James Cook University Brisbane Campus

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

James Cooki Ülikool (JCU) on teise vanim Queenslandi ülikool ja Austraalia juhtiv ülikool troopikas. JCU on elujõuline ja mitmekultuuriline ülikool, mille peamised asukohad on Townsville'i ja Cairnsi troopilistes Queenslandi linnades ning kaasaegsed linnakeskused Singapuris ja Brisbenas.

JCU tunnustatakse kogu maailmas oma teadmiste põhjal mere bioloogias, keskkonnauuringutes, troopikas tervises ja turismis. Meie professionaalsed kursuste programmid on akrediteeritud tööstuse ja kutseühingute poolt ning paljud spetsialistid on meie kraadiõppeprogrammide külalislektorid. Viimase viie aasta jooksul on JCU akadeemikud võitnud Austraalia õpetamise ja õpetamise nõukogu tippkeskuste õpetamisel 31 riiklikku auhinda - rohkem kui paljud suuremad ülikoolid.

  • JCU on juhtiv õpetamine ja uurimine, mis tegeleb Tropikate ees seisvate kriitiliste väljakutsetega kogu maailmas.
  • JCU on ülemaailmsetes ülikoolides ülemaailmses edetabelis, ülemaailmsetes ülikoolides akadeemilises järjestuses (ARWU, 2017).
  • Hiljuti järjestatud Times Higher Education (THE) 150 ülikoolis alla 50 (2016).
  • Kõigepealt maailmas korallriffide ökoloogia valdkonnas tsitaatide kohta ning on oma teadustöö tugevuse valdkonna kolmes peamistes valdkondades: ökoloogia ja keskkonna, taimede ja loomade ning geoteaduste alal.
  • JCU on rahvusvaheliselt tunnustatud turismimajanduse ja teadustöö juhtimise eest.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata magistriõppe programme » Vaata Ettevalmistusaasta » Vaata Bakalaureused » Vaata MBAd »

Programmid

See ülikool pakub ka:

Magister

Infotehnoloogia magister, arvutiteaduse erialal

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat March 2019 Austraalia Brisbane City

Infotehnoloogia magister, arvutiteaduse erialal [+]

Ülevaade

Infotehnoloogia magister, arvutiteaduse erialal

Programm rõhutab töö integreeritud õppimist ja arendab tööalase konkurentsivõime oskusi praktiliste projektide ja võimalus Internship kasvav lõpetaja tööalast konkurentsivõimet.

Võite lõpetada infotehnoloogia magistriõppes sõltumatu auhinna või kombineerida seda ärijuhtimise magister (MBA) kui ühine kraad.

Kursuse struktuur

MIT, Computing and Networking'i eriala koosneb 16 teemast. Õpilased peavad läbi viima nelja (4) sihtasutuse õppeaineid, kaheksa kohustuslikku õppeainet ja nelja valikulise õppeaine valikut. Valikainete hulka kuuluvad (2) kaks infotehnoloogia ja ettevõtluse teemasid infotehnoloogia ja äriüksuste pakutud JCU Brisbane ja kaks (2) kõik asjakohased magistriõppe teemadel pakutud JCU Brisbane, nagu on heaks kiidetud Campus direktor. Õpilased, kes vastavad selle programmi nõuetele, vastavad Austraalia Arvutiühiskonna (ACS) liikmeks astumise nõuetele.... [-]


Infotehnoloogia magister, äriinformaatika eriala

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat March 2019 Austraalia Brisbane City

Ettevõtte informaatika on infotehnoloogia, juhtimise ja äritegevusega seotud infotehnoloogia eriala. Oma oskuste ja teadmiste laiendamine meie infotehnoloogia magistriprogrammiga, mis on spetsialiseerunud äri informaatika programmis, annab teile eelise teistele lõpetajatele, kes alustavad karjääri selles põnevas valdkonnas. [+]

Ülevaade

Ettevõtte informaatika on infotehnoloogia, juhtimise ja äritegevusega seotud infotehnoloogia eriala. Oma oskuste ja teadmiste laiendamine meie infotehnoloogia magistriprogrammiga, mis on spetsialiseerunud äri informaatika programmis, annab teile eelise teistele lõpetajatele, kes alustavad karjääri selles põnevas valdkonnas.

Infotehnoloogia (IT) lõpetanute võimalused on lõputud, pakkudes töövõimalusi kogu maailmas. Igal tööstusharul on vaja IT-oskusi, ja meie eksperdiga töötajad õpetavad teile edasijõudnud oskusi, mis on vajalikud tehnika kiire arengu tagamiseks. Programm rõhutab töö integreeritud õppimist ja arendab tööalase konkurentsivõime oskusi praktiliste projektide ja võimalus Internship kasvav lõpetaja tööalast konkurentsivõimet.... [-]


Magister Arvestus

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat March 2019 Austraalia Brisbane City

Valides õppima MPA JCU Brisbane'is, hakkate teadmistepõhises ja erialases praktikas omandama kõrgtasemel õppimise, samal ajal kui õpid raamatupidamis- ja äriprobleemide lahendamist uuenduslikel viisidel. Õpilased saavad oskusi nõustada ettevõtteid praeguste ja tulevaste finantsküsimustega, võimaldades saavutada strateegilisi eesmärke. [+]

Ülevaade

Valides õppima MPA JCU Brisbane'is, hakkate teadmistepõhises ja erialases praktikas omandama kõrgtasemel õppimise, samal ajal kui õpid raamatupidamis- ja äriprobleemide lahendamist uuenduslikel viisidel. Õpilased saavad oskusi nõustada ettevõtteid praeguste ja tulevaste finantsküsimustega, võimaldades saavutada strateegilisi eesmärke.

Õpilased, kes sooritavad MPA kraadi, on suurepärases olukorras, et edukalt juhtida mitmesuguseid valitsus- ja äriorganisatsioone. MPA JCU lõpetajad on võimelised minema sellesse tööstusharusse, nagu kaevandamine, tootmine, jaemüük, nõustamine, inimressursid ja turundus.

Õpilased läbivad teemasid, mis hõlmavad kogu äri oskusi, sealhulgas raamatupidamist, majandusteadust, äriõigust, maksustamist, statistikat, inimressursse, rahandust, turunduse juhtimist ja strateegiat, et tagada neile kõik vajalikud oskused ja teadmised raamatupidaja keeruka rolli täitmiseks. .... [-]


Videod

Campus Tour - Welcome to James Cook Universtiy Brisbane