Le Cordon Bleu Australia

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Liitu meiega!

Asutati Pariisis 1895. aastal Le Cordon Bleu on muutunud kõige kinni kulinaaria, hotellindus ja turism koolis maailmas. Meie kvalifikatsiooni on tunnustatud kogu maailmas.

Le Cordon Bleu Austraalia programmid on rahvusvaheliselt tunnustatud ja on välja töötatud ainult juhtivad eksperdid. Mis kvalifikatsiooni Le Cordon Bleu saate esirinnas kulinaaria ja restoranide teadmisi. Meile meeldib seda kutsuda oma passi maailma.

Meie õppekavad

Le Cordon Bleu Australia pakub laia valikut kutse-, bakalaureuse- ja magistri programme kulinaarsete, hotellindus, ettevõtluse ja turismi.

Kõik meie programmid on kavandatud panus tööstuses. Nad pakuvad täiuslik segu teoreetilist ja praktilist koolitust. Töö põhinev integreeritud õppe lahutamatu osa kõik programmid, siis on võimalus rakendada oma teadmisi ja oskusi ning arendada oma tööstust võrgud.

Keskenduda karjääri tähendab, et kui lähete, siis on täielikult varustatud oskusi ja isikuomadusi õnnestub kiiresti kasvav tööstusharu.

Miks Austraalias?

Õpilased otsustavad õppida Austraalias, sest tema imeliselt mitmekesine kultuuri, rahvastiku, kliima, geograafia ja ajalugu. Samuti valida Austraalia, sest meil on üks parimaid riike maailmas õpilastele põhineb õpilase mix, taskukohasus, elukvaliteet ja tööandja tegevust.

Le Cordon Bleu on esinenud ligi 25 aastat Austraalias. Meil on elav, state-of-art ülikoolilinnakud Sydney, Melbourne, Adelaide ja Perth.

Adelaide pakub ruumitaju ja vabadust. See on väike, pingevaba ja väga taskukohane linna kõrgelt tähistas toidu, veini, toota ja kunsti kultuur.

Melbourne on väga kosmopoliitne ja multikultuurne. See on hääletatud kõige elamisväärsemaks linn maailmas, sest tema dünaamilise elustiili ja suurepärase toidu ja veini.

Perth on uncrowded rannad, värsked mereannid, soe ilm ja arvukus ruumi ja loodusele. Seal on ka kosmopoliitne linn ja kohvikukultuuri rahuldada iga söögiisu.

Sydney on linn, mis kunagi ei maga. Oma taustaks suurejooneline Sydney Harbour, on ehteks suurt ilu. Sydney on meka vapustav kultuur, vaba aeg toitu, veini ja shopping kogemusi.

Ülikooli kohtades - Toimetaja Partnerid

Adelaide, South Australia: TAFE SA Regency International Centre for Turism, Hospitality ja toit Uuringud Days Road, Regency Park, Lõuna-Austraalias.

Melbourne, Victoria: Holmesglen, Moorabbin Campus, 488 South Road, Moorabbin, Victoria 3189

Sydney, Uus-Lõuna-Wales: TAFE NSW, Põhja Sydney Institute, Ryde College, 250 Blaxland Road, Ryde, Uus-Lõuna-Wales.

Perth, Western Australia: Põhja Metropolitan TAFE, 16 Aberdeen Street, Northbridge WA 6003

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata magistriõppe programme » Vaata Edasijõudnud diplomid » Vaata Sertifikaadid » Vaata Diplomid » Vaata Bakalaureused »

Programmid

See ülikool pakub ka:

Magister

Master of International Hospitality Management

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat January 2019 Austraalia Adelaide

Eesmärk kõrge ja positsioneerida ennast eduka karjääri juures kommenteeritud tasemel see üks-of-a-tüüpi kraadiõppe programmi. [+]

Master of International Hospitality Management

Eesmärk kõrge ja positsioneerida ennast eduka karjääri juures kommenteeritud tasemel see üks-of-a-tüüpi kraadiõppe programmi.

Õppides, omaks töövõimalusi tegeleda, õppida ja kujundada oma karjääri raja Le Cordon Bleu geniaalne tööd integreeriva õppe programm, mis aitab õpilastel omandada töökogemust, teadmisi ja oskusi reaalses töökeskkonnas.

Esitatud campus Ülikooli Lõuna-Austraalia teaduskonna School of Management on Master of International Hospitality Management kasu suuresti meie pikaajalise partneri kollektiivne kogemus ja tööstusharu teadmisi.

Keeled: Adelaide

Karjäärivõimalused

General Manager, Business Development Manager, toad osakonna juhataja, Omanik D'Hôtel, sündmused Manager, personalijuht.... [-]


Kontakt

Le Cordon Bleu Australia (Adelaide)

Aadress, rida 1 Le Cordon Bleu Adelaide Days Road Regency Park ,
5010 Adelaide, South Australia, Austraalia
Koduleht https://www.cordonbleu.edu/adelaide/home/en
Telefon +61 8 8348 3000

Le Cordon Bleu Australia (Melbourne)

Aadress, rida 1 Le Cordon Bleu Melbourne 488 South Road Moorabbin , Victoria
3189 Melbourne, Victoria, Austraalia
Koduleht http://www.cordonbleu.edu/melbourne/home/en
Telefon +61 3 9209 5938

Le Cordon Bleu Perth Institute

Aadress, rida 1 Le Cordon Bleu Perth 16 Aberdeen Street
6000 Perth, Western Australia, Austraalia
Koduleht https://www.cordonbleu.edu/perth/home/en
Telefon +61 1300 300 822

Le Cordon Bleu Australia (Sydney)

Aadress, rida 1 Le Cordon Bleu Sydney 250 Blaxland Road Ryde , New South Wales
2112 Sydney, New South Wales, Austraalia
Koduleht http://www.cordonbleu.edu/sydney
Telefon +61 1800 064 802