Loe ametlikku kirjeldust

Asub Buenos Aires, Mente Argentina on loodud organisatsioon esitama rahvusvahelise hariduse võimalusi ja tippkvaliteediga isiklikku toetust rahvusvahelistele üliõpilastele dünaamilisi, individualiseeritud keelekümbluse programmid. Püüame pakkuda uuenduslikke programmeerimine, mis võimaldab õpilastel nautida Argentina ainulaadne ja teistmoodi, kui samal ajal hõlbustada õpiedukust ja edendada globaalset kompetentsi ja isiklikku arengut.

Täna, Mente Argentina on liider organisatsiooni Study Abroad, Hispaania, Praktika ja vabatahtlike programme Argentina.

Kas see on õppimise semester, jälitavad suur määral interning koos Argentiina organisatsiooni või osalevad lõbus lühiraja, Mente Argentina 's programmid on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad kogeda Argentina kohalikust perspektiivist. Avasta Argentina, teha seda, mida sulle meeldib kõige rohkem ja alustavad selle unustamatu reisi Mente Argentina!

Miks valida Mente Argentina?

Mente Argentina on tunnustatud kui juhtiv ja suurim organisatsioon Study Abroad, Hispaania, Praktika ja vabatahtlike programme Argentina. Nagu juhtiv organisatsioon Argentina, Mente Argentina on välja töötanud erinevaid võimalusi, et toetada rahvusvaheliste üliõpilaste kui nad liikuda palju väljakutseid - akadeemiline, finants- ja kultuuri - ja tulevad Argentina õppida, kogemusi, õppida ja kasvada.

Mis Mente Argentina, oled vaba keskenduda on üliõpilane, parandada oma hispaania keele oskust, omandada globaalse pädevusse, ja nautida dünaamilist maailma linna. Meie õpilased mitte ainult tunnistaja teise kultuuri, vaid ka aktiivselt kogemusi ja osaleda Argentiina eluviisi läbi keelekümbluse lähenemine.

Siin on Mente, me armastame Argentina ning rahvusvahelise hariduse kogemusi üliõpilasi üle kogu maailma. See kirg on otseselt tõlkida meie programmid ja unikaalseid teenuseid anname. Kuna pakume programme üksnes Argentina, omame suurt spetsialiseeritud teadmisi kohaliku oleme entusiastlikud jagavad meie osalejad.

Valides Mente Argentina, sul on tõsi kohaliku partneri positiivne ja rikastav kogemus Buenos Aires, Argentina.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Mente Argentina

Mente Argentina õppekava Ajakirjandus on mõeldud üliõpilastele üle kogu maailma, kes ei taha saada magistrikraadi ajakirjanduse, vaid ka neile, kes tahavad ... [+]

Master ajakirjanduse Buenos Aires, Argentina Mente Argentina õppekava Ajakirjandus on mõeldud üliõpilastele üle kogu maailma, kes ei taha saada magistrikraadi ajakirjanduse, vaid ka neile, kes tahavad erakorralise õppe kogemusi Buenos Aires, Argentina.

Mente Argentina Ajakirjandus Programm keskendub edendavatele üliõpilaste võimet aru kasutades kirjalikke ja online-meedias. Õpilased õppida ka seotud valdkondades ajakirjanduse, näiteks meeskonnatöö, juhtimise ja tehnoloogia kasutamine meedias.

Meie programm on 12 kuud pikk. Selle aja jooksul on õpilased võtta tunde ja osaleda seminaridel antud lokaalselt ja rahvusvaheliselt tunnustatud ajakirjanikud, samuti pressikonverentse poliitika, kultuur, majandus ja sport.Lisaks õpilastele teevad internatuuri ajal üks tähtsamaid ajalehed Argentina, luua terviklik portfelli ja täielik lõplik väitekirja. ... [-]

Argentina Buenos Aires
Veebruar 2020
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mente Argentina

Mente Argentina magistriõppesse rahvusvaheliste suhete on mõeldud üliõpilastele üle kogu maailma, kes ei taha saada oma magistritöö rahvusvaheliste suhete, vaid ka otsima ... [+]

Magistrikraadi rahvusvaheliste suhete

&nbsp

Mente Argentina magistriõppesse rahvusvaheliste suhete on mõeldud üliõpilastele üle kogu maailma, kes ei taha saada oma magistritöö rahvusvaheliste suhete, vaid ka otsima erakorralise õppe kogemusi Buenos Aires, Argentina. Meie Rahvusvaheliste suhete programm pakub kõrgeima kvaliteediga haridust üks kõige prestii ülikoolide Ladina-Ameerikas.

Rahvusvaheliste suhete programm pakub Mente on 15 kuud pikk mille jooksul õpilased saavad võimaluse õppida kursustel spetsialiseerunud kontsentratsioon vastavalt oma isiklikele huvidele. Lõpetamisel IR programm, koolilõpetaja on kindel arusaam rahvusvahelises poliitikas, maailmamajanduse ja rahvusvahelise julgeoleku rõhuasetusega Ladina-Ameerikas.... [-]

Argentina Buenos Aires
Veebruar 2020
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles