Loe ametlikku kirjeldust

Selle Teadmised ja innovatsioon (EIT) Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut (EIT), EIT Food ühendab partnereid juhtiv ettevõtete, ülikoolide, uurimiskeskuste ja instituudid 13 riigi Euroopas ja kogu toidu väärtusahelas.

EIT Food on üleeuroopaline partnerlus tarbijasõbraliku lähenemisviisi abil, et innovaatorid, ettevõtjad ja üliõpilased saaksid välja töötada maailmatasemel ühiskondlike probleemide lahendusi, kiirendada innovatsiooni, luua töökohti ja suurendada Euroopa konkurentsivõimet.

Partnerluse eesmärk on arendada kõrgelt kvalifitseeritud toidusektorit, kes teeb koostööd tarbijatega, et pakkuda tooteid, teenuseid ja uusi tehnoloogiaid, mis pakuvad tervislikumaid eluviise kõigile Euroopa kodanikele.

Nagu üks suurimaid toiduga seotud algatusi kogu maailmas. EIT Food soovib, et Euroopa tooks ülemaailmse revolutsiooni toidu uuendustegevuses ja -tootmises. EIT Food eesmärk on ümber kujundada meie toidu tootmine, tarnimine, tarbimine ja ringlussevõtt ning luua tulevikukindel ja tõhus toidusektor, mis toetab jätkusuutlikku ja ümmargust biomajandust.

Meie tarbijate-keskne lähenemine

EIT Food ühendab teadmiste kolmnurga sammast - innovatsioon, haridus, ettevõtluse loomine - tarbijakeskse lähenemisviisiga, mis annab Euroopa kodanikele võimaluse saada tõelisteks muutujatena.
EIT Food kaasab tarbijad muutuste protsessi, parandab toitumist ja muudab toiduainesüsteemi ressursitõhusamaks, turvaliseks, läbipaistvamaks ja usaldusväärseks.
EIT Food tegelevad juhtivad ettevõtted ja ettevõtjad, teadlased ja innovaatorid, üliõpilased, õppejõud ja kõik Euroopa kodanikud, et töötada välja ühiskonnaprobleemidega maailmatasemel käsitletavad lahendused ja luua tulevikukindel ja tõhus toidusektor.

EIT Food on kuus strateegilist eesmärki:

  1. Toetada madala tarbijate usaldust Toit toetab Euroopa kodanikke üleminekul arukale toiduainete süsteemile, mis on kõikehõlmav ja rahustav.
  2. Tervislikuma toitumise jaoks tarbijale väärtustatud toidu loomine EIT Food võimaldab inimestel teha teadlikke ja taskukohaseid toitumisvõimalusi.
  3. Ehitage tarbijale orienteeritud ühendatud toiduainete süsteem EIT Food arendab digitaalse toiduainete tarnevõrku tarbijatena ja tööstusena võrdsete partneritena.
  4. Jätkusuutlikkuse suurendamine ressursside haldamise kaudu EIT Food arendab lahendusi, et muuta traditsiooniline toodangu kasutamise-käsutamise mudel ringkäiguliseks bio-majanduslikuks.
  5. Hariduse omandamine, uuendamine ja edasiarendamine EIT Food pakub täiustatud koolitusprogrammide kaudu toidussüsteemi oskusi rohkem kui 10 000 üliõpilasel, ettevõtjatel ja spetsialistidel.
  6. Katalüüsib toidukäitlemist ja uuendustegevust. EIT Food soodustab innovatsiooni kõigil ettevõtete loomise etappidel.

Selle eesmärk on tõsta sektori oskusi ja ettevõtlikkust ning avada väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (VKEd) potentsiaal, kes kiirendab innovatsiooni, loob töökohti, kasu ettevõtetele ja suurendab Euroopa konkurentsivõimet.

Selle saavutamiseks:

  • Uute andekate väljatöötamine: EIT Food meelitavad ja annavad uusi andeid tänu uuendusliku kursuse sisule, mille eesmärk on ületada teadmiste ja oskuste "silod" toiduainete süsteemi teatavates valdkondades. EIT Food tutvustab uusi õppemeetodeid, ettevõtlusvahendeid ja äritavasid, mis võimaldavad õpilastel, professionaatidel ja juhtidel kõigil karjääris osaleda, et saada Euroopa toidusektoris ettevõtlusmeister.
  • Ettevõtete loomise ja kiirendamise toetamine: EIT Food suurendab ELi toiduainete sektori konkurentsivõimet ja tagab, et Euroopa jääb maailma esimeseks toiduainete ja jookide eksportijana. EIT Food toetab aktiivselt ettevõtjaid ideede ümberkujundamisel ettevõtetesse kogu käivitustsükli jooksul ja oma turu selgelt määratlemisel. See loob tulevaste ettevõtjate meistrid toiduainesektoris, kes täidavad oma eesmärki parandada toitumist, saavutada toiduga kindlustatus ja edendada ressursitõhusaid toiduainete süsteeme.
  • Tervislikuma toitumise jaoks tarbijale mõeldud toidu loomine: EIT Food arendab välja innovaatilised vahendid ja tehnoloogiad, mis toetavad individuaalseid toitumisprofiile ja võimet ennast hinnata kohandatud dieedi mõju mitteinvasiivse kodutehnika diagnostika, mobiilseadmete ja üksikute internetiõpetajate kaudu. See aitab vähendada praegust lõhet inimeste kavatsuste ja tegeliku käitumise vahel tervislikuma toiduga ning parandada inimeste tervist kogu Euroopas.

Esimese seitsme aasta jooksul investeerivad partnerid ligikaudu 1200 miljoni euroni, mis vastavad EITi poolt rahastatud 400 miljonile eurole. Lisaks eeldatakse, et see meelitab märkimisväärset rahastamist muudest era- ja avaliku sektori investeeringute allikatest, korrutades EIT investeeringud.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

EIT Food

Toidu süsteemide lipulaev on EIT Food ainulaadne pakkumine, et arendada tipptasemel toiduaineid. Programm põhineb kombinatsioon oskusi saada tõhus innovaatorid ja ettevõt ... [+]

Toidu süsteemide lipulaev on EIT Food ainulaadne pakkumine, et arendada tipptasemel toiduaineid. Programm põhineb kombinatsioon oskusi saada tõhus innovaatorid ja ettevõtjad toidusektoris koos olulised tehnilised oskused, mis on kohandatud üksikute karjääri Pathway iga õpilane.

Lähenemine on programmi ainulaadne, kuidas õpilased saavad valida uuringu Pathways laia profiilide erinevatel Euroopa ülikoolid, mis sobivad nende karjäärivõimalusi.

Integreeritud magistrikraad toidutööstuses varustab uue põlvkonna tipptasemel oskusi, oskusi ja teadmisi, et saada uuendussektoriteks ja ettevõtjateks toiduainesektoris. Magistrikraad annab parima klassi, uuendusliku haridusprogrammi, mis ületab mitmeid sektoris esinevaid väljakutseid - tööstuse koostöö programmi arendamisel ja elluviimisel tagab peamised tööalase konkurentsivõime kriteeriumid ning õpilastel on juurdepääs ressurssidele ja teadmistele tööstuspartnerid ja ettevõtlusettevõtted. Geograafilise ja organisatsioonilise liikuvuse põhiomaduseks on üliõpilased kolmel erineval ülikoolil ja nad saavad kokku puutuda mitmesuguste organisatsiooniliste seadistustega, et suurendada nende teadlikkust toiduainesektorist. Jätkusuutlikkus on üles ehitatud keskendudes süsteemide mõtlemisele, et paljastada praegused ja tulevased väljakutsed ning innustada väga loomingulisi lahendusi.... [-]

Poola Varssavi Saksamaa Stuttgart Itaalia Torino Suurbritannia Lugemine Belfast Hispaania Madrid  + 7 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT Food
Address
Ubicenter A Philipssite 5 box 34 Leuven (3001 Heverlee)
3001 Leuven, Flandria, Belgia
Koduleht
Telefon
+32 (0) 16 170 000