FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

FH Kufsteinis on praegu 2200 õpilast enam kui 50 riigist, kes loovad rahvusvahelise, mitmekultuurilise õhkkonna. Fakt, et meil on üle 210 partnerülikooli kogu maailmas, tähendab seda, et FH Kufstein võõrustab igal aastal rohkem kui 200 rahvusvahelist saabuvat tudengit ja et veelgi suurem arv meie üliõpilasi läheb semestriks või aastaks välismaale õppima.

123319_FHKufsteinGehen_10.jpgc) FH Kufstein Tirol

Veelgi enam, umbes 500 lepingulise lektoriga FH Kufsteinil on oluline roll piirkondlikus majanduses. Bakalaureuse- ja magistrikraadiprogrammide valik, mida pakutakse nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga formaadis, on kavandatud vastama vastavate tööstusharude kutsealastele nõudmistele. FH Kufstein on koostöös mitme rahvusvaheliselt tuntud partnerülikooliga välja töötanud ka kraadiõppe programmi. Meie kraadiprogrammide lõpetajatel on seega suurepärased väljavaated oma valdkonnas keerukate ametikohtade täitmiseks ja karjääri edendamiseks.

123318_FHKufsteinFeatures_188.jpg

c) FH Kufstein Tirol

Ahvatlev ümbritsev ülikoolilinnak

FH Kufstein elab hoones, kus on kaasaegsed auditooriumid ja tööruumid, raamatukogu ja kohvik. Ülikoolilinnakus asub kesklinnas asuvas rohelises, heldes pargialas. Paljud spordi- ja vaba aja veetmise võimalused, samuti läheduses asuvad kultuurikeskused ja piirkondlikud pealinnad tekitavad põnevat, rahvusvahelist tuju.

138238_FH_Gebaude_A_web_portale.JPGc) FH Kufstein Tirol

Teadusuuringute kontseptsioon

Väljapaistvad tulemused teadus- ja arendustegevuses on tõhusa, teaduslikult põhjendatud õpetamise ja õppimise eelduseks. Nii on FH Kufstein loonud kindla teadus- ja arendustegevuse programmi, mille eesmärk on edendada institutsionaalseid ja individuaalseid pädevusi ning aidata kaasa teaduse ja äriringkondade kõrgele tunnustamisele ja integreerimisele. Vastavalt Austria rakenduskõrgkoolide seaduslikele volitustele on FH Kufsteini teadus- ja arendustegevuse kontseptsioon ühtlustatud rakendusuuringute lähenemisviisiga. Eesmärk on genereerida teadus- ja arendustegevuse tulemusi, mis aitavad kaasa teaduslike teadmiste baasile ja suurendavad jätkusuutlikult kohaliku majanduse konkurentsivõimet ja atraktiivsust.

123320_FHKufsteinFeatures_146.jpgc) FH Kufstein Tirol

Asukohad

Kufstein

Fachhochschule Kufstein Tirol

Address
FH Kufstein
Andreas Hofer-Straße 7

6330 Kufstein, Tirool, Austria
Telefon
+43 5372 71819

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega