Loe ametlikku kirjeldust

Lüüsi oma edukaks karjääriks!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt asutati 1994. aastal esimese omataolise University of Applied Sciences Wiener Neustadt ja loeb Austria tipptasemel õppeasutusi. Praegu on üks meie ülikoolilinnakudest bakalaureuse- või magistriõppesse rohkem kui 3600 õpilast: Wiener Neustadt, Wieselburg, Tulln ja Viin. Rohkem kui 10000 meie lõpetajat tegeleb nüüd edukate karjääridega nii Austrias kui ka välismaal.

FHWN pakub rahvusvaheliselt nii võrgustikke kui ka piirkondlikult kindlalt kinnitatud ulatuslikke ja tulevikule suunatud haridus- ja uurimisprogramme. Praegu pakume 34 bakalaureuse- ja magistriõppe programmi viies teaduskonnas: äri-, ehitus-, tervishoiu-, julgeoleku- ja spordiharidus. Rohkem kui 300 töötajat ja 1300 õppejõudu pakuvad kaasaegset ja tõhusat praktikale suunatud haridust.

Me tegutseme vastavalt meie kreedole: perspektiivid rakendusliku õppe kaudu . Meie praktikale orienteeritud hariduskontseptsiooni kaudu pakume meie lõpetajale edukaks tööalaseks karjääriks laia valikut vaatenurki. 2015. aasta universumi FHWN uuringus kinnitasid suurepärased töövõimalused meie õpilased, kes võtsid FHWN esimesena kõige paremini "tööalase konkurentsivõimega" ülikoolina - pädevuse omandatud oskusi otseselt tööle rakendada.

Lisaks suurele praktilisele tähtsusele keskendume ka rakendusuuringutele . Meie paljud uurimislaborid, funktsionaalsed ruumid ja seminariruumid on varustatud uusima tehnoloogiaga, mis tagab esimese klassi hariduse. Lisaks sellele toetavad meie teadus- ja arendusprojekte meie inseneri- ja teaduskraadi programme FOTEC, FHWN enda uurimisfirma.

Teine peamine fookuspunkt FHWN on meie rahvusvaheline tegevus. Praegu on 95 ülikoolil üle kogu maailma meie üliõpilastel palju võimalusi õppida semestrit välismaal, et jätkata õpinguid või viia läbi internatuuri. FHWN pakuvad professionaalset karjääri käivitades väärtuslikke sidemeid suhtlemine ja võrgustike loomine rahvusvaheliste partneritega ettevõtluses, tööstuses ja teadustöös.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Business Consultancy International (BCi) on kõrgkvaliteetne ja väljakutseid pakkuv äriülikool magistriõppes, mida õpetatakse täielikult inglise keeles. ... [+]

Teie värav rahvusvahelise ettevõtte juhtimises

Business Consultancy International Master's Degree Program (MBCi) on rahvusvaheliselt keskendunud programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles. See pakub eriti stimuleerivat keskkonda, kus teie ja teie kaaslased paljudest erinevatest rahvustest ja kultuuritundidest töötavad koos rahvusvahelise teaduskonnaga.

Tuginedes esimesele astmele äri, kaheaastane programm valmistab teid ette tulevaste juhtpositsioonide ülemaailmsete ettevõtetega. MBCi programmis võite valida spetsialiseeruda ühele kahest erialast:

Turunduse analüüsRiigikassa

Kogu programmi jooksul omandate lisaks juhtimise ja nõustamise oskustele hulga juhtimis- ja nõustamisoskusi lisaks finantsjuhtimise ja investeeringute analüüsi valdkondadele või turunduse ja andmeanalüütika valdkondadele. Eeldatakse, et need kursused tuginevad varasematele teadmistele.... [-]

Austria Wiener Neustadt
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Fachhochschule Wiener Neustadt
City Campus, Schlögelgasse 22-26

Wiener Neustadt, Lower Austria, 2700 AT
Social Media