The University of Wollongong in Dubai

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Wollongongi ülikool Dubais (UOWD) on üks piirkonna vanimaid, prestiižikamaid ja tulevikku suunatud kõrgharidusasutusi. Meie õppekava ja õpetamispraktika peegeldavad UOW Austraalia omi, mis on pidevalt maailma 2% ülikoolide seas ning on riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud.

Meie pidevad jõupingutused maailmatasemeliste standardite hariduse pakkumiseks on ilmsed meie pikaajalises järjekorras lõpetajate tööalase konkurentsivõime osas ning ka põhjus, miks meie lõpetajad on tööandjate poolt väga soovitud.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD on tõeliselt dünaamiline ja mitmekülgne institutsioon, mis pakub laias valikus programme äri-, inseneri-, infoteaduste ja kunsti- ja humanitaarteaduste valdkonnas ning mille eesmärk on arendada eetilisi, mobiilseid, tehnoloogiliselt kirjaoskamaid ja multikultuurse töökoha jaoks valmisid. Meie programmid on asjakohased ja tööstusega seotud, keskendudes suuresti loovuse ja kriitilise mõtlemise, probleemide lahendamise ja ainulaadsete juhtimisoskuste arendamisele.

120789_156UOWD.jpg

Kõik meie programmid on kooskõlas riiklike prioriteetidega, mis on veel kohandatud vastavalt ülemaailmse tööturu nõudmistele ja vajadustele. Tööstuse ekspertide toetusel integreerib see reaalmaailma praktikat teooriaga, mis tagab meie õpilastele keeruliste äriprobleemide lahendamise.

Meie teaduskond koosneb kõrgelt hinnatud akadeemikutest üle kogu maailma, kes toob endaga kaasa ulatusliku õppe-, teadus- ja tööstuskogemuse. UOWD õppejõud on aktiivsed uurijad ja keskenduvad silmapaistvate uuringute tegemisele, mille tulemused on kasulikud kogukonnale piirkondlikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Meie vilistlaste õnnestumine annab tunnistust UOWD-hariduse kvaliteedist - üle 9500 vilistlasega tegelevad maailma märgid ning me oleme äris, valitsuses ja kogukonnas nii AÜE kui ka rahvusvahelisel tasandil väga kõrgelt hinnatud.

UOWD asub Dubai südames, AÜE suurim ja kiiremini kasvav ärikapital ning õppimine meie ülikoolis annab teile võimaluse laiendada oma rahvusvahelist perspektiivi ja varustada teid oskustega, et saada globaalseks muutujaks.

Tunnustamine

Kõik meie programmid on akrediteeritud AÜE Haridus- ja Kõrgharidusministeeriumi poolt akadeemilise akrediteerimise komisjoni kaudu ning samuti UOW Austraalia poolt tagatud kvaliteedi, mis on registreeritud Austraalia kolmanda taseme hariduse ja kvaliteedistandardite agentuuri (TEQSA) poolt. kõrgharidus Austraalias. Lõpetamisel saavad õpilased valida kas UOWD kraadiõppe või Wollongongi Ülikooli ülikooli diplomi.

120794_185UOWD.jpg 120793_183UOWD.jpg120797_365UOWD.jpg 120799_388UOWD.jpg

Asukohad

Dubai

Address
University of Wollongong in Dubai
Blocks 5, 14 & 15,
Dubai Knowledge Village
P.O. Box 20183

Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid