James Cook University Brisbane Campus

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

James Cooki Ülikool (JCU) on teise vanim Queenslandi ülikool ja Austraalia juhtiv ülikool troopikas. JCU on elujõuline ja mitmekultuuriline ülikool, mille peamised asukohad on Townsville'i ja Cairnsi troopilistes Queenslandi linnades ning kaasaegsed linnakeskused Singapuris ja Brisbenas.

JCU tunnustatakse kogu maailmas oma teadmiste põhjal mere bioloogias, keskkonnauuringutes, troopikas tervises ja turismis. Meie professionaalsed kursuste programmid on akrediteeritud tööstuse ja kutseühingute poolt ning paljud spetsialistid on meie kraadiõppeprogrammide külalislektorid. Viimase viie aasta jooksul on JCU akadeemikud võitnud Austraalia õpetamise ja õpetamise nõukogu tippkeskuste õpetamisel 31 riiklikku auhinda - rohkem kui paljud suuremad ülikoolid.

  • JCU on juhtiv õpetamine ja uurimine, mis tegeleb Tropikate ees seisvate kriitiliste väljakutsetega kogu maailmas.
  • JCU on ülemaailmsetes ülikoolides ülemaailmses edetabelis, ülemaailmsetes ülikoolides akadeemilises järjestuses (ARWU, 2017).
  • Hiljuti järjestatud Times Higher Education (THE) 150 ülikoolis alla 50 (2016).
  • Kõigepealt maailmas korallriffide ökoloogia valdkonnas tsitaatide kohta ning on oma teadustöö tugevuse valdkonna kolmes peamistes valdkondades: ökoloogia ja keskkonna, taimede ja loomade ning geoteaduste alal.
  • JCU on rahvusvaheliselt tunnustatud turismimajanduse ja teadustöö juhtimise eest.

Asukohad

Brisbane'i linn

Address
4000 Brisbane'i linn, Queensland, Austraalia