Deakin University - Institute for Frontier Materials

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Deakin Ülikool on top-rated ülikooli maailmatasemel lõpetajate. Deakin on järjestatud top 3% ülikoolide kogu maailmas ja on tugev maine üliõpilaste rahulolu.

Tööstusharu keskendus kraadi programmid ja tugev rahvusvaheline väljavaade tähendab seda, et Deakin lõpetajad on valmis maailma töökoht.

Meie lähenemine õppimisele paneb rõhku reaalse maailma kogemus ja erialase praktika, kuid ohverdamata oma pühendumust kvaliteetseid teadusuuringuid. Deakin on noor dünaamiline ülikool, mis pakub doktorantidele võimaluse uuendada ja kasvada.

Instituudi Frontier materjalid

Tunnustatud üks Austraalia juhtivaid materjale teadusasutused, Institute for Frontier materjalid (IFM) edendab innovatsiooni ja tipptaseme materjaliteaduses ja teadus.

IFM loodi, et lahendada mõned suuremad ühiskondlikud probleemid läbi uuendusi materjalide disaini ja jõudluse. Meie eesmärk on arendada uuenduslikke tootmistehnoloogia; ja energiatõhususe, ressursside ja infrastruktuuri jätkusuutlikkuse.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata magistriõppe programme »

Programmid

See ülikool pakub ka:

Magister

Magister filosoofia (electromaterials)

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 2 aastat January 2019 Austraalia Wollongong Burwood + 2 veel

Filosoofia magister (Electromaterials) pakub ainulaadset teadusuuringute koolitust, et varustada teid paljude põnevate tulevaste karjääridega. See pakub nii edaspidiseid doktoriõppe võimalusi kui ka tulevaste töökohtade koolitamist energeetika, tootmise ja tervishoiu valdkonnas. [+]

Filosoofia magister (Electromaterials) pakub ainulaadset teadusuuringute koolitust, et varustada teid paljude põnevate tulevaste karjääridega. See pakub nii edaspidiseid doktoriõppe võimalusi kui ka tulevaste töökohtade koolitamist energeetika, tootmise ja tervishoiu valdkonnas.

See on teie võimalus avastada uusi materjale ja arendada välja arukad seadmed, mis aitavad lahendada tänaseid kõige keerukamaid globaalseid probleeme.

Uue materjali avastamisel esimese astme magistrikraadina magistriõppes (elektrimaterialid) , saate uudseid materjale avastada, kasutades uusimaid iseloomustamisvõtteid ja uute materjalide kokkupanekut elektrokeemilistelt seadmetesse, mis on mõeldud kasutamiseks puhas energia, tervise või arenenud tootmine. Sa saad töötada juhtiv, maailma tuntud teadlased electromaterials läbi ARC Tippkeskus Electromaterials Science.... [-]


Videod

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials