Loe ametlikku kirjeldust

RMIT on ülemaailmne tehnoloogia-, disaini- ja ettevõtlusülikool.

Üks Austraalia originaalseid kõrgharidusasutusi, RMIT ülikoolil on rahvusvaheline maine professionaalse ja kutsehariduse tipptaseme, rakendusuuringute ning tööstuse ja kogukonna vajaduste rahuldamiseks.

RMIT on maailmas kunsti- ja disainijuhtimise liider; Arhitektuur; Haridus; Ehitus; Arendamine; Arvutiteadus ja infosüsteemid; Äri ja juhtimine; ning side- ja meediuuringud.

Meie pärand

RMIT asutati 1887. aastal Tööturgude meeskonna kolledžina eesmärgiga viia haridus Melbourne'i töötutele.

Meie asukohad ja rajatised

Meie ülikoolilinnakud Melbournes ja Vietnamis on auhinnatud ehitised ja mõned maailma kõige tehnoloogiliselt arenenud rajatised.

Meie haridus

RMIT muudab meie õppurite, meie töötajate ja kogukonna elusid meie haridusprogrammide kaudu.

Juhtimine ja juhtimine

Ülikooli edukuse ja jätkusuutlikkuse tagamiseks on oluline hea juhtimine ja juhtimine.

Meie kolledžid

RMIT ülikool pakub õppekavasid kolmes akadeemilises koolis 17 koolis.

1887. aastal asutatud üks Austraalia algupäraseid haridusasutusi on RMIT ülikool nüüd riigi suurim kõrgharidusasutus, kus on üle 84 000 üliõpilase, sealhulgas 13 000 kraadiõppes.

Meie pingeread

QS edetabelid

RMIT-il on kõrghariduse tipptaseme jaoks 5-tärniline QS .

15. kõrgeim kõrgharidus Austraalias ja 250. maailmas *

Austraalias 21. maailmas ja Austraalias vähem kui 50-aastaste ülikoolide seas (2019. aasta QS Top 50 indeks alla 50)

40. maailmas ülikooli akadeemilise personali rahvusvahelise profiili jaoks *

108. maailmas tööandjate mainet (8. Austraalias ja 3. Victoria) *

12. maailmas kunsti ja disaini jaoks (kõrgeim Austraalias) ^

22. maailmas arhitektuuris ja ehitatud keskkonnas (4. kohal Austraalias) ^

95. ülemaailmselt kraadiõppe jaoks (8. Austraalias) #

Maailma 100 parima ülikooli hulgas:

 • Haridus
 • Engineering (tsiviil- ja struktuurifondid)
 • Engineering (elektrilised ja elektroonilised)
 • Arvutiteadus ja infosüsteemid
 • Kommunikatsioon ja meediauuringud
 • Arenguuringud
 • Äri- ja juhtimisuuringud
 • Raamatupidamine ja rahandus

Maailma top 150 ülikooli seas:

 • Ehitus (keemiline)
 • Engineering (mehaanika, lennundus ja tootmine)
 • Geograafia
 • Sotsiaalteadused ja juhtimine

* 2018–19 QS World University edetabel

^ 2019 QS World University edetabel teemade kaupa

# 2019 QS Graduate Tööalase edetabel

QS paremusjärjestus on üks mõjukamaid ja laialdaselt täheldatud ülikoolide edetabelisid.

Muud pingeread

RMIT on maailmas maailma tipptasemel 400 ülikoolis maailmas ülemaailmsete ülikoolide akadeemilises järjestuses 2018. aastal.

RMIT on samuti positsioonil 401-500 bändis Times Higher Education World University edetabelites 2017-18 ja 74. Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas.

RMIT on järjestatud maailma tipptasemel teadustööga tegelevate ülikoolide seas 2018. aasta Leideni 4. järjestuses 268. kohal.

RMIT on 19-ndal kohal maailmas Fashion's 2017 Global Fashion School edeturgudel ja 9-ndal kohal BoF'i Top 10 globaalsete kõrgkoolide moodsate kursuste hulgast.

2018. aasta QS Global Executive MBA pingereas on RMIT 97. maailmas ja 13. Aasias ja Vaikse ookeani piirkonnas; ja see on 2018. aasta QS täistööajaga MBA-s 151-200 maailma tipptasemel.

RMIT on 33. kohal Global Executive MBA järjekohtades ja 19th ülemaailmselt Executive MBA programmi 2018 Global MBA edetabel ( CEO Magazine ).

Tipptasemel teadustöös

RMIT uurimistöö kvaliteeti kinnitas Austraalia teadusnõukogu.

Kõige värskemas uuringus Excellence in Research Austraalia hindamiseks oli RMIT hinnatud "üle maailma standardi" 13 uurimisvaldkonnas ja "üle maailma standardi" veel üheksa väljad.

Meie teadusuuringud 11-s teaduse (sealhulgas meditsiiniteaduse), inseneri- ja rakendusmatemaatika, arhitektuuri, meediumi ja kommunikatsiooni valdkondadest olid üks parimaid kohti maailmas.

Victorian International Education Awards

Victoria initsiatiivi rahvusvahelisel hariduspreemiale sai RMIT Premieri auhinna aasta rahvusvahelise hariduse pakkujana ja rahvusvahelise hariduse tipptaseme auhind (University).

Vilistlased

Meie vilistlaste kogukond üle 300 000 ulatub kogu maailmas ja sisaldab juhte, nagu News Corporationi tegevjuht Robert Thomson; BHP Billitoni juhataja Jacques Nasser; mitme auhinna võitnud teoreetiline füüsik dr Amanda Barnard; ja Endine Edinburghi rahvusvaheliste festivalide direktor Sir Jonathan Mills AO.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Andmepõhiste otsuste puhul, mis on nüüd äritegevuse põhiosa, pakub see programm platvormi, et olla äri-valmis probleemide lahendaja. ... [+]

Ülevaade

Analüütika on andmete analüüsimise teadus ja kunst, et teha paremini informeeritud otsuseid.

See tugineb statistika ja operatsioonide uurimise traditsioonile, mis ühendab infotehnoloogia, inseneriteaduse ja äri tööriistu ja teadmisi.

See distsipliinide segu muudab analüütika ainulaadseks kriitiliste reaalsete probleemide lahendamiseks. Õpid, kuidas kasutada andmeid, et teha teadlikke otsuseid, mis annavad märkimisväärse panuse organisatsioonide edukusse, mis annab rahuldava ja hinnatud karjääri.

Programm võimaldab teil valida erinevate valikainete hulgast koos tugeva statistika- ja operatsiooniuuringute tuumaga.

Seitse põhikursust ja üheksa valikainet, sisaldab programm suurt paindlikkust. Saate spetsialiseeruda arvutiteadusele, majandusele, rahandusele, logistika või turundusele või omandada laiemat arusaamist kõigist valdkondadest.... [-]

Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

RMITi arhitektuuri magister aitab teil keskenduda ideede juhitud projekteerimise uurimisele, pakkudes teile keerukat arhitektuuri mõistmist, pakkudes samas teile mitmekül ... [+]

Ülevaade

RMIT Arhitektuuril on disaini tipptasemega rahvusvaheline maine ja see viib nii Austraalias kui ka välismaal, luues lõpetajaid, kes on disaini uuendajad.

RMITi arhitektuuri magister aitab teil keskenduda ideede juhitud projekteerimise uurimisele, pakkudes teile keerukat arhitektuuri mõistmist, pakkudes samas teile mitmekülgseid täiustatud oskusi ja õpikogemusi.

Jätkate arenenud arhitektuurse disaini põhioskuste arendamist kõrgtasemel. Te parandate arusaamist arhitektuuri ja disainipõhistest teadusuuringutest, omandate erinevaid oskusi, tegelete mitmesuguste õpikogemustega ja omandate kriitilise teadlikkuse oma töö kohta.

RMIT arhitektuur ja selle lõpetajad on jätkuvalt saavutatavad kõige kõrgemal tasemel ning on tunnustatud riikliku ja rahvusvahelise arhitektuurimagistri poolt.... [-]

Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Te arendate tehnilisi ja juhtimisvõimalusi, et valmistada ette äri- ja valitsusorganisatsioonide väljakutseid. Meie programm toodab eetilisi ja sotsiaalselt vastutustundl ... [+]

Ülevaade

Võta oma karjääri järgmisele tasemele

Saage tipptasemel IT-alaseid teadmisi ja õppige, kuidas luua edukaid äriinfosüsteemide lahendusi.

Miks uurida ettevõtte infotehnoloogiat?

Te arendate tehnilisi ja juhtimisvõimalusi, et valmistada ette äri- ja valitsusorganisatsioonide väljakutseid. Meie programm toodab eetilisi ja sotsiaalselt vastutustundlikke spetsialiste, kes on valmis uuendama ja juhtima muutuvas ettevõtte IT-keskkonnas.

Parandage oma oskusi

Äri- ja IT-uuringute kombinatsioonis on selle programmi eesmärk luua eetiliselt ja sotsiaalselt vastutustundlikud spetsialistid, kes saavad tugineda tehnilistele ja juhtimisoskustele, tõhusatele suhtlemisoskustele, uuenduslikele kutsealadele ja strateegilistele ja organisatsioonilistele oskustele.... [-]

Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Hankige IT-oskused, mida vajate, olenemata sellest, milline on teie programmeerimise taust. ... [+]

Teie karjäär infotehnoloogias

Käimasolevate IKT-oskuste puudujääkide ja nõudlusega lõpetanute hulgas kasvab aasta-aastalt, et teil oleks hea positsioon, et kindlustada rahuldust pakkuvad ülesanded kogu maailmas, olenemata teie tehnikateadusest.

Miks õppida RMIT-is?

Käimasolevate IT-oskuste puudujääkide ja töökohtade kasvu tõttu on vaja kvalifitseeritud töötajaid nagu kunagi varem. Valige üks meie infotehnoloogia erialadest ja kodeerige oma edu karjäär.

Tööstusharus keskendunud oskused IT-põhivaldkondades

Tööstuspartneritega loodud programm annab teile olulisi tehnilisi oskusi, mis on kohandatud teie spetsialiseerumise valikuga: suurte andmete haldamine, pilvandmetöötlus, mobiiliarvutus, turvalisus, tarkvara arhitektuur või veebisüsteemid ja otsingutehnoloogia.... [-]

Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Küberjulgeoleku Master pakub teile järjest rohkem ühendatud maailma jaoks vajalikke oskusi, kus teabe turvalisus on kriitiline. ... [+]

Ülevaade

Küberjulgeoleku Master pakub teile järjest rohkem ühendatud maailma jaoks vajalikke oskusi, kus teabe turvalisus on kriitiline.

Programmi eesmärk on pakkuda teile matemaatilisi, tehnilisi ja äritööriistu, et tagada organisatsiooni infosüsteemid.

Küberjulgeolek on igasuguse suurusega organisatsioonide jaoks oluline vastutus ja tänapäeva võrgukeskkonnas on see tähtsam kui kunagi varem.

Viimasest interneti ussist kuni identiteedivarguseni ei ole oht enam kui klõpsatus.

Saate teada kohaliku võrgu (LAN) turvalisusest, krüptograafiast, täiustatud krüpteerimisstandardist, RSA-st, kiipkaartidest, biomeetriast, eetilisest häkkimisest ja infosüsteemide riskijuhtimisest.... [-]

Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Hakka auhinnatud kursuse juhiks ja uuendajana maastikuarhitekti praktikas. ... [+]

Ülevaade

Maastikuarhitektuur on disainikursus, mis toimib mitmesuguste loominguliste ideede, elusüsteemide, füüsiliste materjalide ja tulevikuvõimaluste poolest. See on keerulisemates ja kiiresti muutuvas maailmas elavate inimeste paremate eluviiside kavandamine, uurimine ja ettepanekute tegemine.

RMIT pakub väljapaistvat erialast haridust, Maastikuarhitektuuriprogrammi akrediteerib Austraalia maastikuarhitektide instituut (AILA). Programmi tunnustatakse maailmaklassi vahendina disainialaste teadmiste, kriitilise mõtlemise ja disaini edendamise kaudu uuendusliku õpetamise ja teadustöö edendamise vahendina.

RMIT maastikuarhitektuurikeskus annab teile võimaluse saada maastikuarhitektuuripraktikal juht ja innovaator.... [-]

Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Võta oma karjääri järgmisele tasandile! MPA uurides teete pikaajalisi investeeringuid oma karjääriarendusse ja arvepidamise valdkonna arendamisse kogu maailmas. ... [+]

Ülevaade

Võta oma karjääri järgmisele tasemele

MPA uurides teete pikaajalisi investeeringuid oma karjääriarendusse ja arvepidamise valdkonna arendamisse kogu maailmas.

Miks uurida professionaalset raamatupidamist?

RMIT professionaalse raamatupidamise magister on mõeldud peamiselt õpilastele, kes ei ole raamatupidamistagatised, kes soovivad arendada arusaamist raamatupidamis- ja äriküsimuste tehnilisest ja sotsiaalsest mõõdust.

Parandage oma oskusi Rahvusvaheline Raamatupidajate Föderatsioon (IFAC), Austraalia CPA Austraalia ja Chartered Accountants Austraalia ja Uus-Meremaa on aidanud luua RMIT magistriõppe erialase raamatupidamise programmid, et tagada professionaalsete organisatsioonide ja tööandjate tulevaste vajaduste rahuldamine.Laienda oma karjäärivalikuid MPA annab laiapõhjalise raamatupidamise ja äri kvalifikatsiooni karjääri paljudes tööstusharudes ja sektorites. See on mõeldud üliõpilastele, kes kaaluvad karjääri raamatupidamises esimest korda, pakkudes palju võimalusi tööstuspõhiseks, praktiliseks õppimiseks.Võrgustik sarnase mõtlemisega spetsialistidega Kui teil on hetkel ülesanne, mis nõuab raamatupidamisalaseid teadmisi, siis aitame teil kiirendada uusimate tööstusharude tavade ja standarditega. Kui kavatsete enda välja astuda, aitavad Start-upi valikainete ettevõtlusoskused teie parima jala edasi liikuda.... [-]
Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

See programm valmistab teid juhtimisrollideks inseneri- ja tehnoloogiapõhiste organisatsioonide juhtimisel, mis on kohandatud teie individuaalsetele vajadustele. ... [+]

Ülevaade

Te arendate oskusi ja teadmisi mitmesugustes inseneritöötajades.

Selle programmi kaudu saate olulisi tugevaid külgi, näiteks:

mõtlema strateegiliseltprobleemide lahendamine uuel vaateväljalväljakujunenud väljakujunenud tavad ja normiduuenduslike lähenemisviiside arendaminemõista, kuidas juhtida pidevalt muutuvat tehnoloogilist baasisüsteemse lähenemisviisi väljatöötamine probleemi ja / või võimaluste määratlemiseks

Teid käsitletakse reaalmaailma küsimustes järgmistes valdkondades:

risk ja teostatavusinnovatsiooni juhtiminearendada süsteemide mõtlemise lähenemisviisekvaliteedijuhtiminekeskkonnajuhtimissüsteemidpuhtama tootmisegastrateegiline planeeriminefinantsjuhtiminetulemuslikkuse juhtiminerahvusvahelised küsimusedtehnoloogia juhtimineAndmed... [-]
Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Edasi oma oskusi keerukate projektide edukaks elluviimiseks paljudes tööstusharudes. ... [+]

Ülevaade

Arendage oma karjääri projektijuhtimises, mille kvalifikatsioon on erinevates tööstusharudes.

RMIT projektijuhtimise magister varustab teid nõudluse juhtimise ja juhtimisoskustega, mis on olulised kõigi tööstusharude jaoks.

See programm on mõeldud spetsialistidele, kes praegu töötavad või soovivad töötada projektijuhtimise valdkonnas. See on eriti oluline spetsialistide jaoks, kes soovivad oma karjääri järgmisel etapil astuda.

See programm rõhutab teoreetilisi praktilisi rakendusi, et arendada suutlikkust reageerida praegustele ja tekkivatele probleemidele ja suundumustele. Te osalete kriitiliselt projektijuhtimise teooria ja parimate tavade põhimõtetega ning hinnata ja rakendada projektijuhtimisstrateegiaid, kasutades reaalmaailma projektipõhiseid näiteid.... [-]

Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Ükskõik, kas otsite karjäärivõimalusi või soovite põhjalikumalt mõista põhitegevuse funktsioone, on see magistriprogramm kujundatud koos arenevate globaalsete töökohtadeg ... [+]

Ülevaade

Teie karjäär pärast magistriõppes

Ükskõik, kas otsite karjäärivõimalusi või soovite põhjalikumalt mõista põhitegevuse funktsioone, on see magistriprogramm kujundatud koos arenevate globaalsete töökohtadega.

Miks uurida kaubandust?

RMIT on äri- ja juhtimisprogrammide õpetamisel maailmas top 100 üksuste seas. RMIT-ga Master of Commerce õppimine pakub järgmisi eeliseid:

Edasi oma karjääri

RMIT kaubanduse magistri eesmärk on ületada lõhe klassiruumi ja töökoha vahel, varustades kõrgkoolilõpetajaid oskustega, mis vajavad tipptasemel juhtimis- ja nõustamiskohustusi kõikjal maailmas. Tehke järgmine samm oma karjääri, arendades oskusi, mis on vajalikud, et juhtida teie valitud tööstusharu juhtivtöötajaid.... [-]

Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Address
124 La Trobe Street
3000 Melbourne, Victoria, Austraalia