Loe ametlikku kirjeldust

Miks valida UWA?


Avastage meie ülikoolilinnakud ja rajatised, tutvuge oma riigi vanima ülikooli ajalooga ja uurige, miks UWA kraad võib seada teid tulevikuplaane, mitte ainult homse töökohti.

Oleme uhked, et asetame esikohale Lääne-Austraalias ja asetame ülemaailmsesse ülikoolis ülemaailmselt.

No1 - võrdne kõigepealt üliõpilasvajaduste ja teadustööga üldiselt

7 - Seitse meie teemat on järjestatud maailma top 50

Top 100 - järjestatud 96. kohal maailma ülikoolides


Viis põhjust UWA-s õppimiseks

Uurige, mis inspireerib inimesi meie eesmärkide saavutamiseks.


Vibrant üliõpilaste kogemus

Swant River'i kõrval on meie Perthi ülikool üks Austraalia kõige maalilisemaid vaatamisväärsusi, mis paiknevad kultuuripärandi kandvate aedade seas. Asume vaid 10 minuti kaugusel Perthi peamistest kaubandus- ja äripiirkondadest ning lähedal paljudest linna uimastamistest rannadest.

Ülikoolilinnas on teil hulgaliselt olulisi mugavusi, sealhulgas kohvikuid, raamatukogusid, raamatukaupme, elavat kultuuriväljakut ja tonni klubisid ja ühiskondi, et ühineda ja kogeda üliõpilaste elu. Meie toetav õpilasagentuur tähendab, et saate proovida oma käsi vabatahtlikus tegevuses, saada iseseisvat nõu mitmesugustel teemadel või osaleda ülikoolilinnaku ühel paljudel erinevatest üritustest.


Uuendusliku kursuse struktuur

Ükskõik millised eesmärgid teil on, UWA kraadi loob võimaluste maailma. Umbes 40 protsenti tänapäevastest töökohtadest ei eksisteeri 20 aasta pärast (CEDA, 2015), seega usume tuleviku karjääri paremasse ettevalmistamisse.

Meie innovatiivne kursuste struktuur on WA ainus omataoline ning põhineb globaalse mudeli puhul. See tähendab, et saate jätkata oma huvisid ja maksimeerida oma karjäärivõimalusi samal ajal. See paindlikkus seab teid lahku elanikkonnast ja on teie karjääri tulevaseks tagamiseks võti.


Edetabelid ja reitingud

Me võrdleme kõigepealt Austraalias üliõpilasvajaduste, kõrgkoolide palkade, uurimistöö intensiivsuse ja uurimistoetuste võrra, mis põhinevad 2016. aasta hea ülikoolide juhendi põhimeetmena. QS World Rankings on andnud meile oma kõrgeima võimaliku reitingu - 5 tähte - ja me oleme sellel kohal ülikoolide ülemus üks protsent kogu maailmas. Vastavalt QS World ülikooli edetabelile on teema järgi seitse meie teemavaldkondadest maailma populaarseima 50. kohal.


Lõpetanud tulemused

Teie UWA kraad on investeering teie tulevikku. Meie lõpetajad ületavad järjekindlalt riiklikke keskmiselt alustavaid palke ja riiklikke kõrgkooli lõpetanud tööhõivemäärasid. Me tähistame tugevaid tööstuspartnerlusi, pakkudes teile praktilisi ja reaalmaailma kogemusi lisaks väärtuslikele professionaalsetele võrgustike loomise võimalustele. Seda praktilist õppemeetodit hindavad tööandjad kõrgelt ja tagavad, et olete karjäärivalmis. Meie vilistlased on jätkuvalt inspireerinud ja avaldavad positiivset mõju ühiskonnale.


Maailma muutmine uurimistöö abil

Uurimisintensiivsest ülikoolist oleme osa kaheksast rühmast (riigi tippteaduste ülikoolide koalitsioonist) ja ühed vaid kaks ülemaailmsete ülikoolide võrgustiku Austraalia liiget. Oleme ka kvaliteetsete, teadustööga tegelevate ülikoolide Matariki võrgustiku sihtasutus, pöörates erilist tähelepanu õpilaste kogemustele.

Aastate jooksul oleme jätkuvalt meelitanud kõrgekvaliteedilisi, ülemaailmselt tunnustatud töötajaid, teadlasi ja üliõpilasi, sealhulgas meie Nobeli preemia laureaadi professor Barry Marshalli, ning me saame ligikaudu 80 protsenti kogu WA ülikoolide teadustöö rahastamisest igal aastal.


Tööstusühendused

UWA-s ei õpi mitte ainult kraadi omandamist, vaid ka võimalust omandada oma tulevase karjääri jaoks väärtuslikke kogemusi.


Juhendamine

Looge üksteisega nõu andev tööstusharu spetsialist ja arendage oma oskusi.


Mitte-krediidi kogemus

Meie tööstuspaikade võrgustik võimaldab teil leida mittekrediitreklaamitud paigutusi.


Krediidi asetus

Krediidipaigutused või praktikumid on paigutatud teie kraadina.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


University of Western Australia Business School

UWA Business Schooli rakendusteaduse magister on teie tee ülemaailmse finantseerimisalase karjääri juurde. ... [+]

Spetsialiseerunud magistriõppe kursus, mis hõlmab mitmesuguseid rakenduslikke finantsteemasid, viib ettevõtete pangandusse ja rahandusse, aktsiaturgudele, kindlustusse, investeeringute haldamisse ja muudesse rakendusfinantseerimise valdkondadesse.

Te uurite kogenud rahandusvaldkonna spetsialistide juhendamisel, sh professorid, kes on teeninud Riigikantselei valitsuse ülemäära ümarlaua raames, tegutsenud kohtumõistmise ekspert tunnistajatena ja arendas omakorda Colonial First State'i omakapitali eelistuste indeksi.

Kursuse kohta

Master of Applied Finance on praktiline kursus, mis on mõeldud nii finantssektori juba töötavatele kui ka mittefinantseeritavatele kõrgkoolilõpetajatele, kes soovivad minna finantsvaldkonda.... [-]

Austraalia Perth
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Western Australia Business School

Professionaalse raamatupidamise magister annab teile kursuse raamatupidamisandmete ettevalmistamise tehnilistes aspektides; arendada oma oskusi raamatupidamisandmete rake ... [+]

Professionaalse raamatupidamise magister annab teile kursuse raamatupidamisandmete ettevalmistamise tehnilistes aspektides; arendada oma oskusi raamatupidamisandmete rakendamisel probleemide lahendamiseks ja otsuste tegemiseks; ja arendada oma teadmisi ja oskusi seotud erialadel, nagu rahandus, maksustamine, auditeerimine ja juhtimine.

Kursuse kohta

See kursus annab võimaluse lõpetanutele omandada kvalifikatsioon, mida tunnustavad professionaalsed raamatupidamisasutused ja laiem äriringkond.

UWA raamatupidamine

UWA on reastatud maailma 100 suurima ülikooli raamatupidamisarvestusse (QS 2014)

UWA äriarvestuse magister on akrediteeritud Chartered Accountants Austraalias ja Uus-Meremaal, CPA Austraalias ja audiitorite instituudis... [-]

Austraalia Perth
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Western Australia Business School

Avaliku poliitika magister annab multidistsiplinaarse ülevaate valitsuse rollist majandustegevuses ja avaliku poliitika otsuste tegemisel. Kursus keskendub sellele, kuida ... [+]

Avaliku poliitika magister annab multidistsiplinaarse ülevaate valitsuse rollist majandustegevuses ja avaliku poliitika otsuste tegemisel. Kursus keskendub sellele, kuidas valitsus suhtleb majanduses ja ühiskonnas. Teemad on majanduskasv, stabiilsus, maksustamine, infrastruktuuri pakkumine, reguleerimine, tervishoid, kaitse, haridus ja sotsiaalkindlustus. See ühendab teooria ja praktika, et suurendada teadmisi ja praktilisi oskusi, mis võimaldavad teil aktiivselt ja strateegiliselt reageerida avalikule, majanduslikule ja sotsiaalsele vajadustele. Võite valida majanduse või avaliku halduse ja juhtimise erialade või mõlema.

Kursuse kohta

Õppurite juhitud seminaride abil täiendatakse muidugi juhtivate praktikute külaliskursustega ja juhtumiuuringuid, mis pakuvad üliõpilastele võimalusi rakendada seda, mida nad on õppinud avalike, sotsiaalsete ja majanduslike probleemide tõhusaks lahendamiseks. Õpilased võivad valida majanduse või avaliku halduse ja juhtimise spetsialiseerumise või mõlemad.... [-]

Austraalia Perth
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles