Loe ametlikku kirjeldust

Viini majandus- ja WU Executive Academy - WU Executive Academy Euroopa juhtiv äriülikool

Viini majandus- ja äritegevuse ülikool (WU) on üks maailma juhtivatest ülikoolidest ja oma programmide portfell WU Executive Academy täidesaatva hariduse sektoris. Need hõlmavad MBA ja magistriõppe programme, ülikooli kraadi ärijuhtimises, ülikooliprogrammides, kohandatud programme ja avatud programme. WU Executive Academy on täna üks juhtivaid täiendõppe pakkujaid Kesk-ja Ida-Euroopas.

Suurepärane kvaliteet

WU osana akrediteeritakse WU Executive Academy AACSB-le (Advance Collegiate Schools of Business) ja EQUIS (Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem). Lisaks on MBA programmide kvaliteedile antud AMBA (Association of MBAs) sertifikaadi pitser. Lisaks WU-le kuulub vähem kui 75 ärikoolile maailmas ja ainult kaks saksakeelses maailmas vastavad kõigi kolme akrediteerimisasutuse kõrgetele kvaliteedinõuetele.

Väljapaistev õppejõud

WU Executive Academy kommenteeritud haridusprogrammid õpetavad ainult rahvusvaheliselt tunnustatud professoreid ja juhtivtöötajaid valdkonnast. Need edastavad uusimad teaduslikud järeldused ja ulatuslikud praktikale vastavad juhtimisvahendid. Meie programmide kohaselt suutsime kõnelejaid meelitada eksperte üle kogu maailma.

Juhid ja potentsiaal üle 85 riigi

Programmides õpetatakse igal aastal rohkem kui 2200 juhtivtöötajaid, spetsialiste ja potentsiaali rohkem kui 85 riigist. Õppereisid ja kursused toimuvad praegu rohkem kui 15 riigis ja 3 kontinendil.

WU Executive Club - vilistlaste klubi

Meie vilistlased elavad elukestva õppe põhimõtet ja teavad, kui oluline on alati ajakohastada. Neil on ka ulatuslik tehniline oskusteave ja suurepärased juhtimisoskused.

Optimaalne infrastruktuur

WU ülikoolilinnak pakub 23 000 üliõpilast ja 1500 töötajaga ruumi tööle, teadustööle, õppimisele ja õpetamisele, samuti optimaalsetele õppe- ja teadustöö raamtingimustele. Hotellis on ka keskne asukoht, kus on suurepärased transpordiühendused ja piirneb üks suuremaid puhkealasid Viinis.

Meie jätkukoolitusprogrammides osalejana saate kasu uusimate õpetamismeetodite ja -tehnoloogiate ning infrastruktuuri kasutamisest, mis on spetsiaalselt ette nähtud hariduse korraldamiseks.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

WU Executive Academy

MBA Alumni Voices

Professional MBA

Professional MBA Project Management

Professional MBA Finance

Master of Legal Studies in European Business Law

Executive MBA Bucharest - Student Insight Catalin Putineanu

Professional MBA Marketing & Sales

Professional MBA Entrepreneurship & Innovation

Location address
Vienna University of Economics and Business
WU Executive Academy
Welthandelsplatz 1, Building EA

Launceston, Tasmania, 1020 AT
Social Media