University of Salzburg

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Lugupeetud õpilased!

Tere Pariisi Ülikooli Salzburg, ideaalne uuring! Salzburg on üks, sest tema kaunis maastik põhja-lääne Alpid, palju ajaloolisi paiku ja festivali ilusamaid ja huvitav linnu maailmas. Ülikooli manustab sujuvalt Arhitektuuriliselt huvitav hoonete õhkkonnas linna. Salzburg on ülikooli linn traditsioon. Prince peapiiskop Paris Lodron, nimekaim ülikooli, mis asutati aastal 1622. Täna koosneb neljast teaduskonnad, umbes 18.000 õpilast ja 2800 töötajat. See on keskus uuenduslike teadusuuringute ja tihedalt integreeritud kultuuri- ja majanduselu Salzburg. Oma riigi ja rahvusvaheline võrgustik on kaasaegne teadmisi Rummu Euroopa südames. Ülikooli Salzburg pakub üliõpilastele laia valikut kursusi tasakaalustatud suhe õpetajad õpilastele. See on seadnud selge teadustöö prioriteetide loonud arengukava tuleviku ja on nüüd märgitud pideva arengu, mis toetab üha uusi nõudmisi.

Reinhard Heinischi juht Politoloogia nimel rektor, professor Heinrich Schmidinger.

Korralduse ja struktuuri

Ülikool on üks suurimaid tööandjaid riigis ja suur majanduslik stiimul ettevõtte asukoha Salzburg. Juhib rektor, rektori, ülikooli nõukogu ja senati. Ülikool on jagatud teaduskondade, osakondade, School of Education, keskendub, teiste institutsioonide teadus-ja õppetöö ja haldushooned vastavalt tema organisatsiooni kava.

Usuteaduskonna

Usuteaduskond on vanim nelja teaduskonnaga Ülikooli Salzburg ja pärineb aastast 1622. Praegu koosneb neljast osakonnast. Ta pakkus praegu seitse uuringud. Teaduskonna on muu hulgas määratakse interdistsiplinaarsus, mis on eriti pühendunud õpetamise ja teadustöö. Uus Lisaks on teema kultuuridevahelise teoloogia ja Usundiloo, mis võtab arvesse sotsiaal-poliitilised muutused.

Õigusteaduskond

Õigusteaduskond viie uuringud saab aktiveerida. Alates 2004. aastast erialal seaduse ja Business pakutakse sama fookuse, nüüd selle uuringu sisaldab peaaegu sama palju õpilasi kui uuringu praktika. Teadmised võrgu õiguse, äri ja töökohal on kontakt majandusele.

Kultuurilise ja sotsiaalse teaduskond

Kultuuri- ja sotsiaalteaduskonna on suurim teaduskonna Salzburgis. See koosneb kaheteistkümnest osakonnad ja pakub rohkem kui 30 uuringutes. Student õpetajad on kümme teemasid valida, sealhulgas paljudes keeltes või ajaloolise erialadel. 2012 endise ja õpetajakoolitus ühendas vastloodud School of Education ja professionaalsemat seda ja laiendatud. Eripäraks on interdistsiplinaarne magistriõppesse Euroopa Liidu Uuringud, mis hõlmab ka õiguslikku, politoloogia ja majanduse lisaks humanitaarteadused.

Loodus-

Loodusteaduste on suuruselt teine ​​Ülikooli. Tänu oma mitme teadusliku orientatsioon, see on kõrgeim protsent osa välisfinantseerimise ülikoolis. Teaduskonna on kaheksa osakonda, mis pakuvad seitse õppeainetes. Seda saab patsiendid, sh kaks tehnilised uuringud uuring Engineering pakutakse kaks kraadi programmi koos Müncheni Tehnikaülikool. Eriti tähtis on õpetajakoolituse loodusteadused.

Asukohad

Salzburg

Address
Kapitelgasse 4-6
5020 Salzburg, Salzburg, Austria