Pacific Training Group

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast

Tere tulemast Pacific Training Group , kus me esitame uut lähenemist kutseharidusele ja -koolitusele juhtimise ja juhtimise, reisimise ja turismi, ürituste korraldamise ja külalislahkuse valdkonnas.

Töötades koostöös oluliste tööstuspartnerite võrgustikuga pakub Pacific Training Group ainulaadset segu klassiruumis asuvast koolitusest, online-õppimisest ja tööstusharu vahetamisest. Lõpetanud laiaulatusliku tööstusoskuse, tööalaste kontaktide võrgustiku ja kvalifikatsiooni, mida tunnustatakse Austraalias ja mujal.

Vali õppida Sydney ärikapitalis või Gold Coast'i turismikeskuses või mõlemas! Olenemata sellest, kumb valite, saate nautida tipptasemel koolitusvõimalusi, auhinnatud koolitajaid ja mentoreid ning ultra-cool vibe. Pacific Training Group aitab hõlbustada õpilaste viisasid rahvusvahelistele üliõpilastele.

Ideaalne koht oma tulevase karjääri jaoks, nautides kõike, mida Austraalia pakub.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Pacific Training Group erinevus

Külalislahkus

Rongi klassis, võrgus ja töökohal

Paci ï¬ ini koolitusrühma ainulaadne kursus sisaldab 20-nädalast tööleasumist, kus saate läbi viia praktilisi ja kohapealseid koolitusi. Sinu võimalus saada väärtuslikku töökogemust, teha tööstusühendusi ja rakendada praktikas seda, mida olete klassis õppinud.

Ãrituste korraldamine

Rongi kohapeal reaalsetes sündmustes

Pacific Training Group kursused on üles ehitatud reaalsete sündmuste planeerimise ja lavastamise ümber. Ãliõpilasena osalete aktiivselt mitmetes linna tähtsates üritustes, samuti PTG enda poolt korraldatud boutique-üritustes.

Juhtimine ja juhtimine

Eksklusiivne programm, mis kestab 1 kuni 4 aastat

Olge mõnede Austraalia parimate ärimõtlejate koolitatud ja juhendatud, saage kasu kõige uuemast õpetamismetoodikast ja -tehnoloogiast ning õppige koos hämmastavate riikide õpilastega.

Reisimine ja turism

Teeni rahvusvaheliselt tunnustatud AFTA kvalifikatsiooni

Ãks vähestest koolitajatest, kellele AFTA, Austraalia tippliikmesriik on akrediteeritud ja heaks kiitnud, on Pacific Training Group Austraalia reisikoolituse esirinnas ja parim valik, kui olete tõsiselt reisil ja turismis.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Sydney ülikoolilinnak

Tere tulemast Pacific Training Group peakontorisse, riiklikesse vastuvõtukeskustesse ja ülikooli peakorteritesse. Me oleme teinud oma kodu Sydney CBD-s asuvasse Wynyardi turupiirkonda. See on Sydney kõige populaarsemate vaatamisväärsuste ja atraktsioonide seas ning pakub kõiki mugavusi, mida maailmatasemel linnas oodata, see on ideaalne koht õppimiseks.

Sensatsiooniline Sydney

Sydney on Austraalia suurim linn, kus elab umbes 5 miljonit inimest. See on koduks ilusatele randadele, ikoonidele, ajaloolistele vaatamisväärsustele ja elavale kultuurile. Sydney sadamast avanevatest vaimustavatest vaadetest Hyde Parki rahuliku rahu juurde on Sydney kõigil midagi.

Sydney on suurepärane koht õppimiseks. See on üks suurimaid rahvusvahelisi üliõpilasrühmi maailmas ja järjekindlalt tipptasemel üliõpilaste elustiiliuuringuid, mis on 2015. aasta QS Best Student Cities indeksis rahvusvaheliste õpilaste seas maailmas neljas populaarsem linn.

Kliima

Sydney naudib mõõdukat talve kerge talvega ja tal on keskmiselt 104 päikesepaistelist, pilvevaba päeva aastas.

Ãhistransport

Sydney ühistranspordisüsteem pakub laiaulatuslikku rongi-, bussi- ja parvlaevateenuste võrku. Võrgustikku täiendavad kergraudteeliinid, lennujaamaühendused, ekskursioonibussid ja taksoteenused.

Ostud ja tööajad

Enamik suuri kauplusi ja kaubamajaid on avatud 7 päeva nädalas. Hilinenud öösel toimuvad ostud toimuvad neljapäeva õhtul, paljud kauplused on avatud kuni kella 21-ni.

Pangad ja postkontorid on avatud esmaspäevast reedeni. Mõned postkontorid avatakse laupäeva hommikul.

115971_pexels-photo-2193300.jpeg

Gold Coast'i ülikoolilinnak

Kas tõsine on karjääri turism, külalislahkus või ürituste korraldamine? Treeni südames Pacific Training Group , Gold Coastis. Tunnistatakse Austraalia vaieldamatuks turismipealinnaks ja võõrustab 2018. aasta Rahvaste Ãhenduse mänge. Gold Coast pakub maailmale töökoha koolituse ja tööhõive võimalusi.

Surfers Paradise'i kuulsas äärelinnas ja turismikeskuses asuv Pacific Training Group pakub Teile idüllilist uuringukohta ja ligipääsu kohalikele tööstuse tööandjatele, sealhulgas hotellidele ja kuurortidele, turismi-, meelelahutus- ja spordisaalidele.

Glorious Gold Coast

Gold Coast on tunnistatud Austraalia vaieldamatuks turismipealinnaks. Kuigi üle 600 000 kohaliku elaniku elustiili pakub, pakub see piirkonda (muutes Austraalia kuuendaks suurimaks linnaks) 12 miljonit külastajat aastas, et leida tähelepanuväärne koht puhkuseks.

Gold Coastil on 300 päeva päikest päevas, 70 kg puhast, liivarannad, maailmatasemel meelelahutus ja puhkus ning hämmastav ööelu. Ja loodushuvilistele on Gold Coast'i tagamaal rohkem kui 100,00 hektarit maailmapärandi vihmametsade ja ainulaadse Austraalia eluslooduse, mis pakub seiklusmaailma.

Oma troopilise kliima, madalamate elamiskulude ja turismipõhise tööhõivetööstuse tõttu armastate elada, õppida ja töötada kaunil Gold Coastil.

Kliima

Suvi (detsember - veebruar)

 • Suvel on keskmine temperatuur meeldiv 21 - 28,4 ° C (69,8 - 83,1 ° F). Veebruar on niiskeim kuu (keskmiselt 184mm / 7,2) ja lühikesed troopilised tormid on hilisel pärastlõunal ja varahommikul tavalised. Suvel on õhuniiskus kõrge, umbes 69-75%, kuid seda kompenseerivad jahedad mereveod.

Sügis (märts - mai)

 • Sügisel on päikesepaistelistel päevadel jahedamad ööd, mille keskmine temperatuur on 18â25,7 ° C (64,4â78,2 ° F). Veetemperatuur on veel piisavalt kõrge, et ujuda (25,2 ° C / 77,3 ° F) ja see on üldiselt vähem vihmane kui suvekuudel.

Talv (juuni-august)

 • Talv Gold Coastil on üldiselt päikeseline ja kuiv, keskmine temperatuur on 12,5-21,5 ° C (54,5-70,7 ° F). Selge taeva ja kuiva õhu keskmised jahedad ööd.

Kevad (september - november)

 • Päikesepaistelisel päeval järgneb kerge troopiline õhtu ja keskmine temperatuur on vahemikus 16,9-25,4 ° C (62,4â77,7 ° F). Päevad on kuivad, kuid võivad olla tuulised, eriti septembris.

Transport

Jalgrattasõit

 • Oma lame maastik ja soe kliima on Gold Coast ideaalne koht jalgrattaga ringi liikumiseks. Kasutage rohkem kui 800 km jalgrattateid ja hoidke neid turvaliselt.

Ãhistransport

 • Gold Coastil on mitmeid ühistranspordi võimalusi, sealhulgas ronge, busse ja kergraudteed, mis kõik on osa TransLinki võrgustikust. Te peate reisimiseks kaardile eelnevalt ostma.

116042_pexels-photo-513799.jpeg

Avasta Austraalia

Austraalia, õnnelik riik

Austraalia on kogu maailmas tuntud kui üks maailma kõige mitmekesisemaid ja tervitavaid riike ning see on midagi, mille eest me uhked oleme. Tegelikult on Austraalia 23 miljonist elanikkonnast peaaegu pool (47%) kõigist austraallastest kas sündinud välismaal või neil on üks lapsevanem välismaal. Me teame ka midagi keeltest, kus on rohkem kui 260 keelt Austraalia kodudes: lisaks inglise keelele on kõige sagedamini mandariin, itaalia, araabia, kantoni ja kreeka keel. Austraalia mitmekesisust ja sõbralikku suhtumist tasakaalustab selle majanduslik stabiilsus. Praeguseks on Austraalia kogenud enam kui 20 aastat jätkuvat majanduskasvu, mis on 2008. aasta ülemaailmse finantskriisi tingimustes paremini arenenud kui arenenud riigid. Ja me oleme maailmamajanduses sama konkurentsivõimelised kui me oleme maailma spordiüritustel! Pole üllatav, et üle 120 sertifitseeritud spordiorganisatsiooni, mis hõlmab populaarseid tegevusi, nagu AFL, kriket, jalgpall (jalgpall), rugbyliiga, golf, tennis, võrgupall ja jäähoki, on vaid mõned. Sa ei pruugi teada, kuid Austraalia on maailma suurim saar, maailma suuruselt kuues riik, ja ainus riik, mis valitseb kogu mandril. Meie eksponeerivas riigis on üle 500 rahvuspargi ja rohkem kui 2700 kaitseala, ulatudes looduskaitsealadest kuni põlisrahvaste varudeni. Seal on ka seitseteist UNESCO maailmapärandi kohta - rohkem kui ükski teine riik - sealhulgas Great Barrier Reef, Kakadu rahvuspark, Lord Howe saare rühm, Tasmaania metsik, Fraseri saar ja Sydney ooperimaja. Kuid paljud inimesed üle kogu maailma tunnevad Austraaliat ilusaks riigiks. Meil on ka maailmatasemel infrastruktuur, kus on 40 parimat 40 linna parimat infrastruktuuri maailmas. Meil on ka maine "suurte" asjade ehitamiseks - üle 150 tõepoolest suurest banaanist New South Walesis, Big Koalale Victoria's, Big Mangole Queenslandis ja Big Ramit Lääne-Austraalias. Tasub reisida, et neid kõiki näha! Kõigi nende imelise omadustega Austraalias on meil hea põhjus olla õnnelik. Nii palju, me olime hiljuti neljanda kõige õnnelikumana maailmas ainult Norra, Taani ja Rootsi taga. Miks sa ei tahaks kogeda parimaid Austraalia pakkumisi?

Austraalia haridussüsteem

Globaalne tunnustamine

Austraalias õppides saad kvalifikatsiooni, mis on tunnustatud ja ihalda kogu maailmas. Austraalia kvalifikatsiooniraamistik (AQF) võimaldab üliõpilastel hõlpsasti läbi haridussüsteemi liikuda ja pakub maailma eri riikidele lihtsat võimalust teie kvalifikatsiooni ära tunda ja väljastada võrreldavad kvalifikatsioonid kohalikuks kasutamiseks. Austraalia haridussüsteem pakub põhi-, kesk- ja kolmanda taseme haridust.

Kooliharidus (põhi- ja keskharidus)

Kooliharidus on sarnane kogu Austraalias, kus riikide ja territooriumide vahel on vaid vähesed erinevused. Kooliharidus (esmane ja keskharidus) on kohustuslik kuue- kuni kuueteistkümne aasta vahel (1. â 9. Aasta või 10). Kooliharidus on 13 aastat ja jagatud:

 • Algkool - kestab seitse või kaheksa aastat, alustades lasteaiast / ettevalmistustööst kuni 6. või 7. aastani.
 • Keskkool - kestab kolm või neli aastat, aastatest 7 kuni 10 või 8 kuni 10 aastat.
 • Gümnaasium - kestab kaks aastat, 11. ja 12. aastat.

