Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast International korruptsioonivastase Akadeemia

Rahvusvahelise korruptsioonivastase Academy (IACA) on rahvusvaheline organisatsioon põhineb Laxenburg, Austria. See on esimene ülemaailmne institutsioon omataoline, mis on pühendatud ületada praegused puudused teadmiste ja praktika valdkonnas korruptsioonivastase ning püüdes anda spetsialistide väljakutsetega homme.

Akadeemia pakub standardiseeritud ja kohandatud koolitusi, akadeemilise kraadi programmid, võimalusi dialoogi ja võrgustike ning korruptsioonivastase mõttekoja ja võrdlusuuringud. See annab uue, tervikliku lähenemisviisi korruptsioonivastase haridus ja teadus, toimetab ja hõlbustab korruptsioonivastase töötajatele koolitusi kõik ühiskonna sektorid ja tehnilist tuge ja abi mitmesuguseid sidusrühmi. Rahvusvaheline koostöö, teadmiste ja kogemuste ning vastastikuse toetuse on põhiaspektide IACA volitusi.

Organisatsioon oli Interpoli algatatud, ÜRO narkootikumide ja kuritegevuse büroo (UNODC), Euroopa Pettustevastase Ameti (OLAF), Austria Vabariik ja muude sidusrühmadega. See sai rahvusvahelise organisatsiooni 8. märtsil 2011. aastal ja praegu on valimisringkonnas 71 osalist, sealhulgas kolm rahvusvaheliste organisatsioonidega. IACA on vaatleja ÜRO Peaassamblee GRECO, ECOSOCi ja Rahvusvaheline Migratsiooniorganisatsioon (IOM), ja on selgelt tervitas hulgaliselt rahvusvahelisi resolutsioone.

IACA märgib geograafilise ja kultuurilise mitmekesisuse ja püüab lai partnerlus avaliku ja erasektori asutused, rahvusvahelised ja valitsusvälised organisatsioonid ja kodanikuühiskond. See toimib koos nende partneritega kaasorganiseerida korruptsioonivastase koolitusi ja osaleb teiste rahvusvaheliste sündmuste kaassponsoriks või ekspertiisi pakkuja. Lisaks IACA Dean, õppejõud ja kõrgemate esindajatega regulaarselt (külalisena) loeng ja aidata kaasa rahvusvahelise korruptsioonivastase konsultatsioone ja töörühmad, nõuandekogudes, konverentside ja koosolekute.

Pakkudes korruptsioonivastase haridus ja teadus, IACA tugineb vankumatu püüdlemist tipptasemel, uuenduslikkuse vaimu ja pühendumust muudab ennast kättesaadav üksikisikutele üle kogu maailma.

meie lähenemine

51cb676acaa7c

Korruptsioonivastane pakutava hariduse viimastel aastakümnetel on olnud ad-hoc parimal sageli puudub spetsialiseerumise ja terviklik raamistik. See on kannatanud haridus- partikularismi ja mõnel juhul isegi separatism, andes seeläbi piiratud tulemusi pikemas perspektiivis. Vastuseks nendele puudustele, IACA terviklikku lähenemist disainitud.

Lähenemisviisi, mis on rahvusvahelise toitlustus erinevate maailma nurkadesse ja jälgides regionaalset mitmekesisust; interdistsiplinaarsed, et tagada iga temaatilise aspekt korruptsioon, akadeemilise ja praktilise, on arvesse võetud; sektoritevahelise sidumisel praktikutele teadlased, avaliku sektori koostöös erasektoriga, teadlased kodanikuühiskonnaga; integreeriv, pakkudes teadmisi ja praktilisi vahendeid kohaldatakse eri maailma osades; ja säästva, pakkudes püsivaid lahendusi.

Korruptsioonivastase töö oleks tõhus, peavad praktikud välja astuma oma erialal tõeliselt mõista põimunud viisil see ähvardus avaldub ja toetuda teiste valdkondade teadmisi samuti, et nende erinevate kaaslastega. Põhjalikult korruptsioonivastase strateegia igal süsteem, ühiskonna või ettevõtte erinevaid aspekte tuleb arvesse võtta, valdkonnaülene poliitika hinnata ning rahvusvaheliste ja riigipõhiste meetodeid uurida.

51cb6740977ad

Meie missioon

Meie peamine ülesanne on pakkuda ja hõlbustada korruptsioonivastase hariduse ja koolituse ja spetsialistide kõikides sektorites. Pakume teadus- ja platvormid dialoogi ja võrgustike, mis koondavad valdkonnas spetsialistid võimaldavad arendamiseks maandatud, säästva strateegiaid ja suuniseid.

Meie terviklikku õppekava tegeleda laia erialade ja rahuldada erinevate maailma piirkondade. Veelgi enam, me edendada arusaamist valdkondadevahelised ja laastav korruptsiooni olemust ja nõuavad seetõttu laiema kontekstualiseerimise. Soovitame sotsiaalset vastutust kõikide sektorite ja hoiakute muutumist selles osas. Oleme pühendunud rahvusvahelise koostöö otsest dialoogi ja laia partnerlust kui vahendit kogemuste vahetamine ja suurem solidaarsus võitluses korruptsiooniga.

Meie vilistlased võrgustik tagab pideva kogemuste ja heade tavade vastastikust tehnilist abi ja hiljemalt oskusteavet. Me tajume meie vilistlased saadikute ja osana kasvav ülemaailmne korruptsioonivastase liit.

Meie visioon

Me vaadata vankumatu Ei! korruptsiooni põhiõigus kõigile meie ühiskonnas. Meie visioon on seega oluliselt kaasa ülemaailmses võitluses korruptsiooni ja saada juhtivaks õppeasutus kuulutada see. Oleme rahvusvahelise, uuenduslikke ja ülemaailmselt tuntud tippkeskuse, mis annab spetsialistidele. Me edendada eesmärkide ÜRO korruptsioonivastane konventsioon, mis edendavad õigusriigi ning pakkuda tuge ja tehnilist abi riikidele, organisatsioonid, ettevõtted ja muud sidusrühmad.

Nagu korruptsioon ei tunne piire, mõjutab kõiki riike ja ühiskonna sektorid ja ei saa parandada traditsiooniliste õppemeetodeid üksi, meie visioon on tegeleda selle globaalse nähtusena, millel uus ja terviklikku lähenemist.

Selline lähenemine on:

  • International - jälgides piirkondlikku mitmekesisust, mis teenindab kõiki maailma nurkadesse, ning mis näeb ette võimalikult laia haardega
  • Interdistsiplinaarne - pakkudes oskusteavet ja teadmisi erinevatest akadeemilise ja mitteakadeemilise väljad
  • Inter-valdkondlike - toitlustus kõigile ühiskonna sektoritele
  • Integratiivse - lähendades teooria ja praktika, pakkudes teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ja vahendeid
  • Säästev - püüdlemine pikaajalise ja pikaajalisi lahendusi ja teenuseid

Meie väärtused

Meie väärtused peegeldavad meie tavasid. Me peame terviklikkuse, usaldusväärsuse, vastutuse, läbipaistvuse, eetiliste väärtuste ja tulemuspõhine süsteemid kõrgeima arvesse. Erapooletus ja säilitada erapooletu seisukoht on ka meie põhiväärtused. Kõik meie töö juhindub kvaliteedi.

Me väärtustame suhted oleme loonud meie õpilased, töötajad ja sidusrühmadega. Püüame tagada geograafiline mitmekesisus. Meie väärtused vastama suure rahvusvahelise korruptsioonivastase vahendid ja Inimõiguste ülddeklaratsioon. Oleme lojaalsed need väärtused, institutsionaalselt ja isiklikult ning committedly üle võtta vastutust nende külge.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:


International Anti-Corruption Academy (IACA)

IACA on esimene rahvusvaheline organisatsioon ja haridusasutus, mis pakub ülemaailmset magistriõppeprogrammi korruptsioonivastases võitluses ja vastavuse tagamiseks: magi ... [+]

Programmi kohta

IACA on esimene rahvusvaheline organisatsioon ja haridusasutus, mis pakub ülemaailmset magistriõppeprogrammi korruptsioonivastase võitluse ja vastavuse kohta: korruptsioonivastase võitluse magister (MACS) . MACS ühendab spetsialiste kogu maailmast, kellel on vastav töökogemus avalikus ja erasektoris, rahvusvahelistel ja valitsusvälistel organisatsioonidel, meedias ja akadeemilises ringkonnas.

Struktuur ja õppekava

Kõik seitse MACS moodulit kannavad 14 ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System) ainepunkte ja magistritöö on väärt 22 krediiti. Seega on MACS-i kraad kokku 120 ECTS ainepunkti, mis võimaldab osaleda doktoriõppe programmides.... [-]

Austria Laxenburg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
International Anti-Corruption Academy (IACA)

Korruptsioonivastase korruptsioonivastase võitluse ja kollektiivmeetmete rahvusvaheline meister (IMACC) on esimene magistriõppe programm, mis on spetsiaalselt välja tööta ... [+]

Programmi kohta

Rahvusvaheline korruptsioonivastase võitluse ja kollektiivmeetmete magistriprogramm (IMACC) on esimene magistriõppekava, mis on spetsiaalselt välja töötatud korruptsioonivastase võitluse ja kollektiivse tegevuse spetsialistidega, kes on seotud ärisektoriga. See on praktiline ja laiaulatuslik vastus pidevalt arenevale regulatiivsele keskkonnale ja kasvav nõudlus spetsialiseeritud oskuste järele. Kaheaastane programm võimaldab osalejatel oma teadmisi täiendada ja oma ettevõtetele ja organisatsioonidele anda lisaväärtust, jätkates tööd:

korruptsioonivastase võitluse ja vastavuse parimate tavade rakendaminemitmesuguste riskide tuvastamine ja leevendaminekollektiivse tegevuse algatamine ja juhtiminesisejuurdluste läbiviiminetuginedes kõrgeimatele eetilistele standarditele.... [-]
Austria Laxenburg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

IACA Master in Anti-Corruption Studies

International Anti-Corruption Academy
Address
International Anti Corruption Academy Muenchendorfer Strasse 2 Laxenburg
2361 Laxenburg, Lower Austria, Austria
Koduleht
Telefon
+43 2236 710 718 101