BRAC University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

päise kaudu

Brač Ülikool

Brač Ülikool (BRACU) loodi 2001. aastal. Sellest järeldub, vabade kunstide lähenemine haridusele, mis toidab värskeid ideid ja annab uue tõuke valdkonna kolmanda taseme hariduse. See tagab kvaliteetse hariduse ja eesmärk on rahuldada tänapäeva korda. Toetudes Brač kogemused otsib lahendusi väljakutsetele äärmises vaesuses, BRACU loodab sisendada oma õpilaste pühendumust tööd riikliku arengu ja edu. Keskmise õppetöö ja tutvumiseks Brač Ülikool on inglise keeles. BRACU on akrediteeritud ülikool annab komisjon (UGC) ja heaks kiitnud haridusministeerium, Bangladeshi valitsusele.

pic

MISSION

Missioon padi Ülikool on edendada riigi arengu protsessis, luues tippkeskust kõrghariduses, mis reageerib ühiskonna vajadustele ning suudab arendada loovat juhid. See aitab aktiivselt kaasa õppimise ja teadmiste loomist.

pic

GOAL

Eesmärk Ülikool on andnud hea laiapõhjalise hariduse, keskendudes professionaalse arengu õpilastele, et anda neile teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud viib riigi oma püüdlustes arengut. Koos sellega Ülikooli pakub keskkond teaduskonna arengu tagamiseks dünaamiline õpikeskkond. Matemaatika antakse keskkond, kus nad saavad edasi oma õpetamise-õppimise oskusi ning aidata kaasa uute teadmiste, arendades ja kasutades oma teadustöö oskusi.

pic

Asukohad

Dhaka

Address
66 Mohakhali

1212 Dhaka, Dhaka osakond, Bangladesh