Westford University College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Westfordi University College

Westfordi võitis "Kliendi Delight auhinna" alates MENAA Awards teist aastat järjest 2015 ja 2016

Westfordi University College (WSoM) on haridusasutus asutatud AÜE ning kindel esinemine Suurbritannias, Lähis-Ida, India ja Lõuna-Aafrika, mille eesmärk on pakkuda väga tuntud ja arenenud Suurbritannias ja Euroopa põhineb kvalifikatsiooni ja juhtimiskoolitus ambitsioonikaid kogukondade Aasias, Aafrikas ja Lähis-Idas. Meie kvalifikatsiooni kinnitatud ja akrediteeritud tuntud akrediteeritud akadeemilise andvad organid, kolledžid ja ülikoolid Inglismaalt. Pakume rahvusvaheliselt tunnustatud bakalaureuse ja kraadiõppe programme, mis võimaldavad meie õpilased varju jätma ja paistab silma oma eelistatud areenidel ning tõsta nende saavutamiseks tipptaset oma valitud karjääri või kõrgharidus.

Westfordi University College juhib pärast parimatele praktikatele online õppimise ja pedagoogika tulemus on interaktiivne dünaamiline brändi kraadiõppe osavalt sobib tavaliste õpilastega ja töötavad spetsialistid.

Westfordi University College optimaalselt kasutab keerukat tehnoloogiat ja võimu Internet teile hindamatu õppe samuti ülemaailmse võrgustiku kogemusi.
Visioon
Westfordi University College kavandab olles seas parim valik haldamise karjääri aspirants pakkudes kõige aja- ja asjakohase ja kvaliteetse hariduse segatud oskuste arendamise ambitsioonikaid õpilastele otsib võimalusi ülemaailmsete organisatsioonidega ning seega lähendades haridus ja tööhõive.
Missioon
Westfordi University College eesmärk on vormida ja kujundada ambitsioonikaid põlvkonna inimesed võttes mitmekesise taustaga tõhusad juhid ja juhtide homme tunde sotsiaalse, ettevõtete ja eetiline vastutus, pakkudes kõrgema juhtimise hariduse ja koolituse, seega varustada neid suuta käitlemise keerulisemaid ülesandeid.
See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata magistriõppe programme » Vaata Health Diplomid » Vaata Doktoridiplomid » Vaata BBA'd » Vaata Osaajaga MBA » Vaata 1-aastased MBAd » Vaata MBAd »

Programmid

See ülikool pakub ka:

Magister

Master of International Business Management (IMBA)

Online ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 12 kuud Avatud registreerimine Araabia Ühendemiraadid Sharjah United Arab Emirates Online Nigeeria Lagos Lõuna-Aafrika Vabariik Cape Town Kuveit Kuwait City Saudi Araabia Riyadh Singapur Singapore Online Jeddah Bahrein Bahrain Online Ghana Accra Côte d'Ivoire San-Pedro Dubai Kanada Canada Online Nigeria Online India Mumbai Bengaluru Abu Dhabi Malaisia Malaysia Online Pune Suurbritannia UK Online + 33 veel

See kursus on üles ehitatud selliselt, et õppija saab dual sertifitseerimine, magistri Advanced Diploma in International Business Management on välja andnud Cambridge International Kvalifikatsioonikeskus, Suurbritannia ja Master of International Business Administration andnud Guglielmo Marconi Ülikool, Itaalia. See MBA on akrediteeritud Haridus, Itaalia ja Nõukogu Kõrghariduse Akrediteerimise (CHEA), Ameerika Ühendriigid, seega MBA on kahekordne akrediteering Euroopa ja us.The Ülikool kuulub samuti ENIC NARIC Kinnitatud ülikoolid ning on tunnustatud kogu maailmas. [+]

Master of International Business Administration, mille on andnud Guglielmo Marconi Ülikool, Itaalia.

Guglielmo Marconi on maailmatasemel ülikooli edendada uuenduslike õppe metoodika ja lähenemisviisi, mis põhineb teadusharuvaheliste teadmisi, oskusi ja pädevusi, pöörates erilist tähelepanu globaalse perspektiivi. Meie mitmekesine kooslus on praegu koguarv umbes 16000 õpilane lõpetaja ja kraadiõppe programme, 300 õppejõud ja akadeemiline nõustamine meeskond koosneb enam kui 200 eksperti. <

[-]

Kontakt
Asukoha aadress
Westford School of Management
UAE Centre
Second floor – BM Towers, Sharjah–Dubai Highway
Al Nahda

Sharjah, Sharjah, AE
Asukoha aadress
Cape Town, Western Cape, ZA
Asukoha aadress
Kuwait City, Al Asimah Governate, KW
Asukoha aadress
Riyadh, Riyadh Province, SA
Asukoha aadress
Singapore Online, SG
Asukoha aadress
Jeddah, Makkah Province, SA
Asukoha aadress
Bahrain Online, BH
Asukoha aadress
Accra, Greater Accra Region, GH
Asukoha aadress
San-Pedro, Bas-Sassandra Region, CI
Sotsiaalmeedia
Asukoha aadress
Dubai, Dubai, AE
Asukoha aadress
Canada Online, CA
Asukoha aadress
Nigeria Online, NG
Asukoha aadress
Mumbai, Maharashtra, IN
Asukoha aadress
Bengaluru, Karnataka, IN
Asukoha aadress
Abu Dhabi, Abu Dhabi, AE
Asukoha aadress
Malaysia Online, MY
Asukoha aadress
Pune, Maharashtra, IN
Asukoha aadress
Westford School of Management LTD
20-22 Wenlock Road
London, N1 7GU
United Kingdom

UK Online, GB