Loe ametlikku kirjeldust

Viini ülikooli asutati 1365. See on vanim ülikool saksakeelse maailma üheks suurimaks Kesk-Euroopas. Praegu on umbes 91.000 õpilased on registeeritud Viini Ülikoolis. 179 kursust võib võtta, millest 56 on bakalaureuse programmid, 112 Master programmid, 3 Diploma programmid ja 8 doktoriõppeainete. Mis personali 9.400 töötajat, 6,700 kellest on akadeemilised, Viini Ülikooli on suurim õppe- ja teadusasutus Austria. Selle eesmärk on säilitada mitmesuguseid uuringuid, kuid samal ajal edendada uusi ja uuenduslikke uurimisvaldkonnad ja luua uusi võrgustikke subjektide vahel.

Teadus- ja õppetöö

Peamine ülesanne ja eesmärk selles ülikoolis peitub luues ja säilitades tippkvaliteediga teadus- ja õppetöö, mida peetakse üheks lahutamatuks üksus ( "teadus juhitud õpetamise"). Keskendus teadus, mis ühendaks põhiline rakendades teadusuuringuid, muudab see University väga atraktiivne teravad meeled. Teadus- ja õppetöö ülikoolis Viini hõlmavad laia teaduskonda: alates katoliku ja protestantliku teoloogia, õiguse, äri ja majandus, Computer Science, ajalooline ja kultuuriuuringute, filoloogiline ja kultuuriuuringute, filosoofia ja Pedagoogikaülikool, psühholoogia, sotsiaalteadused, Matemaatika, füüsika, keemia, et Maateaduste, geograafia, astronoomia, Life Sciences, Translation Studies, Sports Sciences, ja molekulaarbioloogia.

rahvusvahelise võrgustiku

Viini ülikooli on alati olnud tugevalt orienteeritud rahvusvaheliste teadus- ja õppetöö ning seetõttu jätkab jõupingutusi, et säilitada oma suhteid teiste riikidega. See on osa ERASMUS / SOCRATES programmi liige ja mitmete rahvusvaheliste võrgustike nagu Asea-UNINET, ülikoolide võrgustikus on Euroopa Pealinnade (UNICA), ning Euroopa Ülikoolide Assotsiatsiooni (EAÜ).

363 Euroopa partnerülikooli, Viini Ülikool on sõlminud ERASMUS-partnerluse 350 ülikooli. Õpilased umbes 130 riiki osaleb rohkem kui 10.000 loenguid Viini ülikooli igal aastal.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Vienna

Kapten programm International Business Administration (Master IBW) hakatakse pakkuma oma uue struktuuri interdistsiplinaarse õppekava kui talvel poolaastal 2016/2017. ... [+]

Kapten programm International Business Administration (Master IBW) hakatakse pakkuma oma uue struktuuri interdistsiplinaarse õppekava kui talvel poolaastal 2016/2017.

Lisaks äri administratiivsed oskused ja majanduslikud alused, õpilastel on ainulaadne võimalus valida kultuuri piirkonnas, kus nad tahavad olla ulatuslikult haritud.

Praegu Euroopas, Aafrikas, Hiinas, Jaapanis, Lõuna-Aasia, Ladina-Ameerika ja slaavi piirkonnad pakutakse. Iga kultuuri piirkonnas keele, ajaloo, sotsioloogiline ja kultuurilise oskusi, samuti juriidilise pädevuse omandamisel. Need on aluseks tulevase rahvusvahelise tööturu nõudmistele.

Lõpetajad on võimalik lahendada keerulisi probleeme haldamine rahvusvahelises keskkonnas iseseisvalt ja on seega asendamatu töötaja rahvusvahelistele ettevõtetele.... [-]

Austria Viin
Võta kooliga ühendust
Inglise,Saksa
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Vienna

Master of Science Õppekava, Computational Science, rongide õpilastel saada ekspertide arvuti abil aspekte loodusteadused. See areneva ja väga nõutud valdkonnas on interdi ... [+]

Praegune loodusteaduste valdkonnast lähtuvad probleemid on probleemi lahendamine teadus- ja matemaatilisi vahendeid ja tõlgitud arvuti algoritme. Kuna ainult arvutuslik analüüs võimaldab põhjalikult teadus keeruliste ja omavahel tihedalt seotud süsteemid, Computational Teadlased kasutavad "arvuti eksperimente" selleks, et uurida jooksvaid küsimusi, nagu näiteks:

kosmoloogilise mudelid Molekyylilääketieteen bioloogilised närvivõrgud molekulaarne dünaamika ravimite väljatöötamise osakeste ja kvantfüüsika suur andmete analüüsi ja masinõpe

See interdistsiplinaarne Master of Science Õppekava paistab, laiuse tõttu uurimisvaldkonnad MIN-väljad (matemaatika, informaatika / arvutiteadus, Loodusteadused - astronoomia, bioloogia, keemia, füüsika). Need on alati arutatud alates Computational Science vaatepunktist:... [-]

Austria Viin
Võta kooliga ühendust
Inglise,Saksa
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Vienna

... [+]

Olles osa teadusuuringute rühma väljendab protsesse kaasaegse teaduse. Magistriõppe programm koosneb põhjalikud teadmised teatud loomarühmade ja professionaalse taotluse spetsiifilisi uurimismeetodeid valdkondades kõrgtehnoloogia morfoloogia, pildistamine ja molekulaarbioloogia.

Sõltuvalt kursused valitud kogu magistriõppekava, võite jätkata doktoriõppes / PhD programmi või töö valdkondades rakendatakse teadust.

alusuuringuid ülikoolides, muuseumid ja teised teadusasutused; [-]
Austria Viin
Võta kooliga ühendust
Inglise,Saksa
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Vienna

Magistriprogrammi "Ärikorraldus" on põhjalikult reformitud ja pakub alates 2016/2017. Aasta talisemestrilt võimaluse valida erinevate erialade erialasid 80 ECTS tasemel j ... [+]

Ärijuhtimine - NEW 2016/17 talvel semestrilt

Magistriprogrammi "Ärikorraldus" on põhjalikult reformitud ja pakub alates 2016/2017. Aasta talisemestrilt võimaluse valida erinevate erialade erialasid 80 ECTS tasemel ja kohandada uuringut veelgi paremini individuaalsete vajaduste ja isiklike karjäärinõuetega.

Lisaks õpilastele tutvustatakse meetodeid ja vahendeid ärijuhtimise, samuti seotud valdkondades nagu äriõigus, majandus sotsioloogia, äri informaatikat, majandusteaduse ja statistika. Pärast lõpetamist saavad nad iseseisvalt lahendada juhtimisprobleeme ja kasutada oma õppinud metoodilisi oskusi majandusprobleemide lahendamiseks.

Lisaks on magistriõppe üliõpilased ette valmistatud ülikoolihariduse jätkamiseks doktorikraadi osana majandus- või äriõiguse valdkonnas.... [-]

Austria Viin
Võta kooliga ühendust
Inglise,Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Vienna

Kapten programm Ökoloogia ja ökosüsteemide (MEC) käsitletakse põhilisi probleeme ökoloogia terviklikult. ... [+]

Kapten programm Ökoloogia ja ökosüsteemide (MEC) käsitletakse põhilisi probleeme ökoloogia terviklikult. Core teemad on roll organismide funktsionaalsust ökosüsteemide ja tegurite kohta ruumilisi ja ajalisi muutusi bioloogilisele mitmekesisusele ja süsteemide toimimise. Õppekava võtab nii organismilise ja ökosüsteemil põhinev lähenemisviis ökoloogia - sel viisil täiendades kaks seotud õppekavade Viini ülikooli. Need on Environmental Sciences, mis on tugevalt juurdunud geoteaduste ja Conservation Biology ja bioloogiline mitmekesisus Management (saksa keeles), mis on spetsiaalselt pühendatud teooria ja praktika looduskaitse - alates liikide maastiku tasandil.

In MEC, me katta erinevate mere-, magevee- ja maismaaökosüsteemide. Need ulatuvad madalikul, et alpine ja Arctic troopiliste bioomide. Teadlased erinevates valdkondades bioloogias, sealhulgas botaanika, mikroobide ökoloogia, zooloogia, süsteemibioloogia ja biogeokeemia aktiivselt tegelenud MEC. Toetav teaduskondades pärineb osakonnad... [-]

Austria Viin
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Uni Vienna

University Of Vienna - Image Video 2014

University of Vienna
Address
University of Vienna Universitätsring 1
1010 Viin, Viin, Austria
Koduleht