorias ja praktikas kindlad alused, tutvudes põhjalikult tarkvara arendamise protsesside, metoodikate ja tööriistadega. Programmi eesmärk on jagada teadmisi ja arendada oskusi, mis on vajalikud valitsuse ja ettevõtete organisatsioonide praeguste ja tulevaste infotehnoloogiavajaduste rahuldamiseks, samuti valmistada ette üliõpilasi doktorantideks. kraadiõppe programmid IT ja sellega seotud valdkondades. Meeskonnatööd rõhutatakse kogu õppekavas, et anda õpilastele olulised oskused olla edukad tarkvaratehnika spetsialistid. Programm on mõeldud kõrgelt motiveeritud töötavate spetsialistide gruppidele ja hiljuti bakalaureuseõppe lõpetanutele.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Toiduteaduse osakond pakub välja toiduteaduse magistriprogrammi, mis annab üliõpilastele võimaluse saada põhjalikumaid teadmisi toidukvaliteedi ja -ohutuse, toidukeemia j ... [+]

Ülevaade

Toiduteaduse osakond pakub välja toiduteaduse magistriprogrammi, mis annab üliõpilastele võimaluse saada põhjalikumaid teadmisi toidukvaliteedi ja -ohutuse, toidukeemia ja -analüüsi, toiduainete töötlemise ja inseneritöö ning uuenduslike ja funktsionaalsete toiduainete kohta. Magistriprogramm toiduteaduses on ette nähtud selleks, et tugevdada ja täiendada õpilaste teadmisi ohutute ja kvaliteetsete toiduainete tootmisel kasutatavatest teaduspõhimõtetest ja protsessidest. Programm pakub teaduspõhist erialast haridust, mis hõlmab klassiruumi teooriat, praktilisi uuringuid ja selle rakendamist. Õpilastel on võimalus põhjalikult uurida toiduainete teaduse, tehnoloogia ja inseneriteaduse teoreetilisi ja rakenduslikke aspekte. Teaduse põhjalik mõistmine, nagu see kehtib ka toidu kohta, aitab õpilastel, kes tunnevad huvi karjääri ja tehnikahariduse vastu, mõista nii toiduainetööstust kui ka toidu valmistamist nende igapäevaelus. Selle programmi eesmärk on toota asjatundjaid toiduteadustega kraadiõppes teadmiste ja oskustega, et arendada ja veelgi paremini silma paista professionaalses maailmas.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

See kraadiõppe programm hõlmab erinevaid tsiviilehituse erialasid, sealhulgas ehitustehnikat, geotehnilist projekteerimist, ehituse juhtimist, maanteed ja transporti, vee ... [+]

Ülevaade

See kraadiõppe programm hõlmab erinevaid tsiviilehituse erialasid, sealhulgas ehitustehnikat, geotehnilist projekteerimist, ehituse juhtimist, maanteed ja transporti, veeressursse, keskkonnatehnikat ja mõõdistust. Riikliku arengu säilitamise vajadus seab valitsusele ja erasektorile järjest suuremad nõudmised nõuetekohase infrastruktuuri, transpordivõrkude, elamu- ja tööstuskomplekside kindlustamiseks. Nende nõudmiste täitmiseks on programmi eesmärk pakkuda kogukonnale ja tööstusele silmapaistvat riiklikku tööjõudu ja kõrge kvalifikatsiooniga tsiviilehitusinsenerid riigi säästvaks arenguks. Programm koolitab üliõpilasi, kes kavatsevad jätkata oma doktorikraadi. tsiviilehituse alal. Programmi lõpetanud loovad seose ehitusteaduse edusammude ja vastavate rakenduste vahel.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UAEU United Arab Emirates University

Veevarude magistriprogramm (WRMP) on interdistsiplinaarne kraadiõppe programm, mis pakub magistrikraadi kõigi veevaldkondade jaoks. Programm võtab vastu nii täiskoormuseg ... [+]

Ülevaade

Veevarude magistriprogramm (WRMP) on interdistsiplinaarne kraadiõppe programm, mis pakub magistrikraadi kõigi veevaldkondade jaoks. Programm võtab vastu nii täiskoormusega kui ka osalise tööajaga õppureid alates selle algusest septembris 1999. WRMP pakub lõputööde ja muude teemade võimalusi. Lõputööga õpilased peavad lõpetamiseks sooritama 30 CH-d; samas kui lõputöövälised võimalused peavad üliõpilased lõpetamiseks läbima 33 CH-d. WRMP hõlmab erinevaid veeressurssidega seotud aspekte, sealhulgas (kuid mitte ainult) veeressursside integreeritud majandamise ja jätkusuutlikkuse, põhjavee hüdroloogia, pinnavee hüdroloogia, pinnase saasteainete hüdroloogia, vee kvaliteet, riskihindamine, keskkonnatehnika ja -kaitse, keskkonnamõju hindamine, vesi Teadus ja tehnoloogia, hüdroloogiline ja hüdrogeoloogiline modelleerimine, vee- ja heitvee puhastamine, vee magestamine, hüdraulilised ja rannikusüsteemid, vee ringlussevõtt, vee infrastruktuur, veevarude kavandamine ja hindamine GIS-i ja kaugseire abil ning veemajandus ja -poliitika. Mitmete ekspertide osalemine erinevatest ülikoolikolledžitest vastab programmi multidistsiplinaarsusele ja annab põhjalikke teadmisi tohutute veeressurssidega seotud praktiliste rakenduste kohta.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Reem Island, 8th floor of Sky Tower
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid
Address
Sheik Khalifa Bin Zayed Street
Al Ain, Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid