University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Lüüsi oma edukaks karjääriks!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt asutati esimese omataolisena 1994. aastal ja kuulub Austria parimate õppeasutuste hulka. Praegu õpib bakalaureuse- või magistriprogrammis ühes meie ülikoolilinnakus: Wiener Neustadt, Wieselburg, Tulln ja Viin. Enam kui 12000 meie lõpetanutest teevad nüüd edukat karjääri nii Austrias kui ka välismaal.

Rahvusvaheliselt võrku ühendatud ja kindlalt piirkondlikul tasandil ankurdatud FHWN pakub ulatuslikke ja tulevikku suunatud haridus- ja teadusprogramme. Praegu pakume viies teaduskonnas 37 bakalaureuse- ja magistriõppekava: ettevõtluse, tehnika, terviseteadused, turvalisus ja sport. Enam kui 440 töötajat ja 1300 õppejõudu pakuvad kaasaegset ja tõhusat praktikale orienteeritud haridust.

Me tegutseme vastavalt meie kreedole: perspektiivid rakendusliku õppe kaudu . Meie praktikale orienteeritud hariduskontseptsiooni kaudu pakume meie lõpetajale edukaks tööalaseks karjääriks laia valikut vaatenurki. 2015. aasta universumi FHWN uuringus kinnitasid suurepärased töövõimalused meie õpilased, kes võtsid FHWN esimesena kõige paremini "tööalase konkurentsivõimega" ülikoolina - pädevuse omandatud oskusi otseselt tööle rakendada.

Lisaks suurele praktilisele tähtsusele keskendume ka rakendusuuringutele . Meie paljud uurimislaborid, funktsionaalsed ruumid ja seminariruumid on varustatud uusima tehnoloogiaga, mis tagab esimese klassi hariduse. Lisaks sellele toetavad meie teadus- ja arendusprojekte meie inseneri- ja teaduskraadi programme FOTEC, FHWN enda uurimisfirma.

Veel üks FHWN on meie rahvusvahelisus. Praegu on 100 partnerülikooliga üle maailma , ja meie tudengitel on palju võimalusi veeta semester välismaal, et jätkata õpinguid või teha praktika. FHWN pakuvad ärisuhte, tööstuse ja teaduse alal rahvusvaheliste partneritega suhtlemine ja võrgustike loomine väärtuslikke kontakte, kui nad FHWN karjääri.

Asukohad

Wiener Neustadt

Address
Fachhochschule Wiener Neustadt
City Campus, Schlögelgasse 22-26

2700 Wiener Neustadt, Alam-Austria, Austria

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega