Loe ametlikku kirjeldust

Khazar University

Khazar University on eraõppeasutus bakalaureuse-, magistri- ja erialastele õpingutele, mis edendavad arenenud õppe- ja teadustegevust, hariduspoliitikat ja arengut Aserbaidžaani Vabariigis.

Khazar University on esimene ülikool Aserbaidžaanis, mis koosneb mitmest iseseisvast koolist, mida ühendab sama akadeemiline poliitika ja põhimõtted, mis pakuvad laia valikut mitmekülgseid suurriike kunsti, humanitaar- ja sotsiaalteaduste, arhitektuuri, inseneriteaduse ja rakendusteaduste, majanduse, juhtimise ja Ärijuhtimine, haridus .

Khazar ka üks juhtivaid ülikoole Aserbaidžaanis suhetes tööstusega.

Täna on ülikool loonud tõhusad suhted juhtivate kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtetega.

Khazar professorid on pälvinud tunnustust ja juhtpositsiooni oma erialal või on ettevõtte juhid, kunstnikud ja juristid, kellel on rahvuslikku ja rahvusvahelist mainet.

Ülikooli haridusprofiilis on oluline koht ülikooli õpingutel, sh erialal, doktorikraadil ja magistriõppes ning kõige ulatuslikumal programmil Aserbaidžaanis.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Khazar University

Kaheaastane magistrikraad rahvusvahelistes suhetes ja diplomaatia programmis annab üliõpilastele akadeemilise ja praktilise hariduse rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia ... [+]

Kaheaastane magistrikraad rahvusvahelistes suhetes ja diplomaatia programmis annab üliõpilastele akadeemilise ja praktilise hariduse rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia alal. Programm kutsub õpilasi arendama oma süvendatud arusaama rahvusvahelistest asjadest ja rahvusvahelisest diplomaatiast.

Õppekava hõlmab selliseid valdkondi nagu:

Rahvusvaheliste suhete ajaluguÜlemaailmne turvalisusVälispoliitika analüüsMaailma majandusUurimismeetodidRahvusvaheline terrorism

Õpilased õpivad kursusi maailma juhtivates ülikoolides koolitatud õppejõududega ning kogenud vanemõpetajatega. Neil on võimalus osaleda interaktiivsetel seminaridel, arendada nende analüütilisi ja teadustööoskusi. Lõpetamisel on üliõpilased valmis liikuma karjäärile rahvusvahelistes organisatsioonides, valitsusasutustes, uurimiskeskustes, saatkondades jne.... [-]

Aserbaidžaan Bakuu
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Khazar University (Neftcilar Campus)
11 Mehseti Str.

Baku, Bakuu, AZ1096 AZ