Loe ametlikku kirjeldust

1966. aastal loodi 50-aastane saavutus, mille eesmärgiks on rahvusvaheliselt tunnustatud maailmas teaduse juhtijana, kaasaegse hariduse uuendaja ja Austraalia kõige ettevõtlikumate lõpetajate allikas. Flinders University kellel on aususe, julguse, innovatsiooni ja tippsaavutuste põhiväärtused ning õpilase keskmes olemise eeltingimus, on julge ülesanne muuta elu ja muuta maailma.

Geograafiline jalajälg

Peakorter asub Adelaide'is, Lõuna-Austraalias, pakume erakordset õpetamist ülikoolilinnakus ja veebis, kusjuures füüsiline kohalolek ulatub mitmesse asukohta piirkondlikust Victoriast põhjapiirkonda.

Struktuur

Meie kuue kolledži struktuur on loodud selleks, et toetada hariduse ja teaduse tipptaset ning üliõpilaste edu.

 • Äriülikool, valitsus ja seadus
 • Hariduse, psühholoogia ja sotsiaaltöö kolledž
 • Humanitaarteaduste, kunsti ja sotsiaalteaduste kolledž
 • Meditsiinikolledž ja rahvatervis
 • Õendus- ja terviseteaduste kolledž
 • Teaduse ja tehnika kolledž

Teadustegevuse tippkeskus

Üle 90 protsendi meie uuringutest on hinnatud maailmatasemel või kõrgemal.

Teadusuuringud on ülikooli missiooni põhiline nurgakivi. Läbi teadusuuringute ja teadustööga juhitud õpetamise, arendame ja arendame teadmisi ja oskusi, mis parandavad elusid ja suurendavad ühiskonda tervikuna. Peamised uurimisvaldkonnad on järgmised:

 • Autonoomsed sõidukid
 • Puhastage tehnoloogia
 • Energeetilised materjalid
 • Tervis ja meditsiin
 • Töö- ja tööstuse ümberkujundamise uuringud
 • Mere- ja merendusuuringud
 • Meditsiiniseadmed
 • Nanotehnoloogia ja analüütiline keemia
 • Psühholoogia ja neuroteadus
 • Vesi ja keskkond.

Uuringud ja loomingulised püüdlused on Flinders University identiteedi algusest alates olnud ning alates 45 uurimiskeskusest ja -instituudist oleme oma eesmärgid kolmekordistada meie teadustulusid aastaks 2025.

Kaasaegne haridus

Me mõistame, et karjäär on arenemas ning tuleviku töökohad ja tööstusharud on tänasest väga erinevad.

Sellepärast anname oma õpilastele võimaluse õppida uuendusi ja ettevõtlusoskusi ettevalmistuste tegemiseks homses karjääris.

Toetudes Fox Business School'ile, USA kümnele ärikoolile ettevõtluse ja meie enda uue Venture Instituudi jaoks, võimaldame üliõpilastel kogu ülikoolil luua isikliku ettevõtte jaoks olulisi oskusi.

Häirivate tehnoloogiate ajastul on need oskused, mida tööandjad otsivad, alates kriitilisest mõtlemisest kuni probleemide lahendamiseni ja loovusest.

Rahvusvaheliselt kaasatud

 • Hindamisnumber 1 Austraalias üle 9 klassi rahvusvahelise tudengi kogemuse jaoks
 • Üle 4600 rahvusvahelise üliõpilase rohkem kui 90 riigist
 • Üle 100 partnerasutuse 33 riigis
 • Rahvusvahelised üliõpilased kokku 2016. aasta juunis

Maismaal - 2 776

Offshore - 1818

 • 2016. aastal saavutas Flinders 15% -lise kasvu rahvusvahelistel magistriõppe üliõpilastel, kes on pärit rahvusvaheliselt, ja on Indias, Hiinas ja Vietnamis asutatud esindajad.
 • Üheksa offshore-programmi: India, Jaapan, Vietnam, Hiina, Laos, Malaisia, Taiwan, Hongkong ja Indoneesia
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Flinders University

Üliõpilased, kes ei ole raamatupidamisarvestuse taustal, saavad jätkata karjääri selles valdkonnas raamatupidamise magistrikraadiga. Kui olete lõpetanud mittearvestusliku ... [+]

Üliõpilased, kes ei ole raamatupidamisarvestuse taustal, saavad jätkata karjääri selles valdkonnas raamatupidamise magistrikraadiga. Kui olete lõpetanud mittearvestusliku taseme, pakub see kursus teile õppekava, mis vastab professionaalse raamatupidamise karjääri alustamise nõuetele. Flinders Business pakub suurepärast õpetamist, väikseid klasse ja võimalust võrgustike loomiseks ja professionaalsete tuttavate arendamiseks nende programmide koostoimimise kaudu.

