Melbourne Polytechnic

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Melbourne Polytechnic on alates 1912. aastast pakkunud kutseõpet ja pakub tänapäeval mitmekülgseid uuenduslikke TAFE-ja kõrghariduse programme, et pakkuda teile teadmisi ja oskusi, mis on välja kujunenud arenevas ja väljakutseid pakkuvas turus.

Melbourne Polytechnic on kavandatud ja arendatud koos tööstuse osalusega, et anda õpilastele parimad töötulemused.

Melbourne Polytechnic on viis suurlinna ülikoolilinnakud , Preston, Collingwood, Epping, Fairfield ja Heidelberg. Iga ülikool pakub individuaalset, unikaalset ja rikastavat õpilaste kogemust.

Siin on ka kuus koolituskeskust , Põhja Lodge - Eden Park, Põhja Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Rongikeskus, Northern AMEP (Täiskasvanud Migrant Inglise programm) Center Broadmeadows, Growling Frog Vineyard ja Melbourne Polytechnic Kyneton Park.

Melbourne Polytechnic on igal aastal üle 60 000 osaleja, kellel on akrediteeritud ligikaudu 550 riiklikult akrediteeritud kursust , paljud neist on saadaval täistööajaga või osalise tööajaga. Samuti pakutakse üle 400 instituudi akrediteeritud kursusi.

Melbourne Polytechnic pakub praegu kolmeaastast (ja ühe nelja-aastast) bakalaureuse- ja magistriõppe erialast ainulaadset praktilist õpikeskkonda ja optimaalset tööstusharu kokkupuudet:

 • Raamatupidamine
 • Põllumajandus
 • Äri
 • Haridus (varasemad aastad)
 • Varajased õpingud
 • Hobuste uuringud
 • Hospitality Management
 • Illustratsioon
 • Infotehnoloogia
 • Muusika
 • Muusika tööstus
 • Viinamarjakasvatus
 • Kirjutamine

Jälgime pidevalt uute liigendus Pathways ja kraadi kasvada võimalusi meie õpilastele. Aastal 2016 tutvustasime professionaalse ja praktilise raamatupidamise magistriõppes CPA akrediteeringut, osutades väga populaarseks juba meie esimese magistriõppe kursusele. Me avaldame üksikasjad uute kursuste kohta meie veebisaidil niipea, kui need on lõplikult vormistatud.

Melbourne Polytechnic kraadi kursused pakuvad krediidiülekannet ja tunnustatakse eelnevat õpet üliõpilastele, kes on juba läbinud riiklikult tunnustatud diplomi, kõrgema diplomi või muu kvalifikatsiooni.

Direct sissekanne Associate kraadi (2 aastat) varjatud kõigi Melbourne Polytechnic kraadi programmid pakuvad suurepäraseid Pathway (kreedit- ja varasemate õpingute) võimalusi täiendõppeks.

Melbourne Polytechnic on saavutanud rahvusvahelist tunnustust aastas üle 10 000 offshore registreerimise ja 24 Aasia haridusalast partnerlust ning seda tunnustab Victoria valitsus valitsuse tipptaseme saavutamiseks rahvusvahelise hariduse valdkonnas, võites selle kategooria parimaks pakkujaks 2014. aastal ja võidusõitja 2015. aastal.

Melbourne Polytechnic tihedad sidemed tööstusega tagavad õpilastele võimaluse saada tööstusharu sponsorite annetatud õppetoetusi, laiendades ka oma võrgustikke edasiseks eduks.

Nii nagu kursuse valimine, on iga õpilase olukord erinev, kui õppemaksu on kulunud, ja me saame teid tasu struktuuri läbi viia. Iga kursuse lehekülg kirjeldab konkreetseid tasusid või külastage rahvusvahelise üliõpilaste tasude lehte lisateabe saamiseks.

See kool pakub järgmisi programme:
 • Inglise

Vaata magistriõppe programme » Vaata Edasijõudnud diplomid » Vaata Sertifikaadid » Vaata Diplomid » Vaata Bakalaureused »

Programmid

See ülikool pakub ka:

Magister

Professionaalse praktilise raamatupidamise magister

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat February 2019 Austraalia Melbourne

Edasi oma raamatupidamise oskused ja äritegevuse teadlikkust teadusuuringute, täiendõppe või kutsepraktika, koos Melbourne Polytechnic 's Master of Professional ja praktilise raamatupidamise (MPPA). [+]

Edasi oma raamatupidamise oskused ja äritegevuse teadlikkust teadusuuringute, täiendõppe või kutsepraktika, koos Melbourne Polytechnic 's Master of Professional ja praktilise raamatupidamise (MPPA).

MPPA pakub hulgaliselt töövõimalusi, alates akadeemilisest töötamisest finantsjuhina, mis on mõeldud edasijõudnutele, töökas töötajatele, ärimeestele suunatud lõpetajale ja neile, kes soovivad suurepäraseid professionaalseid raamatupidamisvaldkondi.

Jätkake, liigutage ja tuletage edasi

Ülemaailmne ärimaailm areneb pidevalt. Ettevõtted soovivad spetsialiste, kes suudavad tuvastada suundumusi ja pakkuda ettevõtte kohandusi, mis tagavad finantsilise ja operatiivse elujõulisuse.... [-]


Videod

Melbourne Polytechnic - Discover Different - Summer 17/18

Kontakt

Melbourne Polytechnic

Aadress, rida 1 Melbourne, Victoria, Austraalia
Koduleht http://www.melbournepolytechnic.edu.au/
Telefon +61 3 9269 1200