TU Wien - Continuing Education Center

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Juba mitu aastakümmet on TLÜ Wien olnud üks kõige tuntumaid täiendõppe pakkujaid Austrias. TLÜ Viini rahvusvaheliselt orienteeritud täienduskoolituskeskus (CEC) näeb oma peamist ülesannet kahes. Esiteks, aidata lõpetajatel kasutada ära kogu tehnilise ja teadusliku hariduse potentsiaal. Teiseks, avada uusi erialase arengu alasid isikutele, kellel on algatusvõime ja kellel on asjakohane praktiline kogemus. Erinevate magistriprogrammide , üliõpilaste ja vilistlastega 94 riigist ja kõigilt mandritelt , tippteaduskondade ja rahvusvaheliste akrediteeringutega on CEC-i roll tegeleda igapäevaselt innovatsiooni ja täiendõppe seiklusega ning olla pidevalt kursis muutuvate aegadega, milles elame .

Kvaliteedi tagamine kraadiõppes

Kvaliteedi tagamise ja akrediteerimise tähtsus kraadiõppes on viimastel aastatel märkimisväärselt suurenenud tänu tohutule kasvule, mis on iseloomustanud täiendõpet tervikuna. Arvestades pakutavate uuringute üha suuremat valikut, on tunnustatud kvaliteedimärgid ja heakskiidutemplid potentsiaalsetele kandidaatidele peamised kriteeriumid teadliku valiku tegemisel täiendkoolituskursuse kohta, mis on kvaliteetne ja vastab ka nende soovidele.

Erinevate täiendusõppekursuste objektiivne välishindamine võimaldab rahvusvahelist võrdlemist teiste programmidega ja aitab kaasa läbipaistvuse kvaliteedinõuete täitmisele. See omakorda suurendab üliõpilaste ja koolilõpetajate liikuvust, mis võimaldab programmil taotleda ka rahvusvahelist huvi. Väline sertifitseerimine või akrediteerimine näitab ka asutuse akadeemilist kaalu ning muudab selle teadlikkuse kvaliteedi tagamisest ja pideva optimeerimise vajadusest läbipaistvaks ka väljaspool asuvat maailma. Praegu on täienduskoolituskeskuse valitud programmid akrediteeritud

  • FIBAA ("Rahvusvahelise ärijuhtimise akrediteerimise sihtasutus")
  • ASIIN ("Akkreditierungsagentur für Studiengänge der Ingenieurwissenschaften, der Informatik, der Naturwissenschaften und der Mathematik eV)
  • RICS ("Royal Chartered Surveyors Institution") ja
  • CEPI ("Euroopa kinnisvaraprofessionaalide nõukogu")
  • QUESTE-SI ("Säästva tööstuse teadus- ja tehnoloogiaülikoolide kvaliteedisüsteem")

2446_akkreditierungen_1.jpg

Asukohad

Viin

Continuing Education Center

Address
TU Wien
Continuing Education Center
Operngasse 11/017

1040 Viin, Viin, Austria

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega