IMC University of Applied Sciences Krems

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Applied Artsi õppimine: meie õpilased kujundavad tulevikku.

IMC Fachhochschule Krems peetakse Austria kaasaegseimate ja kõige rahvusvaheliste rakendusteaduste ülikoolideks. Praegu toimub nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga 28 innovatiivset kraadiõppe programmi majanduse ja digiteerimise valdkonnas

Esimene teadmiste edasiandmine

IMC FH Kremsi koolitus on eriti praktiline ja seda iseloomustab juhtimise ja pehmete oskuste õpetamine, mitmekülgne võõrkeelte ja projektiga seotud töö juhitavates gruppides ja otseses kontaktis õpetajatega. IMC FH Krems on eriti huvitatud üliõpilaste teadmiste edasiandmisest ja teadmiste omandamisest. Kvaliteetsete ja hariduslike püüdlustega rahvusvaheliste professorite meeskond motiveerib õpilasi parimaks ja valmistab neid ette rahvusvahelise karjääri saavutamiseks. IMC FH Kremsis õppivate interaktiivse õppe, otseste ja isiklike kogemuste vahetamine üliõpilaste ja õpetajate vahel, rahvusvahelised partnerprogrammid ülikoolide, uurimisasutuste ja ettevõtetega, samuti terviklik puhkemajanduspakkumine ühes Austrias kõige idüllilisemas piirkonnas, mis õpib IMC FH Kremsis, on kogemus ja ajutine kodu.

Elu rahvusvahelistumine

IMC FH Kremsi juures ilmneb rahvusvahelistumine igapäevaselt: korrapärased kontaktid enam kui 140 partnerülikooliga, arvukad aktiivsed partnerprogrammid ja õpilaste endi, kes on pärit 50 erinevast riigist. Kultuuridevaheline kogemustevahetus, internatuuri välismaal, rahvusvahelistes uurimisprojektides osalemine ja rahvusvaheliste toimetajate ja külalisprofessorite loengud on lihtsalt selle osaks. Lisaks on loengute keel inglise keel umbes poole kõigist õppeprogrammidest, mis on väga atraktiivsed nii Austria kui ka rahvusvaheliste õpilaste jaoks.

Karjäär algab Kremsist

IMC FH Kremsi üks peamisi probleeme on tihedalt omavahel seotud õpetamine, teadus ja ettevõtlus. IMC FH Krems ei näe ennast mitte ainult akadeemilise koolituskeskusega, vaid otsib pidevalt koostööd teadusuuringute ja ettevõttega. Seega mõjutab rakenduskõrgkool oluliselt asjaolu, et üliõpilased sobivad tööturule: 90% kõigist tudengitest on juba kolme kuu jooksul pärast lõpetamist fikseeritud.

Asukohad

Krems an der Donau

IMC Krems

Address
IMC Fachhochschule Krems
IMC University of Applied Sciences Krems
Piaristengasse 1

A-3500 Krems an der Donau, Alam-Austria, Austria
Telefon
+43 2732 8020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega