Loe ametlikku kirjeldust

Miks valida sõidukiüksus

Victoria University (VU) tahame, et te järgiksite oma kirge ja silma paista tööstuses, millest olete alati unistanud.

Me oleme üks Austraalia tööstusharuga seotud institutsioone ja oleme üks maailma 2% ülikoolidest.

Sa õpid juhtivate tööstuse spetsialistid, kes ühendavad teooria praktika valmistada teid oma karjääri alates päevast.

Kogege meie esimese aasta mudelit

Oleme muutnud meie kursuste õpetamise viisi nii, et esimesed aastad kogevad mitte ühtegi teist, keskendudes teie ja teie edule.

Saavutage varakult võitu ja usaldust, mis paneb sind edukaks ülikoolikogemuseks, rohkem ühekordselt õpetajatega ja mitmel tasandil.

Blokeerimisrežiimi laiendatakse teise aasta õppeainetele 2019. aastal ja kolmandal ja neljandal õppeaastal 2020. aastal.

Õpilased, kes alustasid VU-s 2018. aastal, viivad kogu õpinguid läbi blokeerimisrežiimi kogu kraadi vältel.

Avasta juhtivad kursused

Me mõistame, et uuringu esimene põhjus on teie valitud karjääri saavutamine. Sellepärast on meie kursused koostatud koos tööstusega, tagamaks, et sa õpid oskusi, mida tööandjad otsivad - nüüd ja tulevikus.

Kuna meie kursused on töökohale nii olulised, on paljud juhtivad organisatsioonid tunnistanud seda tööstusharu standardiks. Ainult mõned meie paljudest akrediteerimisorganisatsioonidest on järgmised:

  • Austraalia turundusinstituut
  • Austraalia õendusabi ja ämmaemandate akrediteerimise nõukogu
  • Austraalia psühholoogia akrediteerimise nõukogu
  • CPA Austraalia
  • Chartered Institute of Logistics and Transport Austraalias
  • Chartered Accountants Institute Austraalias
  • Victorian Õpetamisinstituut.

Paindlikud õppimisvõimalused

Oma eesmärkide saavutamiseks on oluline õppida, kuidas õppida. Seetõttu pakume erinevaid paindlikke õppimisvõimalusi.

Kas ühendate õpingud täistööajaga tööga, tasakaalustate pereelu või peate oma haridust karjääri eesmärkide saavutamiseks täiendama, saame aidata teil õppetööd teha.

Tugiteenused, mis teie jaoks töötavad

Pakume üliõpilastele mitmesuguseid tugiteenuseid - alates stipendiumidest ja rahalisest toetusest kuni akadeemilise toe, lastehoiu ja tervise- ja heaolu teenusteni.

Me mõistame, et uuringu tasakaalustamine töö- ja elukoha kohustustega ei ole alati lihtne. Sellepärast on meie kursused ja tugiprogrammid mõeldud selleks, et pakkuda erineva taustaga õpilastele võimalust oma eesmärke saavutada.

Sõltumata teie varasematest kogemustest, majanduslikust ja hariduslikust taustast, tahame, et teil õnnestuks.

Tervitatav kogukond

Victoria University (VU) kogege erinevaid kultuure, religioone ja keeli.

Meiega õppides jagate klassid, vestlused ja sõprused üle 175 eri riigi õpilastega.

Kuna meie õpilased ühinevad meiega nii paljudes erinevates kohtades, siis on meil üle 240 000 VU vilistlaste elu ja töötamine kogu maailmas.

Me võitsime 2018. aastal viktoriaanliku valitsuse mitmekultuurilise äri auhinna (välise lingi) meie suurepärase teenuse eest multikultuursetele kogukondadele.

Meie globaalne edetabel

Ülikooli valimisel on oluline kaaluda, kui hästi see Austraalias ja rahvusvaheliselt on.

Kuigi see on suhteliselt uus institutsioon, omandab sõidukiüksus igal aastal suuremat globaalset tunnustust.

Maailmatasemel uurimisvõimalused

Victoria University (VU) saate teha koostööd tööstuse, valitsuse ja kogukonnaga.

Meie kõrgkoolide teadlased asuvad meie kolledžites ja spetsialiseeritud uurimisasutustes ja -instituutides, kes töötavad tuntud teadustöötajatega ja annavad panuse igal aastal avaldatud 600 paberile - üle poole sellest ilmub maailma parimates ajakirjades.

Hiljutine uuring meie lõpetanud teadlastele leidis 93% rahulolu meie toetus- ja oskuste arendamise programmidega.

Meil on ka üks vaid seitsmest Austraalia ülikoolist, et saada Austraalia magistriõppeasutuste nõukogult viie tärni reiting.

Spordi juhid

Victoria University (VU) on sporditeaduste hariduse jaoks maailmas 12. kohal. *

Spordi liidrina pakume üle 40 spordiga seotud kursuse bakalaureuse-, magistri- ja kutsehariduse tasemel. Meie uuringud inimeste liikumise ja sporditeaduse vallas on maailmatasemel maine.

Meil on tugevad ambitsioonid olla Austraalia juhtiv spordiülikool ja ülemaailmne liider spordis.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Victoria University

Master of Applied Information Technology (NMIT) on paindlik, akrediteeritud kursus, mis pakub IT-tasemel üliõpilastele täiendõpet. ... [+]

Ülevaade

Master of Applied Information Technology (NMIT) on paindlik, akrediteeritud kursus, mis pakub IT-tasemel üliõpilastele täiendõpet.

Te ehitate oma arvutioskuste oskusi, valmistudes kõrgematele IT-rollidele. Praktilised, praktilised klassid võimaldavad teil arendada ja tõhustada teoreetiliselt kujundatud oskusi. See kursus pakub paindlikkust näost-näkku ja online-õppe kaudu.

Keskendume reaalsete probleemide lahendamisele:

pilvandmetöötlus (koos praktikatega, kasutades Amazon Web Services)küberturvalisustäiustatud programmeeriminetarkvaraarendustraadita ja mobiilsidevõrgu loominemobiilrakendusedandmete analüüsprojekti juht.

Arendate IT-valdkonna jaoks uusi ideid kas tööstuse projekti või teadustegevuse kaudu, mille eesmärk on viia doktorikraadi. Meie kogenud õppejõud, suurepärased uurimisvõimalused ja ühendused tööstusega annavad teile võimaluse ja tuge, et aidata kaasa originaalsetele ja olulistele ideedele.... [-]

Austraalia Püha Albans Werribee
Võta kooliga ühendust
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University

Selles ärikorralduse ettevõtlusressursside planeerimissüsteemide kursuses saate teada, kuidas rakendada äri- ja tehnoloogilisi suundumusi reaalmaailma probleemidele õppid ... [+]

Ülevaade

Selles ärikorralduse ettevõtlusressursside planeerimissüsteemide kursuses saate teada, kuidas rakendada äri- ja tehnoloogilisi suundumusi reaalmaailma probleemidele õppides õpetajatelt, kes on oma valdkonna eksperdid.

Selles maailmatasemel kursusel arendate arvutite ja ärioskusi, et rakendada ja hallata ettevõtte ressursside planeerimise süsteeme. Oluline on see, et see kursus annab teile arusaama nende süsteemide mõjust ettevõtlusele.

Saate teada viimastest SAP-moodulitest, nii et saate ERP / SAP-i töös töötades maapinda käivitada.

Saate süvendatud teadmisi süsteemirakenduste ja toodete (SAP) tarkvarast praktilise kogemuse ja 24-tunnise online-juurdepääsu kaudu. Õpid olulisi oskusi, sealhulgas:... [-]

Austraalia Melbourne Werribee
November 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University

Arendada arusaamist nõustamise teooriast ja praktikast VU nõustamise nõustajaga. ... [+]

Ülevaade

Arendada arusaamist nõustamise teooriast ja praktikast VU nõustamise nõustajaga.

Te saate kogemusi täiskasvanute, laste ja noorukite nõustamisel, keskendudes oma õppimisele:

nõustamine ja psühholoogiline teoorianõustamine ja psühholoogiline ravi (täiskasvanutele, lastele, noorukitele ja peredele)praktilised oskused tööstusharu õppimise ja paigutuse kaudu.

Akrediteeritud Austraalia Nõustamise Assotsiatsiooni (ACA) poolt nõustamisnõustaja hõlmab:

arusaamu mitmesugustest esilekerkivatest küsimustest, sealhulgas depressioonist, ärevusest, kurvast, kadumisest ja sõltuvustestarusaamine nõustamise eetikastpraktikapõhise väitekirja lõpetamine.... [-]
Austraalia Melbourne Jalakraam
Võta kooliga ühendust
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University

Hakka rahvusvahelise muutuse, inimõiguste ja säästva arengu liidriks globaalsel või kohalikul tasandil koos rahvusvahelise kogukonna arendamise magistriga. ... [+]

Ülevaade

Hakka rahvusvahelise muutuse, inimõiguste ja säästva arengu liidriks globaalsel või kohalikul tasandil koos rahvusvahelise kogukonna arendamise magistriga.

See ainulaadne, populaarne programm pakub isiklikku haridust. See hõlmab praktilist õppimist kohapeal ja sügavat koostööd valdkonna kogukondade ja ekspertidega. Täiuslik kombinatsioon õppimisest ja praktilisest kogemusest on teile valmis tööle karjääri jaoks.

Peamised uuringualad on:

kriitiline teadlikkus ja arengu eetikakogukonna arendamise projekti kavandamine ja juhtimineosalusel põhinev uurimine ja hindamineglobaliseerumine ja sotsiaalsed liikumisedjuhtpositsioon kogukonna arengusTrumpi ja Brexiti mõju rahvusvaheliste organisatsioonide juhtimiselekonfliktide lahendamine ja rahu tagamine.... [-]
Austraalia Püha Albans
Võta kooliga ühendust
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University

Uurige globaalselt tunnustatud raamatupidamisteadust ärijuhtimises (raamatupidamine). ... [+]

Ülevaade

Uurige globaalselt tunnustatud raamatupidamisteadust ärijuhtimises (raamatupidamine).

Saada tugev alus ja kontseptuaalsed teadmised säästva arengu viimastest arengutest ja raamatupidamise üldistest suundumustest. Te arendate erialaseid teadmisi raamatupidamise, majanduse ja rahanduse alal ning õppite oskusi, mis on vajalikud kõrgemate raamatupidamiskohustuste täitmiseks erinevates tööstusharudes.

Selle kursuse lõpetamisel on teil õigus taotleda akrediteerimist CPA Australia ja / või Charted Accountants - Austraalia ja Uus-Meremaa (CA ANZ).

Karjäär

Raamatupidajate tööhõivevõimalused on väga tavalised ja paljudes erinevates tööstusharudes, sealhulgas raamatupidamispraktikas, äri- ja valitsusorganisatsioonides, erinevad rollid.... [-]

Austraalia Melbourne Werribee
November 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University

Hakka tööstusliidriks ettevõtte ressursside haldamise (ERP) süsteemides ja SAP-s VU ärijuhtimise magister (Professional). ... [+]

Ülevaade

Hakka tööstusliidriks ettevõtte ressursside haldamise (ERP) süsteemides ja SAP-s VU ärijuhtimise magister (Professional).

VU ärijuhtimise programmid on maailmatasemel ja tööstuses kõrgelt hinnatud. Meil on tugevad tööstusühendused, mis pakuvad reaalset kogemust ja võrgustike loomise võimalusi.

Uuringu käigus saate arendada praktilisi ja ajakohaseid teadmisi SAP tarkvara kohta. Pakume praktilisi kogemusi ja sidusjuurdepääsu SAP Business Intelligence / Business Analytics (BI / BA) tarkvararakenduste ja -tehnoloogia terviklikule komplektile.

Edendada oma karjäärivõimalusi SAP-ga seotud valdkondades, millel on kraadiõppe kvalifikatsioon. Meie kursus hõlmab äri- analüütiliste programmide juhtimiseks vajalikke juhtimis- ja organisatsioonilisi oskusi.... [-]

Austraalia Melbourne
November 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles