University of Wollongong

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli kohta

Vaid 40 aasta jooksul University of Wollongong saanud Austraalia uue ülikoolide põlvkonna võrdlusaluseks; dünaamiline, vilgas, uuenduslik ja silmapaistev riiklikus ja rahvusvahelises edetabelis meie õpetamise ja teadustöö kvaliteedi osas.

Ülikool alustas Sydney uue Lõuna-Wales Tehnikaülikooli instituudina ühes kohas Wollongongis. Alates iseseisvumisest 1975. aastal on UOW kasvanud rahvusvaheliseks ülikoolilinnakuks, mis laieneb hõivata kaks Sydney ülikoolilinnakut ja viis piirkondlikku ülikoolilinnakut, samuti Hongkongis ja Dubais.

Praegu on üle 36 000 õpilase, üle 2400 töötaja ja majanduslik mõju umbes 2 miljardit dollarit aastas, on UOW mõjukas osa oma kogukondadest ja katalüsaatoriks Wollongongi ümberkujundamisel ülikoolilinnaks.

Meie üliõpilased ja töötajad on pärit erineva taustaga ning me tervitame igal aastal meie ülikoolilinnakutele palju rahvusvahelisi üliõpilasi. Nad jagavad kultuuri, mis austab avatust, kaasatust, kollegiaalsust ja mitmekesisust.

Meie eesmärk on viia oma akadeemiline kogukond ja lõpetajad vastavusse riiklike prioriteetidega ning keskenduda silmapaistvate uuringute tegemisele, mis tegelevad keeruliste sotsiaalsete, keskkonnaalaste ja majanduslike väljakutsetega, millega me praegu ja tulevikus silmitsi seisame.

Vältivate tööstusharude ja tuleviku töökohtade prognoosimisel püüame arendada eetilisi, mobiilseid, tehnoloogiliselt kirjaoskamaid ja multikultuurse töökoha jaoks valmisid. Me julgustame loovat ja kriitilist mõtlemist ning julgustame oma õpilasi ja töötajaid vaidlustama ja ületama traditsiooniliste erialade piire ja looma tõeliselt interdistsiplinaarseid partnerlusi.

Oleme keskendunud oma jõupingutustele, et tagada UOW õppekava intellektuaalne väljakutse, mudelite kriitiline uurimine ja reaalmaailma praktika ning seda pakutakse tehnoloogiaga rikastes ja ümbritsevates keskkondades.115192_pexels-photo-864994.jpeg

Meie eesmärk

University of Wollongong on teadustöömahukas ülikool, mis on suurepärase mainega oma õpikeskkondades paljudes valdkondades.

Meie pühendumus meie õpilastele on ilmne meie lõpetajatest, kes on tunnustatud nende võimekuse, kvaliteedi ja edu tõttu kogu töökohal.

UOW on ülikoolilinnakute ja piirkondlike õppekeskuste rahvusvaheline võrgustik. Koos meie partneritega teeme oma kogukondades tugeva ja ühendatud kohaloleku.

Oleme noored ja elujõulised ülikoolid, mille ambitsioonid on vähenenud. Me hindame oma teadusuuringute suutlikkust töötada keeruliste interdistsiplinaarsete probleemide lahendamisel. Meie uurimise vaimus juhib meie teadus- ja õppekeskkonda.

Oleme nende väärtuste suhtes ausad ja meie eesmärk aidata kaasa ühiskonna parendamisele, oleme teeninud oma koha maailma 250 parima ülikooli seas.

Ülikoolid ei ole meie tuleviku jaoks kunagi tähtsamad. Maailmas, mis seisab silmitsi väga suurte ja keeruliste sotsiaalsete, keskkonnaalaste ja majanduslike väljakutsetega, on meie ülikoolidel keskne roll Austraalia majanduslikult konkurentsivõimelise ja sotsiaalselt sidusana hoidmisel. Kõrgharidussektor on kaasaegse poliitika ja kaasaegse ühiskonna kujundamisel esirinnas.

University of Wollongong (UOW) keskendume jätkuvalt personaalsete kogemuste ja silmapaistvate õpikeskkondade pakkumisele. Arendame kõrgelt väljaõppinud lõpetajaid, kes on kogenud teadusmahukat ülikooli ja intellektuaalselt keerulist õppekava.

Oleme pühendunud suurepäraste teadusuuringute ja maailmatasemel tulemuste loomisele. Meie eesmärgiks teenida koht ülemises 1% maailma ülikoolidest annab võimaluse uuendada ja värskendada.

Järgmine periood pakub suuri võimalusi:

  • Jätkata jõupingutusi, et luua väljapaistvat teaduskeskkonda, tugev koolilõpetajakool ja selged stiimulid teadustöö keskendamiseks ja tootlikkuse suurendamiseks;
  • Lõpetage üliõpilasvajadustega seotud õppekavade ümberkujundamine, lõpetaja tulemused ja uue tehnoloogia kasutamine;
  • Investeeri meie inimesteni, et teha koostööd sisemiselt ja väliselt, et saavutada häid asju;
  • Parandada meie ülikoolilinnakuid ja viia meie rajatised vastavusse muutustega rahvastiku keskustes, nõudlusest lähtuval süsteemil ja esilekerkivatel teadusprioriteetidel; Kasutage meie maine ülemaailmse mitme ülikooli ülikoolina, suurendades meie rahvusvahelist rahvusvahelist programmi ja portfelli;
  • Töötage partneritega, et luua innovatsiooni ja mõju kõrgemat taset ning aidata kaasa uute ettevõtete loomisele;
  • Tegelege meie vilistlastega, et luua võrgustik eluks;
  • Säilitada tõhus ja produktiivne ülikool, mis keskendub kohanemisvõimele ja rahalisele jätkusuutlikkusele;
  • Püüdke teha UOWi sihtasutuse ja Wollongongi ülikooli linna.

Asukohad

Wollongong

Address
Northfields Ave
2522 Wollongong, Uus Lõuna-Wales, Austraalia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega