Loe ametlikku kirjeldust

Melbourne Polytechnic on alates 1912. aastast pakkunud kutseõpet ja pakub tänapäeval mitmekülgseid uuenduslikke TAFE-ja kõrghariduse programme, et pakkuda teile teadmisi ja oskusi, mis on välja kujunenud arenevas ja väljakutseid pakkuvas turus.

Melbourne Polytechnic on kavandatud ja arendatud koos tööstuse osalusega, et anda õpilastele parimad töötulemused.

Melbourne Polytechnic on seitse suurlinnapiirkonda , Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus ja Heidelberg. Iga ülikoolilinnak pakub individuaalset, ainulaadset ja rikastavat õpilaste kogemust.

Siin on ka kuus koolituskeskust , Põhja Lodge - Eden Park, Põhja Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Rongikeskus, Northern AMEP (Täiskasvanud Migrant Inglise programm) Center Broadmeadows, Growling Frog Vineyard ja Melbourne Polytechnic Kyneton Park.

Melbourne Polytechnic on akrediteeritud üle 550 riiklikult akrediteeritud kursuse , millest paljud on saadaval kas täistööajaga või osalise tööajaga. Samuti pakub see üle 400 instituudi akrediteeritud kursuse.

Melbourne Polytechnic pakub praegu kolmeaastast (ja ühe nelja-aastast) bakalaureuse- ja magistriõppe erialast ainulaadset praktilist õpikeskkonda ja optimaalset tööstusharu kokkupuudet:

 • Raamatupidamine
 • Põllumajandus
 • Äri
 • Loomemajandus
 • Haridus (varasemad aastad)
 • Varajased õpingud
 • Hospitality Management
 • Illustratsioon
 • Infotehnoloogia
 • Muusika
 • Muusika tööstus

Jälgime pidevalt uute liigendus Pathways ja kraadi kasvada võimalusi meie õpilastele. Aastal 2016 tutvustasime professionaalse ja praktilise raamatupidamise magistriõppes CPA akrediteeringut, osutades väga populaarseks juba meie esimese magistriõppe kursusele. Me avaldame üksikasjad uute kursuste kohta meie veebisaidil niipea, kui need on lõplikult vormistatud.

Melbourne Polytechnic kraadi kursused pakuvad krediidiülekannet ja tunnustatakse eelnevat õpet üliõpilastele, kes on juba läbinud riiklikult tunnustatud diplomi, kõrgema diplomi või muu kvalifikatsiooni.

Direct sissekanne Associate kraadi (2 aastat) varjatud kõigi Melbourne Polytechnic kraadi programmid pakuvad suurepäraseid Pathway (kreedit- ja varasemate õpingute) võimalusi täiendõppeks.

Melbourne Polytechnic on saavutanud rahvusvahelise tunnustuse rohkem kui 6000 offshore registreerimisega aastas ja 24 hariduspartnerlust kogu Aasias ning seda tunnustab viktoriaanlik valitsus tipptasemel rahvusvahelises hariduses, võites 2014. aastal parima kategooria pakkuja ja 2015. aastal.

Melbourne Polytechnic tihedad sidemed tööstusega tagavad õpilastele võimaluse saada tööstusharu sponsorite annetatud õppetoetusi, laiendades ka oma võrgustikke edasiseks eduks.

Nii nagu kursuse valimine, on iga õpilase olukord erinev, kui õppemaksu on kulunud, ja me saame teid tasu struktuuri läbi viia. Iga kursuse lehekülg kirjeldab konkreetseid tasusid või külastage rahvusvahelise üliõpilaste tasude lehte lisateabe saamiseks.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Melbourne Polytechnic

MCI eesmärk on tugineda oma loomingulistele võrgustikele, tugevdada oma teadmisi rakendatud loomingulistest uuringutest, kriitilisest mõtlemisest ja laiendada oma praktik ... [+]

MCI eesmärk on tugineda oma loomingulistele võrgustikele, tugevdada oma teadmisi rakendatud loomingulistest uuringutest, kriitilisest mõtlemisest ja laiendada oma praktikat oma valdkonna ekspertide juhendamisel. Need oskused on konkurentsivõimelise loometööstuse õnnestumiseks üliolulised - registreeruge koos meiega, et edasi minna ja edasi minna.

Kursuse struktuur

Loomemajanduse magistriõppekava mudel põhineb kolmel temaatilisel voogul. Need on (1) Ettevõtlus ja kommertsialiseerimine (2), rakendusuuringud ja (3) loominguline tegevus

MCI-le on kolm sisseehitatud väljumiskohta, mis on:

Loominguliste tööstuste magistriõpe - ettevõtlus ja turustamine (üks semester / 48 ainepunkti)Loominguliste tööstuste diplom - ettevõtlus ja kommertsialiseerimine ja rakendusuuringud (kaks semestrit / 96 ainepunkti)Loomemajanduse kapten - kõik ojad (kolm semestrit / 144 ainepunkti)Mida ma pean tegema, et registreeruda?... [-]
Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Melbourne Polytechnic

Edasi oma raamatupidamise oskused ja äritegevuse teadlikkust teadusuuringute, täiendõppe või kutsepraktika, koos Melbourne Polytechnic 's Master of Professional ja prakti ... [+]

Edasi oma raamatupidamise oskused ja äritegevuse teadlikkust teadusuuringute, täiendõppe või kutsepraktika, koos Melbourne Polytechnic 's Master of Professional ja praktilise raamatupidamise (MPPA).

MPPA pakub hulgaliselt töövõimalusi, alates akadeemilisest töötamisest finantsjuhina, mis on mõeldud edasijõudnutele, töökas töötajatele, ärimeestele suunatud lõpetajale ja neile, kes soovivad suurepäraseid professionaalseid raamatupidamisvaldkondi.

Jätkake, liigutage ja tuletage edasi

Ülemaailmne ärimaailm areneb pidevalt. Ettevõtted soovivad spetsialiste, kes suudavad tuvastada suundumusi ja pakkuda ettevõtte kohandusi, mis tagavad finantsilise ja operatiivse elujõulisuse.... [-]

Austraalia Melbourne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Melbourne Polytechnic
Address
Melbourne, Victoria, Austraalia
Koduleht
Telefon
+61 3 9269 1200