Loe ametlikku kirjeldust

Belgia-Itaalia Kaubanduskoda asutati 1950. edendada kontakte Belgia ja Itaalia. On juhist par excellence iga ettevõte soovib edendada oma äri ja laiendada oma võrku Itaalias ja Belgias ning asub Brüsseli kesklinnas lähedal Euroopa Liidu institutsioonid.

Koda tõepoolest pakub laias valikus reklaammaterjalide teenused, koolitused, abi ja nõustamine, mis kujutab endast eelist selle liikmed. Alates 2009. aastast, Belgia-Itaalia Kaubanduskoda osaleb juhina või partner, ELi eri pakkumiste ja projekte.

Juba üle kümne aasta, Belgia-Itaalia KaubanduskodaKoostöös Euroopa uuringute instituudi Ülikooli Louvain-La-NeuveAnnab 30 õpilastele võimaluse mõista ja kogeda Euroopas ja Euroopa projektide International Master Euroopa õpingute, mis toimub kaks korda aastas, aprillis ja juulis ja septembrist detsembrini, Brüsselis, Capital of Europe.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Belgian-Italian Chamber of Commerce and the IEE of University of Louvain-La Neuve

IMES - nõunikuna ja projekti konsultant - Doktor intensiivkursus Euroopa institutsioonide, poliitikate ja rahastamise ettepanekud koostamine, projektitsükli juhtimise ... [+]

IMES (www.europeanmaster.net) on kraadiõppe intensiivkursus Euroopa institutsioonide, poliitikate ja rahastamise konkreetsete moodulite rahastamisprogrammide detailides, ettepaneku koostamist, ELi projektide juhtimine.

See intensiivne Master on korraldatud 3-kuu ajakava, mis võimaldab õpilastel omandada konkreetseid teadmisi ja oskusi on lühikese aja jooksul. Master õpetamise metoodika on praktikale orienteeritud lähenemisviisi, mille eesmärk on teadmiste kaudu õppimine tegemise kaudu protsessi. Umbes 30 üliõpilast erinevatest riikidest ja mitmekesine hariduslik taust on võimalus osaleda Master iga väljaanne; Seega kõik tunnid toimuvad inglise keeles ja on multikultuurse õppe kogemusi, et ka rikastab isiklikku võimet töötada Euroopa kontekstis.... [-]

Belgia Brussels
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

European Studies in Brussels! It's a most exciting story!