Loe ametlikku kirjeldust

PARIS LODRON SALZBURG ÜLIKOOL

Salzburgi Ülikool (PLUS) on loodud Printsi peapiiskop Pariisi Lodroni poolt 1622. aastal. Nüüd on neli teaduskonda (teoloogia-, õigus-, kultuuri- ja ühiskonnateadused, loodusteadused), kus on ligikaudu 18 000 üliõpilast ja 2800 töötajat.

Salzburgi Ülikool pakub õpilastele mitmesuguseid bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme, mille õpetajate ja õpilaste tasakaalustatud suhe. PLUS-üliõpilastele on Sportcenteris või erinevate üliõpilasklubidega saadaval ka mitmesuguseid õppekavasid.

TERE TULEMAST PARIS LODRONI SALZBURGI ÜLIKOOLIST!

Lugupeetud daamid ja härrad,
Lugupeetud õpilased!
Salzburgi Pariisi Lodroni ülikooli rektorina pakkusin teile väga sooja tervituse. Salzburg on selle ilusate looduste, paljude ajalooliste paikade ja festivali tõttu üks maailma ilusamaid ja huvitavamaid linnu. Ja Salzburg on pikkade traditsioonidega ülikoolilinnaks. Salzburgi Ülikooli asutas 1622. aastal Prince Archbishop Paris Lodron, ülikooli nimekaim. Täna koosneb ta neljast teaduskonnast, kus on umbes 18 000 üliõpilast ja 2800 töötajat. See on innovaatiliste uuringute keskus ja on kindlalt integreeritud Salzburgi kultuuri- ja majanduselu. Riiklike ja rahvusvaheliste võrgustike kaudu on see kaasaegne teadmiste keskus Euroopa südames. Me võime olla uhked selle ülikooli üle, mis sujuvalt ümbritseb end oma arhitektuuriliselt huvitavate hoonetega selle linna ilusas keskkonnas. Salzburgi Ülikool pakub õpilastele laias valikus kursuseid, kus õpetajate ja õpilaste tasakaalustatud suhe. Salzburgi ülikooli turvaline tulevik on eriti lähedane südamele. Ta on seadnud endale selged teadusuuringute prioriteedid, loonud tuleviku arengukava ja täna iseloomustab pidevalt väljakujunenud ja uute väljakutsetega tegelemine.
Lugupidamisega
Heinrich Schmilinger, Salzburgi Ülikooli rektor

TERE TULEMAST PAREM-LODRONI SALTSBURGI ÜLIKOOLIST DEPARTAMI KEEMIA JA MATERJALIDE FÜÜSIKA

Tänapäeva globaalsete väljakutsetega tegelevad tehnoloogiad tuginevad suuresti materjalide arendamisele. Tänapäeva materjalide täiustamine ja järgmise põlvkonna materjalide kujundamine nõuab põhjalikke teadmisi ja oskusi loodusteadustes. Keemia- ja materjalimaterjalide osakond kasutab ära oma interdistsiplinaarse juurdepääsu, mis hõlmab keemia-, füüsika-, materjali- ja mineraloogia erialasid ning mis käsitleb anorgaaniliste materjalide, nanomaterjalide ja hübriidide projekteerimist ja arendamist ning sellest tulenevaid funktsionaalseid liideseid.
Meie eesmärgiks on ideaalne uurimiskeskkond materjalide keemia ja füüsika sooritamiseks võimalikult kõrgel tasemel ning atraktiivse ja rahvusvahelise konkurentsivõimelise atmosfääri loomine teadlastele karjääri kõigil etappidel, magistrikursustel ja doktorantidel postdokumentidele ja noorematele grupijuhtidele.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Salzburg Department of Chemistry and Physical Materials

Meie ühiskond tegeleb praegu peamiste väljakutsetega energeetika, meditsiini, ökoloogia, ehituse ja transpordi valdkondades. Nende oluliste valdkondade edasiste edusammud ... [+]

Rahvusvaheline magistriõpe, keemia ja materjalide füüsikaMATERJALIDE KEEMIA JA FÜÜSIKA (CPM) MASTER PROGRAMMMeie ühiskond tegeleb praegu peamiste väljakutsetega energeetika, meditsiini, ökoloogia, ehituse ja transpordi valdkondades. Nende oluliste valdkondade edasiste edusammude puhul on muutunud otsustavaks uute funktsionaalsete materjalide avastamine ja väljaarendamine.SisuMaterjalide ja füüsika osakonnas pakutavate materjalide keemia ja füüsika magistriprogramm valmistab ette õpilasi nende oluliste küsimuste jaoks. See on avatud kõikide riikide tudengitele ja erineva teadusliku taustaga.See on keskendunud sünteetiliste ja looduslikult esinevate funktsionaalsete materjalide sünteesile, iseloomustamisele ja töötlemisele. Nii põhi- kui ka rakenduskõrgkoolide kaudu pakub see programm õpilastele täielikku arusaamist sellest, kuidas materjalide füüsikalised, keemilised ja bioloogilised omadused võivad nende funktsionaalsetele seadmetele ja reaalajas rakendustele integreeruda. Selles programmis osalevad üliõpilased saavad tööstuse ja akadeemiliste ringkondade vajadustele vastava tervikliku haridusmaterjalide alal.Sissepääsu nõudedB.Sc. aste või samaväärne õpe Austrias asuvas kinnitatud keskkooli õppeasutuses või välisriigis (füüsika, keemia, tehnika, materjaliteadus jne).
ORGANISATSIOON JA ÕPPE KURSUSAkadeemiline kraad: M.Sc.Programmi kestus: 3 semestritECTS osakud: 90Alguskuupäev: talv (oktoober) või suvi (märts) semesterStruktuurCPM-i magistriõppe programm on inglisekeelne õppekava. See on uurimus orienteeritud ja on kolm semestrit pikk. Nõutavate põhikursuste ja valikainete moodulite tasakaalustatud kombinatsioon pakub paindlikku ja individuaalset õppekava. Esimesed kaks semestrit tutvustavad mitmeid kaasaegseid funktsionaalsete materjalide sünteesi-, töötlemis- ja iseloomustamismeetodeid. Kolmas semester on pühendatud magistritöö uurimistööle.TeadusuuringudMSc kursuse käigus Õppekava õpilased saavad tutvuda sõltumatute eksperimentaalsete teadusuuringute vahenditega, pidevalt suhtlevad meie õppejõud. See annab õpilastele võimaluse leida uuenduslikke lahendusi materjali-, töötlemis- ja jätkusuutlikkusega seotud probleemidele.ORGANISATSIOON JA ÕPPE KURSUSIga semester vastab 30 ECTS ühikule.PõhikursusedMaterjalide keemiaMaterjalide füüsikaMaterjalide iseloomustusTervis, ohutus ja eeskirjadViis valikaineidNanomaterjalid ja liidesedBioloogilised materjalid ja keskkondMaterjalid, mineraalid ja ressursidArvutustehnika materjalide teadusTööstusjuhidReguleerimisala ja... [-]
Austria Salzburg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Universität Salzburg Fachbereich Materialforschung & Physik Jakob Haringer Strasse 2A
5020 Salzburg, Salzburg, Austria