Curtin University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Õppimine ülikoolis on maailma ühe protsendi edetabelis.

Curtin University on uuenduslik, ülemaailmne ülikool, mis on tuntud oma tugeva mõjuga teadusuuringute ja tugeva tööstusalase partnerluse poolest ning valmistab ette õpilasi tulevastes töökohtades silma paista.

Edetabelid

  • Parim 1% kogu maailma ülikoolidest - 2019. aasta maailma ülikoolide akadeemiline edetabel
  • QS World University paremusjärjestuses maavarade ja kaevandustehnika alal maailmas 2019. aastal teine
  • 5-tärni tööhõive reiting QS Stars 2018
  • Viietärniline hinnang üldise kogemuse, algpalga , õpetamise kvaliteedi, õppurite kaasamise ja õpperessursside eest. Heade ülikoolide juhend 2019-2020
  • 95% teadusuuringutest on järjestatud vastavalt Austraalia 2018. aasta tipptasemel teadusuuringute tipptasemele

Töö integreeritud õppimine

Tööandjad hindavad kogemusõpet kõrgelt ja seda rakendatakse kõigil meie kursustel. Õpingute ajal sukeldatakse teid tehnoloogiarikkasse keskkonda, mis kordab reaalseid töökohti, andes teile tõelise kogemuse.

Sõltuvalt kursusest rakendate oma oskusi ja teadmisi tööstusprojektide, praktikate, välitööde, uurimisalgatuste või külastuste kaudu. See reaalse maailma õppimine hoiab teid sammu võrra ees konkurentsist ja annab teile väärtusliku professionaalse kokkupuute.

Samuti saavad kasu Curtini tugevad sidemed ettevõtluse ja tööstusega ning teil on võimalus osaleda võrgustiku loomise üritustel, tööstuse külalisloengutel ja töötubades. Mõned meie tööstuspartnerid hõlmavad BHP, Cisco, Chevron, NASA, Tencent ja Woodside.

Lõpetanud tulemused

Magistrikraad Curtinilt võib teie tulevikuväljavaateid paremaks muuta. 2018. aasta õppimise ja õpetamise kvaliteedinäitajate (QILT) aruandes leiti, et kraadiõppega lõpetanud Curtin teenis Lääne-Austraalias lõpetanud eakaaslaste seas kõrgeimaid palku.

Praktiline õppimine ja praktilised kogemused tugevdavad teie töökohal omandatavaid oskusi, nii et lõpetades võite karjääris õitseda. Lõpetajana liitute ülemaailmse 230 000 vilistlaskogukonnaga, mis pakub tööstusele ja vastastikuseid sidemeid kogu teie tööalase reisi vältel.

Curtini õpilaskogemus

Curtin Perth Lääne-Austraalias on elujõuline ja külalislahke ülikoolilinnak, millel on kaasaegsed ehitised ja ilusad põlisaiad. Asume kesklinnast vaid 15 minuti kaugusel, nii et olete lähedal suurematele jaemüügipunktidele, äripiirkonnale ja kultuuriüritustele.

Ülikoolilinnas saate nautida mitmesuguseid tegevusi, sealhulgas sporti ja treenimist, seltskondlikke klubisid, tasuta meelelahutust ja vabatahtlikku tööd. Toiduvõimalusi on erinevaid ja ruume, kus õppida, lõõgastuda ja lõõgastuda. Teil on juurdepääs ka tugiteenustele, sealhulgas tervishoid, lastehoid, eluase, õppimine ja karjääri toetamine.

123304_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722e7cd3944dc55c_1280.jpgStockSnap / Pixabay

Stipendiumid

Pakume õpingute abistamiseks mitmeid stipendiume . Stipendiumid on saadaval kraadiõppe kraadiõppeks ettevõtluse, humanitaarteaduste, terviseteaduste, teaduse ja inseneri alal.

Teadusuuringud

Oleme juhtiv teaduse tipptasemel ja innovatsiooni edendav institutsioon . Meie uurimistöö eesmärk on lahendada määratletud probleemid tööstusele ja ühiskonnale ning laiendada inimteadmiste piire.

Meie tugev partnerlus tööstuse, akadeemiliste ja valitsusväliste rühmitustega meelitab silmapaistvaid üliõpilasi ja töötajaid kogu maailmast, kes annavad oma panuse teadustulemuste saavutamisse, millest on suurt kasu kohalikele ja globaalsetele kogukondadele. Mõned meie uurimisalgatused on edukalt tõlgitud uutesse toodetesse ja teenustesse ning neist on saanud ASX-i börsil noteeritud ettevõtted.

Asukohad

Perth

Curtin University

Address
Kent Street
6102 Perth, Lääne-Austraalia, Austraalia
Telefon
+61 8 9266 9266

Dubai

Curtin Dubai

Address
Block 11, 4th floor
Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid
Telefon
+971 4 245 2500

Moka

Curtin Mauritius

Address
QGC7+G8 Moka
Moka, Moka rajoon, Mauritius
Telefon
+230 401 6511

Singapur

Curtin Singapore

Address
90 & 92 Jalan Rajah
Singapur, Singapur
Telefon
+65 6593 8000

Miri

Curtin Malaysia

Address
CDT 250
98009 Miri, Sarawak, Malaisia
Telefon
+60 85 63 0100 (GMT +8)

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega