The University of Western Australia

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Saada ülevaade sellest, mis elu UWA-s tegelikult meeldib, ja õppida, mida meie õpilased kõige rohkem naudivad.

Oleme uhked, et asetame esikohale Lääne-Austraalias ja asetame ülemaailmsesse ülikoolis ülemaailmselt.

5 tähte üliõpilase jaoks:

  • Õpetajate suhe ja õpilaste nõudlus (GUG 2018)
  • Seitse meie teemat on järjestatud maailma top 50 (QS 2018)
  • Auhinnas 91. ülikoolis üle maailma (ARWU 2017)

Vibrant üliõpilaste kogemus

Swant River'i kõrval on meie Perthi ülikool üks Austraalia kõige maalilisemaid vaatamisväärsusi, mis paiknevad kultuuripärandi kandvate aedade seas. Asume vaid 10 minuti kaugusel Perthi peamistest kaubandus- ja äripiirkondadest ning lähedal paljudest linna uimastamistest rannadest.

Ülikoolilinnas on teil hulgaliselt olulisi mugavusi, sealhulgas kohvikuid, raamatukogusid, raamatukaupme, elavat kultuuriväljakut ja tonni klubisid ja ühiskondi, et ühineda ja kogeda üliõpilaste elu. Meie toetav õpilasagentuur tähendab, et saate proovida oma käsi vabatahtlikus tegevuses, saada iseseisvat nõu mitmesugustel teemadel või osaleda ülikoolilinnaku ühel paljudel erinevatest üritustest.

Uuendusliku kursuse struktuur

Ükskõik millised eesmärgid teil on, UWA kraadi loob võimaluste maailma. Umbes 40 protsenti tänastest töökohtadest ei eksisteeri 20 aasta pärast (CEDA, 2015), seega usume tuleviku karjääri paremasse ettevalmistamisse.

Meie innovatiivne kursuste struktuur on WA ainus omataoline ning põhineb globaalse mudeli puhul. See tähendab, et saate jätkata oma huvisid ja maksimeerida oma karjäärivõimalusi samal ajal. See paindlikkus seab teid lahku elanikkonnast ja on teie karjääri tulevaseks tagamiseks võti.

Edetabelid ja reitingud

Saime viiekordse pingeread üliõpilasvajaduste ja õpilaste arvu järgi: personali suhe 2018. aasta hea ülikoolide juhendisse. UWA kuulub Lääne-Austraaliast esmakordselt ja on rahvusvaheliselt tunnustatud Top 100 ülikoolina. Vastavalt QS maailmatasemel ülikoolide edetabelile teema 2018 järgi on seitse meie teemavaldkondade seas maailma top 50.

  • Põllumajandus ja metsandus
  • Anatoomia ja füsioloogia (13.)
  • Tsiviil- ja ehituskonstruktsioonid
  • Maa ja mereteadused
  • Mineraalide ja mäetööstus (11.)
  • Etenduskunstid
  • Spordiga seotud teemad

Lõpetanud tulemused

Teie UWA kraad on investeering teie tulevikku. Meie lõpetajad ületavad järjekindlalt riiklikke keskmiselt alustavaid palke ja riiklikke kõrgharidusega tööhõive määrasid. Me tähistame tugevaid tööstuspartnerlusi, pakkudes teile praktilisi ja reaalmaailma kogemusi lisaks väärtuslikele professionaalsetele võrgustike loomise võimalustele. Seda praktilist õppemeetodit hindavad tööandjad kõrgelt ja tagavad, et olete karjäärivalmis. Meie vilistlased on jätkuvalt inspireerinud ja avaldavad positiivset mõju ühiskonnale.

Maailma muutmine uurimistöö abil

Uurimisintensiivsest ülikoolist oleme osa kaheksast rühmast (riigi tippteaduste ülikoolide koalitsioonist) ja ühed vaid kaks ülemaailmsete ülikoolide võrgustiku Austraalia liiget. Oleme ka kvaliteetsete, teadustööga tegelevate ülikoolide Matariki võrgustiku sihtasutus, pöörates erilist tähelepanu õpilaste kogemustele.

Aastate jooksul oleme jätkuvalt meelitanud kõrgekvaliteedilisi, ülemaailmselt tunnustatud töötajaid, teadlasi ja üliõpilasi, sealhulgas meie Nobeli preemia laureaadi professor Barry Marshalli, ning me saame ligikaudu 80 protsenti kogu WA ülikoolide teadustöö rahastamisest igal aastal.

Asukohad

Crawley

Address
Stirling Highway, 35
6009 Crawley, Lääne-Austraalia, Austraalia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega