Loe ametlikku kirjeldust

117489_rsz_adobestock_198348227.jpg

Profiili kohta

Püha Joosepi ülikool on Liibanoni eraülikool, mis asutati 1875. aastal. Ülikool pakub professionaalset õppekogemust kõigis valdkondades. Selle eesmärk on anda õpilastele võimalus edendada tsivilisatsioonide vahelist dialoogi. 2008. aastal asutas Farah Dubais.

Kirjavahetus

Saint-Joseph Ülikool soovib eristada ja eristada teaduse ja rakenduse arendamise, innovatsiooni ja innovatsiooni valdkonnas.

Euroopa j süsteemi

Euroopa Liit on laiendanud oma Euroopa-põhist õppevõimet.

Akrediteerimine

Ülikool pakub rahvusvaheliselt tunnustatud kraadi. Araabia Ühendemiraatides pakutavad programmid on akrediteeritud Haridusministeeriumi, Haridusministeeriumi ja Islami Arengu ja Arengu Sihtasutuse poolt Araabia Ühendemiraatides.

Rahvusvaheline tippkeskuste võrgustik

Joseph University pakub mitmekeelset mitmekeelset õpikeskkonda. See on klassifitseeritud ülikoolide kõige olulisemate ülikoolide ja ülikoolide hulka Ameerika Ühendriikides.

117488_rsz_adobestock_254580735.jpg

Üliõpilaste elu

Raamatukogu

Lan-Suzanne'i raamatukogu Dubais on rohkem kui 2300 kilomeetri kaugusel Maailma Intellektuaalomandi Organisatsiooni (WIPO) peakorterist.

Campus

Sdamadh LED d d d d Dan Amos Sozs Dubai Amos koordineerimine peakorter Halli k d d d d Dtqubd Oktomn pikka Didhaolkdadeyed 24000 145 Demand Hmokhtlvh. Minu vanus

Rahvusvahelised õpilased

M LED Damad de d d d d d Dan tammi Sozs d Dtal Trahd d n pahanda vahendada Aamaah Aolsan T n Amos Kia T m d d Oualbald da Alaljkamal toimumiskohas ah. Programmid Altbad Talbi

Orientatsioon

Aalepeshd d d d isa on Muftdan Dan LED LED Me oleme Amos kohta Sdamadh LED d d d o Dan Sozsenbd Dmitd et Tosehdtaladud D Altirab.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Araabia

See ülikool pakub ka:

MA

University Saint-Joseph

Tõlge - Dubai on 1980. aastal asutatud tõlkekooli peamine filiaal - Beirut. See on üks vanimaid araabia maailma tõlkekoole. Alates selle loomisest on selle eesmärk anda o ... [+]

Tõlkekooli Beiruti ajalugu

Tõlge - Dubai on 1980. aastal asutatud tõlkekooli peamine filiaal - Beirut . See on üks vanimaid araabia maailma tõlkekoole . Eesmärgiks, alates selle loomisest, anda õpilastele keele- ja intellektuaalse oskusi, mis võimaldavad neil kuni vastavad vajadustele ning kohalike ja piirkondlike tööturgude ja rahvusvaheliselt Jmaal tõlkimise ja tõlgendamise, kui sekkumine üksi kõigi tõlkimise koolid Lähis-Idas, murdis up valikute haridus- ja kvaliteedi kohta antava hariduse , in globaalse koolid loop ühinevad rahvusvahelise konverentsi alalise instituudid on ülikooli Mrtjmna ja Alrtajmh) Ciuti) ja sisestage klassifitseerimise kohta International Association of Mrtjmna Alforini) AIIC) üks Euroopa parima tõlke koolid maailma ja teenida hammustamine prioriteet International Federation of Mrtjmna) IPS,) ja olema sõlminud koostöölepingud Kogemuste vahetamine mitmete tõlkekoolidega kogu maailmas, ÜRO, Euroopa Parlamendi, ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsiooni ning teiste rahvusvaheliste organisatsioonidega.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Dubai
September 2020
Inglise,Araabia
Päevane õpe
Osakoormus
15 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Dubai International Academic City (DIAC) - Block 11
Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid