RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

RMIT on ülemaailmne tehnoloogia-, disaini- ja ettevõtlusülikool.

Üks Austraalia originaalseid kõrgharidusasutusi, RMIT ülikoolil on rahvusvaheline maine professionaalse ja kutsehariduse tipptaseme, rakendusuuringute ning tööstuse ja kogukonna vajaduste rahuldamiseks.

RMIT on maailmas kunsti- ja disainijuhtimise liider; Arhitektuur; Haridus; Ehitus; Arendamine; Arvutiteadus ja infosüsteemid; Äri ja juhtimine; ning side- ja meediuuringud.

Meie pärand

RMIT asutati 1887. aastal Tööturgude meeskonna kolledžina eesmärgiga viia haridus Melbourne'i töötutele.

Meie asukohad ja rajatised

Meie ülikoolilinnakud Melbournes ja Vietnamis on auhinnatud ehitised ja mõned maailma kõige tehnoloogiliselt arenenud rajatised.

Meie haridus

RMIT muudab meie õppurite, meie töötajate ja kogukonna elusid meie haridusprogrammide kaudu.

Juhtimine ja juhtimine

Ülikooli edukuse ja jätkusuutlikkuse tagamiseks on oluline hea juhtimine ja juhtimine.

Meie kolledžid

RMIT ülikool pakub õppekavasid kolmes akadeemilises koolis 17 koolis.

1887. aastal asutatud üks Austraalia algupäraseid haridusasutusi on RMIT ülikool nüüd riigi suurim kõrgharidusasutus, kus on üle 84 000 üliõpilase, sealhulgas 13 000 kraadiõppes.

Meie pingeread

QS edetabelid

Austraalias 15. kõrgharidusega ülikool ja maailmas 250. 1

15. maailmatasemel kraadiõppes (Austraalias 2. ja Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas 6. kohal) 2

40. maailmas akadeemilise personali rahvusvahelist profiili 1

Kunst ja disaini maailmas 11. maailmas (kõige kõrgem Austraalias) 3

Raamatukogu- ja infohalduse maailmas 20. maailmas (2. Austraalias) 3

Arhitektuurimaailmas 26. maailmas (4. kõrgeim Austraalias) 3

100 maailma ülikoolide seas

 • Haridus
 • Engineering (Civil
 • Ehitus (elektrienergia
 • Arvutiteadus
 • Teatis
 • Arenguuringud
 • Äri
 • Raamatupidamine

150 maailma ülikooli hulgas

 • Ehitus (keemiline)
 • Engineering (mehaanika, lennundus ja tootmine)
 • Geograafia
 • Sotsiaalteadused

Maailma top 100 kunstiteaduskonna hulgas

Austraalias 21. maailmas ja Austraalias vähem kui 50-aastaste ülikoolide seas (2019. aasta QS Top 50 indeks alla 50)

Muud pingeread

RMIT on maailmas maailma tipptasemel 400 ülikoolis maailmas ülemaailmsete ülikoolide akadeemilises järjestuses 2018. aastal.

RMIT on samuti positsioonil 401-500 bändis Times Higher Education World University edetabelites 2017-18 ja 74. Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas.

RMIT on järjestatud maailma tipptasemel teadustööga tegelevate ülikoolide seas 2018. aasta Leideni 4. järjestuses 268. kohal.

RMIT on 19-ndal kohal maailmas Fashion's 2017 Global Fashion School edeturgudel ja 9-ndal kohal BoF'i Top 10 globaalsete kõrgkoolide moodsate kursuste hulgast.

2018. aasta QS Global Executive MBA pingereas on RMIT 97. maailmas ja 13. Aasias ja Vaikse ookeani piirkonnas; ja see on 2018. aasta QS täistööajaga MBA-s 151-200 maailma tipptasemel.

RMIT on 33. kohal Global Executive MBA järjekohtades ja 19th ülemaailmselt Executive MBA programmi 2018 Global MBA edetabel ( CEO Magazine ).

Tipptasemel teadustöös

RMIT uurimistöö kvaliteeti kinnitas Austraalia teadusnõukogu.

Kõige värskemas uuringus Excellence in Research Austraalia hindamiseks oli RMIT hinnatud "üle maailma standardi" 13 uurimisvaldkonnas ja "üle maailma standardi" veel üheksa väljad.

Meie teadusuuringud 11-s teaduse (sealhulgas meditsiiniteaduse), inseneri- ja rakendusmatemaatika, arhitektuuri, meediumi ja kommunikatsiooni valdkondadest olid üks parimaid kohti maailmas.

Victorian International Education Awards

Victoria initsiatiivi rahvusvahelisel hariduspreemiale sai RMIT Premieri auhinna aasta rahvusvahelise hariduse pakkujana ja rahvusvahelise hariduse tipptaseme auhind (University).

Vilistlased

Meie vilistlaste kogukond üle 300 000 ulatub kogu maailmas ja sisaldab juhte, nagu News Corporationi tegevjuht Robert Thomson; BHP Billitoni juhataja Jacques Nasser; mitme auhinna võitnud teoreetiline füüsik dr Amanda Barnard; ja Endine Edinburghi rahvusvaheliste festivalide direktor Sir Jonathan Mills AO.

