University of Southern Queensland (USQ)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

USQ pakub kuni 25% rahvusvahelisi üliõpilasstipendiume.
Loe lähemalt pakutavate stipendiumide kohta:

Rahvusvaheline majutusstipendium
Rahvusvaheline üliõpilaste stipendium
Rahvusvaheline üliõpilaste tugiteenuste õendusstipendium

Austraalia University of Southern Queensland (USQ) on dünaamiline ülikool, mis on pühendunud ülikoolilinnaku ja veebipõhiste õppeprogrammide pakkumisele kõigi õppeastmete üliõpilastele enam kui 110 riigist. USQ on Austraalia ülikoolilõpetajate arvu poolest edetabelis number üks [1] ning sellel on viietärnihinnang rahvusvahelistumise ja tööalase konkurentsivõime osas [2] .

Meist

Enam kui 50 aasta jooksul on USQ muutunud silmapaistvaks õppe- ja teadusasutuseks, pakkudes haridust kolmest ülikoolilinnakust ( Toowoomba , Springfield ja Ipswich ), teavituskeskusesse ( Stanthorpe ), veebis ja usaldusväärsete hariduspartnerite kaudu .

Tänapäeval toetab USQ silmapaistvat kogukonna tuge ja pakub praeguseid ja asjakohaseid õppeprogramme, et luua üliõpilaste karjäär praeguses globaalses konkurentsitihedas keskkonnas silma paista.

USQ on liider oma peamistes valitud uurimisvaldkondades, nagu põllumajandus, inseneriteadus ja ehitatud keskkond, astrofüüsika ja tervis, ning teda on tunnustatud saavutuste eest Austraalia Teadusagentuuri 2018. aasta Austraalia uuringute tipptaseme (ERA) edetabeli kaudu. USQ on saavutanud ERA reitingud 18 uurimisvaldkonnas, mis on „tunduvalt ülemaailmsest standardist kõrgemad”, ja 12 uurimisvaldkonna puhul, mis vastavad „kõrgemale või ülemaailmsele standardile” [3] .

Programmid ja kursused

USQ ülikoolilinnakud pakuvad õpilastele kogukonnakeskset ja karjäärikeskset kogemust. Väiksemad klassisuurused võimaldavad õppejõududelt suuremat kaasatust ja tihedamat ühendust. Üle 25 000 õpilase kogu Austraaliast ja kogu maailmast valib õppimise USQ-s:

 • Põllumajandus ja keskkond
 • Kunst ja humanitaarteadused
 • Lennundus
 • Ärijuhtimine
 • Meedia ja kommunikatsioon
 • Haridus ja õpetamine
 • Infotehnoloogia
 • Seadus ja kriminoloogia
 • Põetus ja sellega seotud tervis
 • Psühholoogia ja inimteenused
 • Teadus ja tehnika
 • Geodeetiline ja ehitatud keskkond
 • Kujutav ja etenduskunst
 • Teadusuuringud
 • Inglise keel ja Pathway Programs

USQ Toowoomba on piirkondlik ülikoolilinnak, mis on varustatud laia valiku rajatiste ja tugiteenustega, mis vastavad üliõpilaste vajadustele. See pakub ülikoolilinnas täielikku ülikoolilinnaku kogemust ja suurt hulka üliõpilaselu pakkuvaid tegevusi, mis täiendavad akadeemilist programmi.

Toowoomba pingevaba eluviis ja peresõbralik õhkkond on suurepärane valik õpilastele, kes soovivad karjääri eesmärkide saavutamisel leevendust suurest linnaelust. Toowoomba asub Brisbane'ist vaid 1 tunni ja 45 minuti kaugusel ning Gold Coastist 2 tunni kaugusel.

122951_campus.jpg

USQ Springfield pakub õpilastele suunatud hariduskeskkonda, kus on uusim programmide edastamine ja tehnoloogia. Kvaliteetsete rajatistega, nagu digitaalne tootmine ja jõudluskeskus ning maailmatasemel lennusimulaator, on sellel tihedad tööstusalased sidemed, et siduda õpilased töökogemuse võimalustega. See asub Brisbane'i linnast umbes 45 minuti kaugusel.

122952_two.jpg

USQ Ipswich pakub eritellimusel ehitatud parameedikute koolitusvõimalusi ja uusi kliiniliste õenduslaboreid, ämmaemandate simulatsioonikeskust, spordiväljakuid, kohvikut ja spordisaali. USQ on kuulunud Ipswichi kogukonda alates 2006. aastast ja nüüd õpib selles ülikoolilinnakus üle 1000 õpilase, kus on uimastamise raamatukogu koos elavate vihmametsadega. USQ Ipswich asub Brisbane'i linnast 55-minutise autosõidu kaugusel ja sellele pääseb ühistranspordi kaudu.

122954_purple.jpg

Online

Liituge enam kui 70 protsendiga USQ üliõpilastest, kes valivad oma karjääri eesmärgid veebipõhise õppe kaudu. Rohkem kui 100 kursusel on õpilastel paindlikud veebiklassid, kus nad saavad valida, kus, millal ja kuidas nad õpivad.

122956_online.jpg

Stipendiumid

USQ pakub mitmesuguseid stipendiume ja stipendiume, pakkudes erineva taustaga üliõpilastele. Neid ajakohastatakse regulaarselt.

Rahvusvaheline üliõpilastoetus

USQ tagab, et õpilased saavad oma õpikogemusest maksimumi, pakkudes toetavas keskkonnas paindlikke õppevõimalusi. Ükskõik, kas õpilased õpivad ülikoolilinnakus või veebis, on neil juurdepääs pühendunud üliõpilassuhete ametnikele, kes pakuvad tuge igal etapil alates registreerimisest kuni lõpetamiseni.

Austraaliasse USQ-ga õppima saabuva rahvusvahelise tudengina pakutakse üliõpilastele järgmist:

 • Kogumine lennujaamas tasuta ja majutus majutusasutusse (äsja saabunud õpilastele)
 • Igapäevane tasuta bussitransport busside vahel
 • Elamiskolledžid ja ülikoolilinnakuvälise majutamise nõuanded
 • Rahvusvaheline üliõpilaskarjäärinõustamine
 • Õpilaste heaolu, tervis, nõustamine ja heaolu
 • Mitmekeelne toetus ja teenused
 • Tavalised üliõpilaste üritused ja tegevused
 • Puuetega inimeste ressursid
 • Karjääriarendus
 • Raamatukogu ressursid, sealhulgas õppe tugi.

122957_fair.jpg

Kuhu jääda?

USQ hõlbustab majutamist kolmes ülikoolilinnakus. Toowoombas ja Springfieldis on ülikoolilinnakus majutamine saadaval õpilastele sõbraliku elamukeskkonna loomiseks. Ipswichi ülikoolilinnaku vahetus läheduses on saadaval iseseisvalt omatavad ja hallatavad ülikoolilinnakuvälised majutusasutused.

Teadusuuringud

USQ on pühendunud teadusuuringutele, mis on akadeemiliselt olulised ja aitavad kaasa uuendustele, millest saavad kasu meie kogukonnad, rahvas ja maailm.

USQ teaduskultuur on midagi muuta ja selle teadlased kaasavad, teevad koostööd ja mõistavad sidusrühmi ja tööstust, et pakkuda maailmale muutuvaid lahendusi.

USQ hõlbustab oma uurimisinstituutides, keskustes, teaduskondades ja koolides mitmesuguseid teadusharusid hõlmavaid mitmesuguseid teadusprogramme. Selle kolm instituuti ja üheksa keskust esindavad tema elujõulist ja toetavat teaduskeskkonda, aidates kaasa edu saavutamisele võtmetähtsusega teadusuuringute tipptasemel, mida mõõdetakse Austraalia valitsuse tipptasemel teadusuuringute Austraalias (ERA).

Tipptaseme uurimine

USQ püüab teha teedrajavaid teadusuuringuid, millel on globaalne haare ja mõju. Sellel on mitmeid teadusuuringute tugevusi, mis ilmnevad paljudes võtmetähtsusega uurimisvaldkondades.

Tema teadustöö maailmatasemel kvaliteeti kinnitavad Austraalia Teadusagentuuri Austraalia teadusuuringute tipptaseme (ERA) 2018–2019 aruande tulemused [4] .

Hinnati järgmisi uurimisvaldkondi:

122958_Capture1.JPG 122960_Capture2.JPG

[1] Hea ülikoolide juhend, 2020
Quacquarelli Symonds, QS Stars 2019
Austraalia Teadusagentuuri 2018. aasta tipptasemel teadustöö Austraalia (ERA) edetabelis.
Austraalia Teadusagentuuri 2018. aasta tipptasemel teadustöö Austraalia (ERA) edetabelis.

Asukohad

Toowoomba

University of Southern Queensland

Address
USQ Toowoomba
West St

4350 Toowoomba, Queensland, Austraalia
Telefon
+61 74631 5543

Springfield

Address
USQ Springfield
Sinnathamby Boulevard


4300 Springfield, Queensland, Austraalia

Brisbane

Address
USQ Ipswich
11 Salisbury Road

4305 Brisbane, Queensland, Austraalia

Austraalia Online

Address
Austraalia Online, Austraalia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega