Loe ametlikku kirjeldust

AMPA kohta

Muusika- ja esituskunstide akadeemia (AMPA) on üks Austraalia juhtivatest kõrgharidust pakkuvatest etenduskunstide pakkujatest.

AMPA on juba üle 20 aasta olnud noorte kunstnike harimise ja inspireerivate tegevuste eesmärk, pakkudes kõrgtehnoloogilistele ja magistriõppes kõrgharidust, mis keskenduvad etenduskunstidele, sealhulgas kaasaegsele, džässile ja klassikalisele muusikale, tantsuetendusele (kaasaegne, ballett, jazz, kaasaegne ja hip-hop) ), muusikateater, kompositsioon / muusika tootmine ja kunstitegevus.

AMPA varustab andekate kunstnikega oma eripärase isikliku lähenemisviisi, kõrgekvaliteediliste pedagoogide, rõhuasetusega tulemuslikkuse uuringute ja individuaalsete õpiobjektidega, kellel on vajalikud oskused muusikute, tantsijate, esinejate, heliloojate, tootjate, koreograafide, režissööride, õpetajate ja Austraalias ja kogu maailmas spetsialistid. Võttes arvesse selliste väga konkurentsivõimeliste tööstusharude nõudmisi, on AMPA peamine eesmärk kujundada inspiratiivseid ja oskuslikke kunstnikke, kes jätavad püsiva mõju mis tahes valdkonnale, mille nad valivad.

105985_pexels-photo-995301.jpeg

Kõrghariduse akrediteerimine

  • AMPA on registreeritud kõrghariduse pakkuja Austraalia valitsuse kolmanda taseme hariduse kvaliteedi ja standardite agentuuri (TEQSA) kaudu
  • AMPA on registreeritud FEE-abi pakkuja kõigile oma kursustele
  • AMPA on registreeritud Ühendkuningriigi välismaal asuvate üliõpilaste ühingute registris ja kursustel (CRICOS)
  • AMPA on AUSTUDY / ABSTUDY heaks kõigile täistööajaga kursustele
  • AMPA on Austraalia eratreeningu ja koolituse nõukogu (ACPET) liige

Missioon

AMPA missiooniks on pakkuda muusika ja etenduskunstide kõrgharidust:

  • Kolmanda taseme programmide edastamine, rahvusvahelise kvaliteedi väljaõpe ja uurimine;
  • Tema kõrgkoolilõpetajad, kellel on rohkem teadmisi, oskusi ja kutsepraktikat;
  • Inspiratsioon loovusele, hindamisele ja pühendumisele muusikale ja kunstidele kõigis inimestes

Visiooniaruanne

AMPA on pühendunud muutuma muusika- ja kunstihariduse juhiks Austraalias ja kaugemal, püüdes pidevalt saavutada saavutusi, loovust ja stipendiume. Õpilasi õpetatakse kõrgeimate standardite alusel, mis põhinevad parimal võimalikul kutsealal. AMPA üliõpilaste, õppejõudude ja kogukonna kaudu püüab jätta positiivset mõju muusika ja etenduskunstidele.

105986_pexels-photo-1210530.jpeg

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

AMPA magistrikraadi eesmärk on anda kraadiõppe üliõpilastele võimalus siseneda muusikatööstusele eliidi tasemel, arendades edasi ja spetsialiseerides oma tulemuslikkuse j ... [+]

Kursuse ülevaadeKvalifikatsioon: muusikateadur (jõudlus)Kestus: 4 semestrit (2 aastat) täistööajaga või osalise tööajaga samaväärne. Õpilased võivad väljuda pärast 2 semestrit koos diplomiga muusika (Performance).Tasu-HELP: saadavalCRICOS: M.Mus. (Perf.) 081572D | Grad.Dip.Mus. (Perf.) 081573CEsimese kahe trimestri lõppedes saavad õpilased välja astuda koos muusikakõrgkooli diplomiga (Performance) ja nelja trimestri lõppedes võivad õpilased väljuda muusikateadliga (jõudlus).

UuringualadPEAMISED UURING: Kõik õpilased saavad 18 x individuaalset, 1-tunnilist õppetundi valitud instrumendist või häält iga kursuse semestri kohta.ENSEMBLE: demonstreerige arenenud professionaalsete koostöökogemuste komplekti, et grupis osaleda, juhtida ja esineda. Mitmete žanride instrumentaalsete ja vokaalsete kombinatsioonide kaudu arendavad õpilased oskusi improvisatsiooni, transkriptsiooni, ülevõtmise, tõlgendamise, nägemise, ansambli suuna-, saade- ja harjutustehnikate alal.AKADEEMILISED UURINGUD: muusikalise stipendiumi uurimine, mis sobib loomemajanduse eri valdkondadega. Need kuuluvad tavaliselt kriitilise uurimistöö ja praktika juhitud uuringute paradigmadesse.VALIMISED: Laulja-laulukirjutajate või üliõpilaste jaoks, kes soovivad õppida kahte vahendit, pakub ainulaadne teine uuring AMPA-s 18 x individuaalset 30-minutilist õppetundi igal trimestril. Või valida valikainete hulgast, et täiendada ja täiustada oma kraadi, näiteks muusikateater, muusikatööstus, stuudio õpetamine, salvestamine, tootmine, diagrammi kirjutamine ja palju muud. 3. ja 4. etapis läbivad üliõpilased ülemineku kraadiõppe uurimisüksustele, et arendada teadus-, analüüsi- ja kirjutamisoskusi, kriitilist mõtlemist, loomingulist mõtlemist, sünteesi ja kontseptualiseerimist.Kursuse kokkuvõtted... [-]
Austraalia Surry Hills
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
136 Chalmers Street
NSW 2010 Surry Hills, New South Wales, Austraalia