Õppekava

Kraad pakub õiget tasakaalu praktikas ja teoorias, et valmistada teid edukaks karjääriarvestuseks või äriprofessionaaliks. Teemad hõlmavad selliseid valdkondi nagu raamatupidamise põhialused, infosüsteemid ja raamatupidamisprotsessid, kvantitatiivsed meetodid, majandusteadus ärijuhtimiseks ja kuluarvestus, äriõiguse põhimõtted, finantsaruandluse küsimused, finantsjuhtimine, ettevõtte raamatupidamine, auditeerimine ja kinnitused ning äriuuringute meetodid.... [-]

Austraalia Adelaide
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Flinders University

Flinders University inseneriteaduse ja tehnoloogia alased teadusuuringud ühendavad intellektuaalse avastamise punktid ja mitmesugused rakendused ja tooted. Meie koostöö t ... [+]

Tuleviku loomine rakendusliku teaduse kaudu.

Tehnika ja tehnoloogia mõjutavad kõiki ühiskonna aspekte. Alates kõige väiksematest seadmetest, mis läbivad meie igapäevaelu meie ehitatud keskkonda moodustavatele suurtele struktuuridele ja meie kõigi ühendavatele tehnoloogilistele süsteemidele, on inseneri-ja tehnoloogiaalane tegelik mõju. Sellepärast on nii oluline, et aluseks olevad uuringud ei oleks mitte ainult usaldusväärsed, vaid ka ranged ja ühendatud reaalmaailmaga.

Flinders University inseneriteaduse ja tehnoloogia alased teadusuuringud ühendavad intellektuaalse avastamise punktid ja mitmesugused rakendused ja tooted. Meie koostöö teadusuuringuid paljudes valdkondades teavitatakse partnerlustest ülikoolide, valitsuse ja tööstusega, et tagada meie teadustegevus põhjalikult ja ühendusega ühenduses, hõlmates mitmesuguseid valdkondi, sealhulgas kaitset, meditsiini ja keskkonda.... [-]

Austraalia Adelaide
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Flinders University

Saate omandada põhjaliku aluse põhitegevusele ja juhtimise erialadele. Flinders University äriplaanide eesmärk on anda teile tugeva aluse äritegevuse teadmiste, arusaamad ... [+]

Saate omandada põhjaliku aluse põhitegevusele ja juhtimise erialadele. Flinders University äriplaanide eesmärk on anda teile tugeva aluse äritegevuse teadmiste, arusaamade, oskuste ja suhtumiste kohta edukaks karjääriks paljude organisatsioonide, sealhulgas erasektori ettevõtete, mittetulundusliku, valitsuse ja avaliku sektori üksused. Flinders Businessi õpetamise filosoofia ja väikeste klasside suurused tagavad, et saate tõesti suhelda õppetööga ja tutvuda oma kaasõpilastega, kes on pärit paljude kultuuriliste ja sotsiaalsete taustadest.

Õppekava

Programm sisaldab põhiteemasid ja valikained. Põhiteemad hõlmavad selliseid valdkondi nagu äriarvestus, äri finantseerimine, turunduspõhimõtted, turundusstrateegia ja otsuste tegemine, rahvusvaheline äri Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas, rakendusuuringute meetodid ettevõttes, jätkusuutlikkus ja juhtimise eetika, majandusteaduskond ja ärijuhtimine. Ettevõtte akadeemiliste oskuste teema on suunatud konkreetselt mitte-inglise keelt kõneleva taustaga kraadiõppuritele.... [-]

Austraalia Adelaide
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles

Go Beyond with Flinders University