University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Lüüsi oma edukaks karjääriks!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt asutati 1994. aastal esimese omataolise University of Applied Sciences Wiener Neustadt ja loeb Austria tipptasemel õppeasutusi. Praegu on üks meie ülikoolilinnakudest bakalaureuse- või magistriõppesse rohkem kui 3600 õpilast: Wiener Neustadt, Wieselburg, Tulln ja Viin. Rohkem kui 10000 meie lõpetajat tegeleb nüüd edukate karjääridega nii Austrias kui ka välismaal.

FHWN pakub rahvusvaheliselt nii võrgustikke kui ka piirkondlikult kindlalt kinnitatud ulatuslikke ja tulevikule suunatud haridus- ja uurimisprogramme. Praegu pakume 34 bakalaureuse- ja magistriõppe programmi viies teaduskonnas: äri-, ehitus-, tervishoiu-, julgeoleku- ja spordiharidus. Rohkem kui 300 töötajat ja 1300 õppejõudu pakuvad kaasaegset ja tõhusat praktikale suunatud haridust.

Me tegutseme vastavalt meie kreedole: perspektiivid rakendusliku õppe kaudu . Meie praktikale orienteeritud hariduskontseptsiooni kaudu pakume meie lõpetajale edukaks tööalaseks karjääriks laia valikut vaatenurki. 2015. aasta universumi FHWN uuringus kinnitasid suurepärased töövõimalused meie õpilased, kes võtsid FHWN esimesena kõige paremini "tööalase konkurentsivõimega" ülikoolina - pädevuse omandatud oskusi otseselt tööle rakendada.

Lisaks suurele praktilisele tähtsusele keskendume ka rakendusuuringutele . Meie paljud uurimislaborid, funktsionaalsed ruumid ja seminariruumid on varustatud uusima tehnoloogiaga, mis tagab esimese klassi hariduse. Lisaks sellele toetavad meie teadus- ja arendusprojekte meie inseneri- ja teaduskraadi programme FOTEC, FHWN enda uurimisfirma.

Teine peamine fookuspunkt FHWN on meie rahvusvaheline tegevus. Praegu on 95 ülikoolil üle kogu maailma meie üliõpilastel palju võimalusi õppida semestrit välismaal, et jätkata õpinguid või viia läbi internatuuri. FHWN pakuvad professionaalset karjääri käivitades väärtuslikke sidemeid suhtlemine ja võrgustike loomine rahvusvaheliste partneritega ettevõtluses, tööstuses ja teadustöös.

Asukohad

Wiener Neustadt

Address
Fachhochschule Wiener Neustadt City Campus, Schlögelgasse 22-26
2700 Wiener Neustadt, Alam-Austria, Austria