Impact English College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Info Mõju

Mõju Inglise Kolledž kandideeris viimases 5 kolledžid 2012 STM Star Awards - lõunapoolkeral. Ainult 4 kolledžite Austraalias tehtud see nimekiri ja ainult üks kolledž Melbourne tehtud eelvaliku-mõju!

Me oleme väga uhked, et see lühiloendi tunnustab kvaliteeti ja pühendumust meie töötajad ja õpetajad, ja Impact autosõidu teha seda kõige paremini. See on üks punktidest, vahe, siis kogemus juures Impact Inglise Kolledžis. Meie töötajad ja õpetajad ei saa usaldada alati teha oma parima, teie jaoks.

Mõju English College pakub laia intensiivne ja praktilise inglise keele kursused tarnitud täielikult kvalifitseeritud ja professionaalne õpetaja. Me saame aidata teil seda saavutada IELTS skoor, õppida inglise töökoht teil on või tahaksid olla, või lihtsalt aidata teil saada umbes seda suurepärast linna ja riiki. Mõju Inglise Kolledži on uuendaja. Uued kursused ja programmid, et täita vajadused meie õpilased on kasutusele võetud regulaarselt ning viimati nägime kehtestamine Barista käimalükkamiseks töökogemus programm ja ava mõju Cambridge eksam Keskus. Ja seal on veel rohkem tulema!

Mõju pakub oma õpilastele kaasaegne, puhas ja mugav võimalus ja elav õppimine atmosfäär on ilmne kogu kolledžis. Meil on mugavalt asub linna südames, mis on ümbritsetud poodide, restoranide ja ööelu. Ühe kvartali kaugusel Melbourne'i Southern Cross Station ja Melbourne trammid läbivad õige ukse, tähendab, et meil on lihtne leida ja lihtne pääseda kõikjal Melbourne.

Melbourne on hääletatud maailma kõige elamisväärsemaks linn mitmel korral, viimati augustis 2012 ja Melbourne on mitteametlik kultuuri-ja õppekeskus Austraalia, on mõistlik valida meie linna õppima inglise keeles, või midagi muud, et asi .

Miks mõju? Erimeelsuste:

Auhinnatud kool

Mitmesuguseid kursusi

General English | Business English | IELTS / EAP | Cambridge FCE ja CAE valmistamine | Barista / Café English | Oskused TESOL / TKT

Väiksemad klassid - keskmiselt 13 õpilast ühe klassi

Class at Impact hoolikalt jälgida suuruse poolest, et maksimeerida summa individuaalset tähelepanu igale õpilasele saavad ja tõhusust meie interaktiivne õppe programme.

Ranged English Only poliitika

Parim viis parandada oma inglise on kasutada seda kogu aeg. Üliõpilased Impact on vaja pühenduda oma "ainult inglise keeles" poliitika.

Tulemused räägivad enda eest! Mõju õpilased on enesekindlamad, kasutades inglise igapäevases igas olukorras.

Riiklikult akrediteeritud kursused (NEAS, ASQA / TESQA)

Kõik kursused Impact on akrediteeritud National keha - NEAS) ja registreeritakse Austraalia valitsusasutused - ASQA / TESQA. See tähendab, et kvaliteedi kolledži ja kursused on tagatud.

Praktiline / päriselus English õppe programmid

Tunde Impact Inglise Kolledži on keskendunud eelkõige oskusi ja olukordi, mis on kõige väärtust üliõpilased saavutada oma eesmärke.

Pidev hindamine

Meie õpetajad kontrollima ja andma aru edusammude kohta õpilaste jooksvalt läbi vaatlus klassi töö kodutöö ning ülesanded ja ametlikum testimine. Meie paindlik süsteem võimaldab õpilastel edu edasi järgmisele tasandile oma tempos.

Kvalifitseeritud õpetajad, kes on kirglik ja pühendunud

Kõik Impact õpetajad on täielikult kvalifitseeritud ja kogenud inglise keele kui teise keele. Mõju õppejõud on pedagoogid, kes on IELTS ja Cambridge ESOL kontrollijad. Pakume ka pideva professionaalse arengu programm õpetajad ja töötajad.

Inimesed, kes mõistavad

Kõik töötajad ja õpetajad Impact English College on olnud kogemusi elavad, õpivad või töötavad välisriigis, et nad mõistavad käest täpselt seda, mida meie õpilased kogevad. Mõju töötajad räägivad erinevaid keeli, ning peaksid õpilased vajavad abi nende emakeel, siis on see tavaliselt võimalik.

Asukohad

Melbourne

Address
Level 5, 620 Bourke Street
VIC 3000 Melbourne, Victoria, Austraalia

Programmid

See ülikool pakub ka: