Loe ametlikku kirjeldust

Kas olete mõelnud Austraalias õppimisele? University of Southern Queensland (USQ) omistab parima võimaliku toetuse, mis aitab teil saavutada oma õppe- ja karjääri eesmärgid. USQ üliõpilased saavad väikese klassi suurust, ühiseid õppimisruume ja tugiteenuste komplekti, et parandada oma õpikogemust. Üle 80 riigi üliõpilaste ja rahvusvaheliselt akrediteeritud kraadide ja programmide puhul saate õppida ülikoolilinnakust väljaspool või võrgus.

Meist

Lõuna-Queenslandi Ülikool on dünaamiline ülikool, mis on pühendunud kvaliteetsete kraadide ja programmide pakkumisele paindlikus ja toetavas keskkonnas. Üle 50 aasta jooksul on USQ saanud väljapaistev õppe- ja uurimisinstituut, pakkudes haridust kogu maailmas kolmes piirkondlikus asukohas: Toowoomba, Springfield ja Ipswich. Meil on ka Stanthorpe's asuv kaugõppekeskus.
Meie õpilasi õpetavad õppejõud, kes on oma valdkonna juhid, kes nagu meie programmid ajakohastavad pidevalt muutuvat tööstusharu nägu. Oleme uhked, et tegemist on Queenslandi No. 1 täiskohaga töötute lõpetanutega (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Sõltumata sellest, kas meie üliõpilased õpivad veebis või ülikoolilinnakus, on meie fookus pakkuda neile individuaalset tuge.
Igal üliõpilasel on juurdepääs USQ-i üliõpilasuhete ametnikele (SRO-d), kes saavad neid läbi õppereisi toetada.

Kursused

USQ-s pakutavad programmid on kavandatud selleks, et valmistada tööstuses ette valmistatud rahvusvaheliselt tunnustatud ja kvalifitseeritud lõpetajate ette. USQ-s saate õppida diplomi-, bakalaureuse-, magistri- ja teadustöö tasemel. Samuti võite kasutada oma professionaalse arengu ühtseid kursusi, Pathway ja inglise keele kursusi oma karjääri parandamiseks.

Ligi 28000 üliõpilast kogu Austraaliast ja kogu maailmast valivad õppima USQ järgmistes valdkondades:

 • Äri ja kaubandus
 • Loominguline kunst ja meedia
 • Haridus
 • Ehitus ja keskkond
 • Tervis ja ühendus
 • Humanitaarteadused ja kommunikatsioon
 • Infotehnoloogia
 • Õigus ja õigus
 • Teadused
 • Teadusuuringud
 • Inglise keele ja Pathway programmid
 • Professionaalne areng.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba on algsed ülikoolilinnakud ja on hästi varustatud paljude võimalustega, mis teenindavad erinevaid õpilaste vajadusi. Suurim USQ kolmes ülikoolilinnakus oma suuruse poolest pakub USQ Toowoomba ülikoolilinnakute kogemust elamu kolledži majutamiseks ja suurt hulka üliõpilaste elukutseid, mis täiendavad akadeemilist programmi.

USQ Toowoomba asub ühes Austraalia suurimatest sisemaal asuvatest linnadest, vaid ühe tunni nelikümmend minutilise autosõidu kaugusel Brisbaneist ja mugavalt Toowoomba Wellcampi lennujaama lähedal.

USQ pakub tasuta igapäevast intercampusbussiteenust USQ Toowoomba, USQ Springfieldi ja USQ Ipswichi vahel, pakkudes õpilastele rohkem võimalusi ja paindlikkust, et nad saaksid klassid vastavalt nende vajadustele.

USQ Springfield

USQ Springfield on värske, kaasaegse ülikoolilinnak, mis asub Queenslandi kõige kiiremini kasvava piirkonna südames.

USQ Springfield pakub laias valikus bakalaureuse- ja magistriõppe võimalusi elavates kohtades vaid 25 minutit Ipswichi CBD-st, 45-minutilise Brisbane'i linna ja tunnis Gold Coast'ist.

Ülikooli digitaalse tootmise ja jõudluse keskus, ülikoolilinnak hõlmab tööstusharu standardseid ringhäälingu televisiooni- ja raadio tootmisüksusi ja proovikohti, samuti ühiseid õppemetalle, uudseid laboratooriume.

USQ Springfieldi maailmatasemel lennusimulaator on Queenslandi esimene omataoline. USQ simulaator on kitsas kehaõhutus, kus lennundusüliõpilased saavad kontrollide ja protseduuride läbiviimisel kogu lennule kopeerida, nii regulaarseid kui ka ebanormaalseid stsenaariume.

USQ Ipswich

USQi Ipswichi ülikoolilinnak on Austraalia vanimates linnades asuvas kultuuripärandis. Oleme alates 2006. aastast Ipswichi osaks saanud ja selle piirkonna kasvuna suurendame oma pühendumust piirkonnale.

USQ Ipswichi lehmakampaanial on üle kogu linna suurepärased väljakutsed ja ka uimast raamatut, millel on elav vihmamets. Campus on 55-minutilise minuti kaugusel Brisbane'i linnast, tund ja 15 minutit Gold Coast'st ning seda saab kasutada ühistranspordiga. USQi tervise ja heaolu kooli kodus USQ Ipswichis on kohandatud parameedikute koolitusvõimalused ja uued kliinilised õenduslaborid, spordiväljakud, kohvikud ja jõusaal.

Online

Online-uuringuga USQ-s on teie elu hõlbustav uuring hõlpsam kui kunagi varem. Oleme keskendunud üliõpilaste edule, et saaksime oma karjäärile orienteeritud, täielikult akrediteeritud kraadi teie elukvaliteedile hõlpsamateks. Tegelikult oleme Queenslandi number üks ülikooli lõpetanutele täistööajaga töökohal (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Te saate õppida osalise tööajaga või täiskoormusega või muuta oma õppimiskoormust kui teie jaoks elus muudatusi - teie klassiruum on nii lähedal kui teie arvuti.

Meie üliõpilased, kes otsustavad õppida veebis, on meie ülikoolilinnakukogukondade hulgas väga suured, ning on väga teretulnud meiega koos meie ülikoolilinnakuga, samuti kasutada mitmesuguseid rajatisi ja tugiteenuseid, mida me peame pakkuma.

Online-üliõpilased saavad kasutada oma paindlikku veebiklassi, mis võimaldab neil valida, kus nad õppima õppivad, ja isegi, kuidas nad õpivad. Pole ime, et enam kui 75% meie õpilastest otsustavad seda režiimi läbi õppida.

Rahvusvaheline üliõpilastoetus

 • Tasuta lennujaamade kogumine ja uude saabuvate õpilaste üleviimine majutust
 • Elamute kolledžid ja väljaspool ülikooli asuvad majutuskohad
 • Rahvusvaheline üliõpilaste töörühm USQ karjääris
 • Õpilaste heaolu, tervis, nõustamine ja heaolu
 • Mitmekeelne toetus ja teenused
 • Tavalised üliõpilaste üritused ja tegevused
 • Puuetega inimeste ressursid.

Uuri rohkem infot USQ Internationali teenuste kohta.

Kuhu jääda?

Kui kavatsete õppida ülikoolilinnakuid USQiga, on olemas mitmeid majutusvõimalusi, mis sobivad iga eelarvega - kõik on USQi ülikoolilinnakute läheduses. Lisateave USQ-ga majutamise kohta.

Kas olete valmis kandideerima USQ-s?

USQ-le õppimise taotlemine on lihtne! Lisateavet meie taotlusprotsessi kohta saate oma taotluse alustamiseks. Pidage meeles, et USQ-s ei kohaldata tasu.

Teadusuuringud

USQ on pühendunud mitte ainult akadeemilise tähtsusega uuringutele, vaid ka tööstuse ja sidusrühmadega tegelemisele ning aitab kaasa innovatsioonile, mis on kasulik meie kogukondadele, rahvale ja muule.

Meie teadustöö kultuuri võtmetegur töötab tööstusega, et mõista sektori ees seisvaid probleeme ja töötada välja uusi ideid ja tehnoloogiaid, millel on reaalne mõju käegakatsutavale kasule. Meil on märkimisväärne teadustöö võimekus ja asjatundlikkus järgmistes valdkondades:

 • Põllumajandus ja põllumajandus
 • Astrofüüsika
 • Kultuuripärand ja arheoloogia
 • Digitaalne elu
 • Keskkonnateadused
 • Tervise ja käitumisteadused
 • Matemaatilised teadused ja hüperuskeemid
 • Materjalitehnika ja insenertehnoloogia
 • Piirkondlik kogukond ja majandusareng

Me oleme rahvusvaheliselt tunnustatud meie töös tulevaste materjalide ja komposiitmaterjalidega, tehes tihedat koostööd rahvusvaheliste tööstuspartneritega ja teiste uurimisasutustega, et leida elujõulised keskkonnasõbralikud lahendused mõnele maailma suurimale toorainele.

USQ kasvab ka kiiresti kui ülemaailmne teadusuuringute liider põllumajandussüsteemides ja jätkusuutlike maastike haldamises, kus on teadustöö keskkonnateaduste, arvutus- ja matemaatiliste teaduste, põllumajandusteaduste ja tehnika valdkonnas. Rahvusvahelised uurimisprojektid Aasias aitavad parandada niisutamist, köögiviljade tootmist ja kohvi kauplemist.

Alates supertoidudest kuni piirkondliku vähkide ellujäämise poole püüavad meie teadlased parandada kogu meie elukvaliteeti meie terviseuuringute kaudu. Projektid hõlmavad piirkondlike ja maapiirkondade elanikkonna ainulaadsete vajaduste rahuldamist tervishoiusüsteemide, teaduse ja tehnoloogia, juurdepääsu ja hoolduse, infrastruktuuri ja innovatsiooni käsitlevate teadusuuringutega. USQi teadlased uurivad ka funktsionaalsete toitude potentsiaali inimeste ülekaalulisuse ja krooniliste põletikuliste haiguste tagasipööramiseks, andes aluse lõppkokkuvõttes optimaalseteks tervisele, et vähendada kroonilise eluviisiga seotud häiretega seotud riske.

USQ kraadiõppe üliõpilastel on juurdepääs paljudele rajatistele ning meie teadlased ja partnerid juhendavad seda, et edendada dünaamilist ja rahuldust pakkuvat keskkonda. Uuringute (HDR) programmide uuenduslikud kõrgkoolid laiendavad õpilaste silmi ja valmistavad ette karjääri väljakutsetele valitud valdkondades, et suurendada nende tööalast konkurentsivõimet ja innovatsioonivõimet.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Southern Queensland (USQ)

Kas soovite, et pakkuda uuenduslikke lahendusi kasutades täiustatud oskusi projektijuhtimise? Arenenud koos tööstuse, Australian Institute of Project Management ja Projec ... [+]

Kapten kunst projektijuhtimine

Kas soovite, et pakkuda uuenduslikke lahendusi kasutades täiustatud oskusi projektijuhtimise? Arenenud koos tööstuse, Australian Institute of Project Management ja Project Management Institute, USQ Master of Project Management annab teile oskusi ja teadmisi, et olla liider valdkonnas projektijuhtimine.

Lisaks teemasid nagu meeskond juhtimine, projekti teostamise, projekti juhtimise ja riskijuhtimisega, siis saab isikupärastada kraadi valides valikained meie MBA või Master of Business ja innovatsiooni kraadi, mis sobivad teie karjääri.

Üks meie viimaste lõpetajate pälvis Australian Institute of Project Management on 2015 Queensland projektijuht aastal.... [-]

Austraalia Springfield Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 72 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Queensland (USQ)

Kui teil on bakalaureusekraad mistahes valdkonnas kui haridus ja tahavad saada kooliõpetaja, USQ Master õppimise ja õpetamise sulle seal. See kõik uus magistrikraad on va ... [+]

Hakka põhi- või keskkooli õpetaja

Kui teil on bakalaureusekraad mistahes valdkonnas kui haridus ja tahavad saada kooliõpetaja, USQ Master õppimise ja õpetamise sulle seal. See kõik uus magistrikraad on varustada teid arenenud ja põhjalik ülevaade hariduse ja põhjalikult valmistuda teid uue karjääri.

Majors

esmane SECONDARY

Töökogemus

Seal on 60 päeva juhendatava töökogemust paigutused ja 20 päeva järelevalveta internatuuri ajal 50 protsenti õpetamise koormus on koolis või mõne teise kinnitatud haridus- kontekstis. Sul on ka võimalus läbida osa oma töökogemust välismaal.

Professional akrediteerimine

Lõpetajad Master õppimise ja õpetamise (esmane) on õigus taotleda Queensland College of Teachers õpetajate registreerimise.... [-]

Austraalia Toowoomba Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Queensland (USQ)

USQ Master of Information Systems annab teile oskusi, et olla edukas üha ühendatud maailma, kus uusi väljakutseid esitatakse iga päev. See aste annab teile vajalikud osku ... [+]

Alustada dünaamiline karjääri

USQ Master of Information Systems annab teile oskusi, et olla edukas üha ühendatud maailma, kus uusi väljakutseid esitatakse iga päev. See aste annab teile vajalikud oskused ja teadmised, et realiseerida olemasolevaid tehnoloogiaid, et kasutada ära võimalusi uute ja uute tehnoloogiate, et aidata organisatsioonidel saada ettevõtte väärtuse kasutamise kohta infotehnoloogia ja süsteemid.

IT-sektor on kindlaks tehtud, millel on suur puudus koolitatud spetsialistid. Nüüd on õige aeg alustada karjääri, mis on dünaamiline, globaalne ja nõudlust. Õppimine Master of Information Systems on ideaalne professionaalidele kvalifikatsiooni muudes valdkondades kui infotehnoloogia.... [-]

Austraalia Toowoomba Springfield Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Queensland (USQ)

Tee oma järgmise suure karjääri liikuda koos USQ Master of Business and Innovation. Sul on võimalik valida kahe spetsialiseerumise, et avardada oma teadmisi, suurendada o ... [+]

Kas olete valmis oma tulevase karjääri?

Tee oma järgmise suure karjääri liikuda koos USQ Master of Business and Innovation.

Sul on võimalik valida kahe spetsialiseerumise, et avardada oma teadmisi, suurendada oma teadmisi ja täiendada oma karjääri ambitsioone.

Majors

Agribusiness (ei ole saadaval 2017.) Big andmed ja visualiseerimine Kriisiohjamise DIGITAL VÄÄRINDAMINE Enterprise juhtimine rahandus Üldine International Business Professionaalne kommunikatsioon Säästev Business

Kolmas komponent õpinguid saab uurimisprojekti, mis laiendab oma teadmisi uuenduslike äri ja ettevõtlust. Vali kas Applied Research või alustada Advanced Research.... [-]

Austraalia Toowoomba Springfield Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 72 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Queensland (USQ)

Eesmärk Master of Business Research on koolitada teid kõrgetasemeline äri uuringud, kas akadeemilise või tippjuhtide eesmärkidel. ... [+]

Võtke oma teadustöö oskusi, et täiesti uus tase

Eesmärk Master of Business teadus on õpetada teid kõrgetasemeline äri uuringud, kas akadeemilise või tippjuhtide eesmärkidel. Sa kohustuvad oluliselt uurimus oma huvitavas valdkonnas, kasutades oma erialaseid teadmisi ja kõrgetasemeliste teadusuuringute tehnikaid, et uurida resolutsioon juhtimise probleem. On oodata, et teadus- sa läbi mitme aasta jooksul annab olulise panuse uute teadmiste, kogukonna arengut ja lahendused tööstusele ja valitsus.

Karjäär tulemused

Master of Business Research suurendab oma rolli tippjuhi, või valmistada teid karjääri akadeemilistes ringkondades. Samuti on hüppelaud edasiseks teadustöö kraadi, nagu PhD.... [-]

Austraalia Toowoomba Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 6 semestrid
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Queensland (USQ)

Kui olete lõpetanud erinevas piirkonnas ja tahavad liikuda IT või juba õppinud arvuti kraadi ning soovivad parandada oma professionaalseid oskusi, siis see on tase teile. ... [+]

Ehita oma arvuti oskusi

Kui olete lõpetanud erinevas piirkonnas ja tahavad liikuda IT või juba õppinud arvuti kraadi ning soovivad parandada oma professionaalseid oskusi, siis see on tase teile. Master of Computing Technology eesmärk on lisada oma olemasolevaid teadmisi ja oskusi ning on seotud vajadusi oma valdkonnas või tööstusharus.

kursuste erialasid

Tarkvara ja Web Võrgustik ja süsteemi turvalisuse Täpsustamata spetsialiseerumine - on võimalus valida kümne heakskiidetud kursustel alates Master of Computing Technology kujundada oma kraadi oma eesmärke ja ambitsioone.

Research erialasid

Lisaks üks kursuste erialasid, saate valida ühe järgmistest: ... [-]

Austraalia Toowoomba Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Queensland (USQ)

Õpetajad mängivad olulist rolli arengumaade kodanike võimet kasutada teadmisi, et õppida, areneda ja osaleda meie kaasaegses maailmas. ... [+]

Commonwealth toetab koht

Edasi oma õpetamise karjääri

Õpetajad mängivad olulist rolli arengumaade kodanike võimet kasutada teadmisi, et õppida, areneda ja osaleda meie kaasaegses maailmas. Master of Education:

eesmärk on laiendada oma teadmisi, mis aitavad teil liidripositsioon haridus pakutakse täiesti online, andes paindlikkus õppida kõikjal.

Majors

Väikelaste Arendus- ja nõustamine Eripedagoogika TESOL

Muud erialasid nagu teadus rada ja õpilaste juhitud rada, mis võimaldab valida kaheksa kursust palju Haridus kraadiõpet võimaldab teil kohandada oma uuringus, et oma isiklikke ja tööalaseid eesmärke, mis on kättesaadav Masters of Education Full-tasulistes programmi.... [-]

Austraalia Toowoomba Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Queensland (USQ)

Master of Education (rakendusliku lingvistika) on ideaalne, kui te töötate koos teise keele kõnelejad ja nende kogukondi, või valdkondades logopeediline ja patoloogia, se ... [+]

Ehita oma teatises juhtimise oskusi

Master of Education (Applied Linguistics) on ideaalne, kui te töötate koos teise keele kõnelejad ja nende kogukondi, või valdkondades logopeediline ja patoloogia, sellega seotud tervise, psühholoogia või koolituse erinevaid seadeid, mis nõuab oskusi kommunikatsiooni juhtimise ja kultuuridevahelise suhtluse.

Uuring paindlikkus

Kui te ei ole kindel, kas soovid täita kogu magistrikraadi, kohaldatakse õppima USQ Graduate Certificate of Education, Graduate Diploma of Education (Commonwealth Toetatud Place) või Graduate Diploma of Education (lõivu maksta) ja võtta krediiti oma uuringud Master of Education, kui te otsustate jätkata õpinguid.... [-]

Austraalia Toowoomba Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Queensland (USQ)

Kui soovite saada professionaalne insener ja on kolme aasta inseneri kraadi, kuid ei ole töökogemust, Master of Engineering sulle seal. ... [+]

Saada tööstuse kogemus

Kui soovite saada professionaalne insener ja on kolme aasta inseneri kraadi, kuid ei ole töökogemust, Master of Engineering sulle seal. Sel määral, siis:

saada praktilisi praktilisi lab ja tööstuse kogemus, et valmistada sind töötavad elukutse kohaldada oma uuringus teadmisi reaalse probleemi oma uurimisprojekti - suur hüppelaud edasiseks teadustöö kraadi, sealhulgas oma PhD.

Majors

agrotehnika Applied telekommunikatsiooni Tsiviilehitus Elektrotehnika keskkonnatehnika Geograafilised infosüsteemid masinaehitus Energeetika ehitustehnilised Geodeetilised.

Professional akrediteerimine... [-]

Austraalia Toowoomba Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Queensland (USQ)

Kui soovite saada raamatupidaja ja juba bakalaureuse või 8-unit mitte-raamatupidamise magistrikraad, Master of Professional Raamatupidamine sulle seal. Rõhuasetus on prak ... [+]

Raamatupidamine on kriitiline

Raamatupidamine on oluline osa iga ettevõte või institutsioon. Raamatupidamine kui elukutse on näinud suurt muutust viimastel aastakümnetel rangelt rahalist keskmes majandusliku vastutuse keerulisem roll ettevõtete organisatsioonide ja juhtimine. Raamatupidamise eriala on ka laienenud ka sellistes valdkondades nagu infosüsteemid, maksejõuetuse ja kohtuekspertiisi.

Vaheta karjääri raamatupidamises

Kui soovite saada raamatupidaja ja juba bakalaureuse või 8-unit mitte-raamatupidamise magistrikraad, Master of Professional Raamatupidamine sulle seal. Rõhuasetus on praktilisi kogemusi ning valmistada teile põhjalikult raamatupidamise kutseala selle kaudu kapten 's ümberkorraldamise kava.... [-]

Austraalia Toowoomba Springfield Australia Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Southern Queensland (USQ)

Master of Science (Research) annab teile oskusi ja võimalusi, mida vaja edasi oma karjääri valitud teaduse uuringute alal. ... [+]

Tõsta oma teaduse teadlaskarjääri

Master of Science (Research) annab teile oskusi ja võimalusi, mida vaja edasi oma karjääri valitud teaduse uuringute alal. Sel määral, kõrgelt motiveeritud ja kõrge kvalifikatsiooniga üliõpilased kohustuvad arenenud uuring toota teaduspõhine väitekirja, mis aitab teil arendada oma teadustöö oskusi spetsialiseeritud ala teadmiste ja jätkama oma teadus- teadlaskarjääri.

Selle kraadi siis on valida kolme spetsialiseerumise "keskenduda oma uuringud. Nende hulka kuuluvad:

Applied Research perspektiivuuring Psühholoogia Research

Sel määral leiad rõhk olema arengu kohta teadmisi ja oskusi, mis võimaldab teil teha sõltumatuid uuringuid ja erialase praktika oma valitud alal. Master of Science (Research) (Applied Research) annab teile vahendid ja võimalused, mida vaja edasi oma karjääri valitud teaduse uuringute valdkonnas. Sel määral, kõrgelt motiveeritud ja kõrge kvalifikatsiooniga üliõpilased kohustuvad arenenud uuring toota teaduspõhine väitekirja, mis aitab teil arendada oma teadustöö oskusi spetsialiseeritud ala teadmiste ja jätkama oma karjääri.... [-]

Austraalia Toowoomba Springfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)