See kool pakub järgmisi programme:
 • Inglise

Vaata magistriõppe programme » Vaata Graduate Diplomas » Vaata Associate Degrees » Vaata Bakalaureused » Vaata MBAd »

Programmid

See ülikool pakub ka:

Magister

Andmeteaduse magister

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 2 - 4 aastat February 2019 Austraalia Melbourne + 1 veel

Andmeteaduste magister tegeleb andmete spetsialistide vajadusega hallata ja analüüsida suuri andmeid, mis kogunevad allikatest nagu sotsiaalne meedia, andurid, mobiilsed ja tehinguandmed. [+]

Andmeteaduste magister tegeleb andmete spetsialistide vajadusega hallata ja analüüsida suuri andmeid, mis kogunevad allikatest nagu sotsiaalne meedia, andurid, mobiilsed ja tehinguandmed.

Ülevaade

Kasutada suurte andmete võimet th e magistri andmeteaduse . Analüüsi- ja infotehnoloogia seguga saate keskenduda äriotsuste tegemisele, ettevõtte strateegiale ja valitsuse planeerimisele.

Me elame andmekeskse maailmas, mis toodab üha suurenevaid infot, sotsiaalse meedia, finantstehingute, telekommunikatsiooni ja isegi teadusliku avastamise kaudu.

Selliste suurte andmete käitlemine on meie kõigi jaoks esmatähtis, olenemata sellest, kas olete ettevõttes, tööstuses, valitsuses või isegi üksikisikutel, nagu kodanikud ja tarbijad.... [-]


Arhitektuuri magister

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat February 2019 Austraalia Melbourne

Tehke järgmine samm, et saada professionaalselt akrediteeritud disainiarhitekt, kellel on see rahvusvaheliselt tunnustatud magistrikraad. [+]

Tehke järgmine samm, et saada professionaalselt akrediteeritud disainiarhitekt, kellel on see rahvusvaheliselt tunnustatud magistrikraad.

Ülevaade

RMIT Arhitektuuril on disaini tipptasemega rahvusvaheline maine ja see viib nii Austraalias kui ka välismaal, luues lõpetajaid, kes on disaini uuendajad.

RMITi arhitektuuri magister aitab teil keskenduda ideede juhitud projekteerimise uurimisele, pakkudes teile keerukat arhitektuuri mõistmist, pakkudes samas teile mitmekülgseid täiustatud oskusi ja õpikogemusi.

Jätkate arenenud arhitektuurse disaini põhioskuste arendamist kõrgtasemel. Suurendate oma arusaamist arhitektuuri ja disainipõhistest teadusuuringutest, omandate erinevaid oskusi, võtate erinevaid õppimiskogemusi ja omandate oma töö kohta kriitilist teadlikkust.... [-]


Infotehnoloogia magister

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 2 - 4  February 2019 Austraalia Melbourne + 1 veel

Hankige IT-oskused, mida vajate, olenemata sellest, milline on teie programmeerimise taust. [+]

Teie karjäär infotehnoloogias

Käimasolevate IKT-oskuste puudujääkide ja nõudlusega lõpetanute hulgas kasvab aasta-aastalt, et teil oleks hea positsioon, et kindlustada rahuldust pakkuvad ülesanded kogu maailmas, olenemata teie tehnikateadusest.

Miks õppida RMIT-is?

Käimasolevate IT-oskuste puudujääkide ja töökohtade kasvu tõttu on vaja kvalifitseeritud töötajaid nagu kunagi varem. Valige üks meie infotehnoloogia erialadest ja kodeerige oma edu karjäär.

Tööstusharus keskendunud oskused IT-põhivaldkondades

Tööstuspartneritega loodud programm annab teile olulisi tehnilisi oskusi, mis on kohandatud teie spetsialiseerumise valikuga: suurte andmete haldamine, pilvandmetöötlus, mobiiliarvutus, turvalisus, tarkvara arhitektuur või veebisüsteemid ja otsingutehnoloogia.... [-]


Projektijuhtimise magister

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 2 - 4 aastat February 2019 Austraalia Melbourne + 1 veel

Edasi oma oskusi keerukate projektide edukaks elluviimiseks paljudes tööstusharudes. [+]

Ülevaade

Arendage oma karjääri projektijuhtimises, mille kvalifikatsioon on erinevates tööstusharudes.

RMIT projektijuhtimise magister varustab teid nõudluse juhtimise ja juhtimisoskustega, mis on olulised kõigi tööstusharude jaoks.

See programm on mõeldud spetsialistidele, kes praegu töötavad või soovivad töötada projektijuhtimise valdkonnas. See on eriti oluline spetsialistide jaoks, kes soovivad oma karjääri järgmisel etapil astuda.

See programm rõhutab teoreetilisi praktilisi rakendusi, et arendada suutlikkust reageerida praegustele ja tekkivatele probleemidele ja suundumustele. Te osalete kriitiliselt projektijuhtimise teooria ja parimate tavade põhimõtetega ning hinnata ja rakendada projektijuhtimisstrateegiaid, kasutades reaalmaailma projektipõhiseid näiteid.... [-]