Ahlia University Bahrain

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ahlia ülikooli kohta

Ahlia Ülikoolis oleme uhked oma kasvava maine pärast kõrghariduse pakkujana Bahreinis ja laiemas Pärsia lahe piirkonnas. Ahlia ülikooli kõrghariduse kvaliteet on kõik, mida me teeme, ja kvaliteedikontrolli ameti ülevaated tunnustavad jätkuvalt meie õpetamise ja õppimise kvaliteeti.117209_pexels-photo-1370296.jpeg

Miks õppida AU-s

1. Kõrgeima kvaliteediga õpetamine ja õppimine

Me ei usu ainult, et meil on Bahreinis kõrgeima kvaliteediga õpetamine ja õppimine. Kvaliteedi tagamise amet vaatab pidevalt läbi meie programmid ja annab teada, et oleme Bahreini parim erakool.

2. Meie rahvusvaheline uuring

Meie teadlased ja kraadiõppurid teevad pidevalt teadustööd. Avaldatud sadades rahvusvahelistes ajakirjades on tehtud uuringuid nii mitmekesistes teemades nagu „Naised ja sõjalise vastasseisu poliitika” ja „Arendusvõime arendamine säästva arengu nimel Araabia maailmas”.

3. Hämmastav asukoht

Sinine taevas, kaunid maastikud, igat liiki sport, Vormel 1 võidusõidurada, avatud ja mitmekesine kultuur, suured kaubanduskeskused, kesksel kohal Euroopas ja Aasias ning kõige hingematvaimad päikeseloojangud; mida veel sa võiksid küsida.

4. Lai valik programme

Viie kolledžiga, kes pakuvad doktorikraadi ja MBA-d kuni bakalaureuseõppe programmidesse mitmetes ainetes, alates raamatupidamisest kuni sisekujunduse ja füsioteraapiani, on AU-s midagi teie vajadustele vastavat.

5. Uskumatud karjäärivõimalused

Meie lõpetajad on nii avalikus kui ka erasektoris väga huvitatud nii rahvusvaheliselt kui ka piirkondlikult. Meie juhtiv praktikaprogramm võimaldab igal üliõpilasel omandada töökogemust töömaailmas enne kooli lõpetamist, aidates neil pärast lõpetamist paremini töötada.

6. Parimad ressursid ja vahendid

Mitmed meie õpilastele kättesaadavad ressursid ja võimalused; meie raamatukogu annab teile ligipääsu 2,5 miljonile e-ajalehele, 40 000 e-raamatule ja 8000 trükitud raamatule, meie laborid võimaldavad õppida ja praktiseerida meie inseneriprogrammide jaoks vajalikke tehnilisi oskusi ning meie partnerlus King Hamadi ülikooli haiglaga annab meie füsioteraapia üliõpilastele esimese - kogemus.

7. Investeerimine meie uude ülikooli

2017. aastal avame meie uue, ehitatud moodsa ülikoolilinnaku esimese etapi. Asukoht, mis asub Bahreini põhjaosas asuval ilusal saarel, mis on ligipääsetav oma kaevanduse poolt, pakub parimaid võimalusi, tehnoloogiat ja õppevahendeid Bahreinis.

8. Meie õpilaste mitmekesisus

AU-s usume, et kõigil õpilastel olenemata värvist, rassist, usutunnistusest, füüsilisest või õpiraskusest on õigus parimal võimalikul haridusel. AU-s teeme kõvasti tööd selle nimel, et kõiki meie õpilasi koheldaks võrdselt ja austusega.

9. Meie rahvusvaheline kultuur

Õppimine ja teadmiste jagamine kogu maailmas on tuleviku jaoks kriitiline. AU-s arendame oma rahvusvahelisi partnerlussuhteid, mis annavad kohalikele ja piirkondlikele üliõpilastele võimaluse õppida välismaal ja tervitada rahvusvahelisi üliõpilasi meie ülikoolilinnakus Bahreinis. Koos meie teaduskonna 34 erineva riigi volikirja mõningate parimate ülikoolide maailmas, see partnerlus tagab me jätkame koostööd oma õpilastega, et valmistada neid ette maailmaturul.

10. Ahila perekond

Ahlia tähendab araabia keeles perekonda. AU-s tähendab teaduskonna, üliõpilaste ja meie haldustöötajate vahelisi sidemeid, et meid on paljude lähedaste peredena kirjeldatud. Me hoolime oma õpilastest ja töötajatest ning töötame väsimatult, tagamaks, et olenemata teie osalemisest AU-ga, teeme teie kogemused kõige paremini.

Visioon ja missioon

Meie nägemus

Ahlia Ülikool püüab saada silmapaistvaks piirkondlikuks ja rahvusvaheliseks akadeemiliseks institutsiooniks, edendades kõrgeimat taset hariduse ja teadustöö tipptaseme saavutamisel ning pakkudes kogukonnale laia valikut kvaliteetseid professionaalseid teenuseid.

Meie missioon

Ahlia Ülikooli missiooniks on kõrghariduse juhtiva institutsioonina edasi liikuda inimeste teadmiste piirides ja tõsta ühiskonna sotsiaalset ja elatustaset. Selle missiooni toetuseks on ülikool kohustatud:

 • Lõpetajate valmistamine, keda iseloomustab oma erialane pädevus, humanistlik väljavaade ja kompromissitu eetika.
 • Võimaluste ja toetuse pakkumine oma töötajatele uuendusliku uurimistöö läbiviimiseks.
 • Ahlia ülikooli kui tunnustatud tippkeskuse loomine teatud teadmiste valdkondades.
 • Koostöös kohalike ja piirkondlike kogukondadega ühiskonna ja majanduse vajaduste toetamiseks.

Meie strateegilised algatused ja põhiväärtused

Ahlial on kümme strateegilist algatust, mis on raamistik meie visiooni ja missiooni elluviimiseks. Meie visioon, missioon ja strateegia on meie põhiväärtused, mis hõlmavad

 • Akadeemiline tippkvalifikatsioon
 • Haridusvõimalus
 • Isiklik areng
 • Sotsiaalne vastutus
 • Austama
 • Kõrge eetiline ja moraalne standard
 • Ausus
 • Teadus- ja arendustegevuse toetamine
 • Läbipaistvus
 • Kõrgeima kvaliteediga teenuse pakkumine

Asukohad

Manama

Address
Exhibitions Avenue
Manama, Pealinna kubermang, Bahrein