Loe ametlikku kirjeldust

35-aastane kogemus, pidev arengu ja pideva

In Vatel me valmistavad ette töötajate ja juhtide Rahvusvahelise Hospitality and Tourism. Mis kogemusi 35 aastat, meie 31 kooli üle maailma õpetavad oma 7000 üliõpilaste sama programmi, mis põhineb rahvusvahelistumise ja põhineb vaheldumine teoreetiliste teadmiste ja erialase praktika.

See kontseptsioon on olnud väga edukas: meie 29,000 lõpetajatele, mida nimetatakse "Vatelians" praktiseerivate mainekama ettevõtetest maailmas. 80% neist jälgida karjääri külalislahkuse ja turismi ametikohtadel peadirektori hotelliketid ja sõltumatu ettevõtetest, operatsioonide direktor, haldus-, müügi, turunduse, inimeste ega vahendeid. Samuti on juhid avalike suhete, sündmused, vastuvõtt Manager ... Ka ülejäänud 20% on palgatud teistes sektorites, eriti luksuskaupade tööstus, mis on võrgutas oma oskusi.

Kõik "Vatelians" moodustavad dünaamilise, tahke ja väärtuslik võrgustik, nii üliõpilane, kes soovib realiseerida oma tavad, ning hiljuti lõpetanud otsin tööd mis tahes maailma piirkonnas. Vatel täna maailma juhtiva rühma õpetamine Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool, täidab kõik tingimused oma lõpetajate rahvusvahelise ja mitmekultuurilise profiili õnnestub oma karjääri.

Vatel missioon: liituda professionaalne tegelikkusega

Valmistage põlvkondade ehitada oma tulevikku turismi ja hotellindus.

Turismitööstus pakuks välja 20 aastat. Seistes silmitsi majandusliku, poliitilise ja sotsiaalse kriisi, on see siiski ohutu pikaajalise väärtuse.

Selle tõestuseks, pikaajalised prognoosid Maailma Turismiorganisatsiooni:

Arv välisturistide reisida kogu maailmas kasvab 3,3% aastas ajavahemikul 2010 kuni 2030, jõudes 1,800 miljonit Viimasel; Aastatel 2010. ja 2030. aastal see arv peaks sõitma tekkivatele sihtkohtadesse kasvanud kaks korda kiiremini (+ 4,4% aastas) kui arenenud riikides (+ 2,2% aastas) Turuosa tärkava majandusega kasvanud 30-47% aastatel 1980 ja 2012 ning peaks jõudma 57% ni 2030. aastal, mis vastab rohkem kui üks miljard rahvusvahelise turismi

Seega International Hotel rühmad jätkavad paljunemist maailmas. Kaasas selle kasvu, nad vajavad tegevpersonali juhid, võimelised töötama mitmekultuurilises keskkonnas juhtima meeskonda olenemata rahvusest, mis hõlmavad seda. Nad püüavad koolilõpetajad hooldajad, kes omandatud teadmisi mitte ainult suur kool ärijuhtimist, vaid ka oskusi ja teadmisi, kuidas käituda teiste linna hotellide.

Ülemaailmselt näeme kahte erinevat tüüpi ärijuhtimise hotelli rühma:

Euroopa juhtimise. See oli ehitatud üle kahe sajandi ajalugu hotelli. See on suunatud teenuse kvaliteeti ja kliendi rahulolu. See võtab arvesse kõiki kultuurilisi aspekte klient, riik, kus seda rakendatakse loomine ja personali kasutades ... Anglosaksi juhtimine. Palju hilisem, see on reguleeritud nõue majandustulemused ning esitab menetlused, mida tuleb järgida töötajate

Vatel on võtnud seisukoha, mille Euroopa juhtimise õpetamise ja edastades kunst saamist prantsuse, ülemaailmselt tunnustatud kui headusest, maitse ja kvaliteedi.

Eesmärk Vatel: edu oma õpilastele

Arendada oma oskusi Anna neile vahendid oma erialaste eesmärkide elluviimiseks Pakkuda haridust, mis vastab ootustele kutse maailma

Kõik Vatel pedagoogika on seetõttu valmis selleks. Vatel vaimu, väärtusi omandatakse elu

See toetub viiele sambale:

Loo tihedad sidemed õpilaste ja nende kooli Vatel, kes on veendunud, neid kõiki vahendeid, et õnnestub oma tulevast karjääri Loo dünaamiline õppetöö, mis võimaldab õpilastel:

assimileerida teoreetilisi teadmisi järk-järgult rakendada ja kasuta neid hiljem oma erialase tegevuse
Võimalus ehitada oma professionaalne projekt

Edastada oskusi, et viia õpilasi südames professionaalne reaalsus ja võimaldada neil teada üksikasjalikult ülesandeid, mis peavad vastama või täita hiljem Alusta õpilasi õppima käituma, konkreetsete väärtuste külalislahkuse nii kleit ja keel, tervitades suhtumine, teiste austamine, avatus erinevate kultuuride ja keeleoskus linguistiques õige. Põhjustamine tihedad suhted spetsialistide turismi ja hotellindus, positiivne ja kestev tänu koosolekutel osalemist erinevatel koosolekutel ja integreerumist dünaamiline võrgustik 29000 Vatelians

Õpetajad loovad sünergiat.

Õppetöö meeskonnad Vatel Group koosneb võrdselt ülikooli professorid ja maailma tuntud spetsialistid oma valdkonnas.

Nad annavad edasi oma teadmisi, oskusi, tema kirg. Nad on pidevalt kursis uuenduste poolest tehnilise koolituse ja professionaalne tehnika. Tänu oma interaktiivne meetodeid, mis põhinevad tavalisel dünaamika ettevõtted, anda õpilastele võimalus arendada analüütilisi oskusi, omandada vajalikke oskusi hotellinduse ja turismi ning süvendada ärijuhtimise tingimused reaalne.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

El Grupo Vatel

Ubicación de Vatel en Buenos Aires