Kolmanda taseme haridus

Kolmanda taseme haridus hõlmab nii kõrgharidust (sh ülikoole) kui ka kutseharidust ja -koolitust.

Ãppekeel

Inglise keel on Austraalia ametlik keel ja haridussüsteemi peamine õppekeel. Paljud koolid pakuvad kakskeelseid programme või programme teistes keeltes.

Austraalia kvalifikatsiooniraamistik

Austraalia haridussüsteem erineb Austraalia kvalifikatsiooniraamistikust (AQF) paljudest teistest riikidest. ) AQF loodi 1995. aastal ja on riiklik poliitika, mis hõlmab lisaks koolist lahkumise tunnistusele ka kolmanda taseme hariduse (kõrgharidus ja kutseharidus) kvalifikatsioone; vanemharidussertifikaat. AQF-il on 10 taset ning see ühendab kooli-, kutse- ja ülikoolihariduse kvalifikatsioonid ühte riiklikku süsteemi. See võimaldab teil hõlpsasti liikuda ühelt õppetasandilt teisele ja ühest institutsioonist teise, kui täidate õpilaste viisanõudeid. See võimaldab karjääri planeerimisel valikut ja paindlikkust. Kõik kvalifikatsioonid AQF-is aitavad teil valmistuda nii edasiseks õppimiseks kui ka teie tööeluks. Kui uurite AQF-i kvalifikatsiooni, võite olla kindel, et teie asutus on valitsuse poolt volitatud ja riiklikult akrediteeritud ning et teie kraad või muu AQF-i kvalifikatsioon on tõeline. Austraalia institutsioonid on seotud kogu riigis ja kogu maailmas, mistõttu on lihtne liikuda kogu haridussüsteemis kursuste või institutsioonide vahel ning ametlikud kokkulepped ja tunnustamisraamistikud tähendavad, et tee iga samm aitab kaasa teie tulevikule olenemata sellest, milline on teie õpe või karjäär eesmärgid.

Elukulud Austraalias

Siin on mõned Austraalia elamisega seotud kulud. Kõik kulud on Austraalia dollarites ja seotud tarbijahinnaindeksiga.

Majutus

 • Hostelid ja külalistemajad - $ 90 kuni $ 150 nädalas
 • Ãhine rent - $ 85 kuni $ 215 nädalas
 • Homestay - $ 235 kuni $ 325 nädalas
 • Rent - $ 165 kuni $ 440 nädalas

Muud elamiskulud

 • Toiduained ja söömine - $ 80 kuni 280 dollarit nädalas
 • Gaas, elekter - $ 35 kuni $ 140 nädalas
 • Telefon ja Internet - 20â55 dollarit nädalas
 • Ãhistransport - 15 kuni 55 dollarit nädalas
 • Auto (pärast ostu) - 150 kuni 260 dollarit nädalas
 • Meelelahutus - 80 kuni 150 dollarit nädalas

Minimaalne elukallidus

Siseministeeriumil on finantsnõuded, mida peate Austraalia üliõpilasviisa saamiseks täitma. Alates 1. juulist 2016 on 12-kuuline elamiskulu:

 • Sina - $ 19,830
 • Partner või abikaasa - $ 6 940
 • Laps - $ 2 970

Pange tähele, et kõik kooliõpilased, kes on kaasas üliõpilasega Austraaliasse, peavad maksma täieliku tasu, kui nad on kooli või valitsusvälises koolis.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Asukohad

Sydney

Address
Level 2, 171 Clarence Street
NSW 2000 Sydney, Uus Lõuna-Wales, Austraalia

Surfajate paradiis

Address
Level 2, 3033 Surfers Paradise Boulevard
QLD 4216 Surfajate paradiis, Queensland, Austraalia