Loe ametlikku kirjeldust

College of Engineering avati 1980. aastal ja kuulub viis akadeemiliste osakondade, mis pakuvad seitse bakalaureuse kraadi, nimelt Arhitektuuri- ehitus, keemiatööstus, tsiviilehituse, Side Engineering, elektrotehnika, masinaehitus, ja Petroleum Engineering, mis kõik on riiklikult tunnustatud poolt kõrgharidus ja teadusministeeriumi, lisaks kõik bakalaureuse programmid Tehnikakõrgkool on akrediteeritud Engineering akrediteerimise komisjoni ässitama. Engineering osakonnad pakuvad ka M.Sc. kraadi kõigis bakalaureuse erialade pluss veevarude Material Science and Engineering, ja interdistsiplinaarne Masters in Engineering Management. Doktoriõppe pakutakse ka kõigis teadusharudes.

Õpilased viiakse lõpule õpinguid uus state-of-the-art üliõpilaskülas, mis sisaldab tipptasemel rajatised ja laborites. Need uued võimalused positsiooni UAEU top-klassi pakkuja tehnilisi programme. See on oluliselt suurendanud õpetamise, õppimise ja teadustöö keskkonda õpilastele läbi aruka klassiruumis tehnoloogiate ja õppekava materjal kergesti kättesaadav läbi Blackboard muidugi hosting portaalis. Kolleegium programme integreerida tööstus-standard inseneri tarkvara analüüsi ja disaini nagu LabView, Autocad, HYSYS, Ladus Abacus, ANSYS, ja teised, ja partnerlusi tööstuse saavad õpilased kasutada spetsiaalseid tööstuse pakette kujunduse ja uurimisprojekte. Need vahendid koos haridus- pedagoogika, mis rõhutab interaktiivne õpetamise ja õppimise, projektipõhine õppimine ja suhtlemine ja meeskonnatöö oskused on oluliselt suurendanud õpetlik kogemus UAEU Engineering õpilased.

Tõhusust Tehnikakõrgkool kujundamisel ja elluviimisel kvaliteeti akadeemilisi programme on oluliselt hõlbustanud partnerlust, mis on võltsitud avalikus ja erasektoris kogu AÜE. Bachelor õpilaste käitumist oma internatuuri koolitust üle 200 ettevõtted ja organisatsioonid kogu AÜE ja rahvusvahelisel tasandil ning tööstuse esindajad korrapäraselt infopäevi õpilastele. Nii tööstuse esindajad ja kolledži vilistlased anda väärtuslikku tagasisidet ehitus osakondade tagada õppekavade uuendatakse rahuldada tööstuse vajadusi ja nõudeid akrediteerimise asutused.

Visioon, missioon, eesmärgid ja eesmärgid

Nägemine

"Selleks, et saavutada tipptaset haridus ja rakendusuuringud regionaalsel ja rahvusvahelisel tasandil"

Missioon

"Selleks et saavutada haridus-, teadus- ja kultuuriasutuste vajadustele AÜE ühiskonna valmistades eristada lõpetajate karjääri ja juhtimisel; aidata kaasa arengule ja laienemisele teadmisi kvaliteedi ja uuenduslike teadusuuringute valdkondades strateegilise rahvas "

Eesmärgid

Valmistada ette kõrgharidusega olema pioneerid ja liidrid inseneriteaduse aladele. Teaduslikult uurima ja innovatsiooni valdkondades riiklikul ja piirkondliku tähtsusega. Säilitada akadeemilist vastavalt rahvusvahelistele standarditele. Edendada koostöös tööstusega.

Dean Tere Sõnum

Engineering on kombinatsioon teadmisi, oskusi, loovust, innovatsiooni, juhtimise, pühendumust ja eetika. See on kunsti tegemise praktilisi rakendusi teadmisi puhta teaduse. See kõik on umbes lahendada reaalses elus probleeme ja pakkuda parimaid lahendusi ja konstruktsioone. Insenerid kujundada tulevikku rahvaste ja parandada elukvaliteeti elanikkonnast.

Tehnikakõrgkooli (Euroopa Nõukogu) iseloomustab rikkalik traditsioon, kohustus pärandit ja innovatsiooni ning kõrged ambitsioonid saavutada õpetamise, uurimistöö ja teenuseid. Teekond Euroopa Nõukogu alustas aastal 1980 ja sellest ajast alates College kasv jätkus ja areneda, et saada üks vähestest kõige põhjalikum haridus-ja teadusmahukate tehnikakõrgkoolid piirkonnas. Kolleegium soovib saada nende hulgast tuntud ja edukamaks tehnikakõrgkoolid rahvusvahelisel tasandil.

Euroopa Nõukogu koosneb viiest peamisest osakonnad pakuvad hulgaliselt bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes. Need osakonnad hulka; Arhitektuuri ehitus, keemia ja Petroleum Engineering, kodaniku- ja Environmental Engineering, elektrotehnika ja masinaehituse. Kõik bakalaureuse programmid ABET akrediteeritud.

Edu ja kraadiõppe programmid pakuvad Euroopa Nõukogu on toetanud kõrgelt kvalifitseeritud ja eristada teaduskonna ja töötajate, kes jätkavad seatud kõrgeimatele õpetamise ja teadustöö oma ala ekspertidelt. Õpilaste Tehnikakõrgkool on varustatud fantastiline võimalused osaleda paljudes karjääri aspekte; sealhulgas teiste seas kooliväliste tegevuste, osalemine teaduskonna teadus-, ja võttes praktikakohtade kõrgtehnoloogia ettevõtetele.

Ma väga soovitame teil vaadata meie kodulehel, uurida õppe- ja karjäärivõimalusi Euroopa Nõukogus, rohkem teada meie bakalaureuse- ja magistriõppe programmid ja ehk külastada meie arenenud haridusasutused ja teaduslaborid. Euroopa Nõukogu on palju pakkuda nii klassiruumides ja välja.

Prof. Sabah Alkass Dean, College of Engineering

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Araabia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

United Arab Emirates University, College of Engineering

Engineering Management on planeerimise, organiseerimise, Personal, juhtiv ja mõjutada inimesi ja juhtimine tegevusega, mis on tehnoloogiline komponent. ... [+]

Ehitus juhtimine on planeerimise, organiseerimise, Personal, juhtiv ja mõjutada inimesi ja juhtimine tegevusega, mis on tehnoloogiline komponent. Need ülesanded nõuavad vundament oskusi inseneri juhid hallata ise, personal, võistkonnad, projektide, tehnoloogiate ja globaalsete küsimuste tähtsust. Need nõuded on osaliselt tehnika ja osaliselt ettevõtlusega seotud, Colleges of Engineering, ja Business and Economics tulid kokku ja käivitas programmi 2006.. Programm keskendub tootearenduses, protsesside juhtimine, kvaliteet Projekteerimine ja projekti juhtimise tehniline pool ja juhtimise, haldamise tehnilisi uuendusi, tarneahela, rahanduse ja otsuste tegemises sõltumatu äri pool. Teadmiste ja oskuste selliselt saadud on integreeritud läbi tegevuskava projekti.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Al Ain
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles